PP Klinika
Kladno, Huťskå, Kladno

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

V říjnu 2021 jsem u pana MUDr. Tomáše Hudce podstoupil operaci TEP levého kolene. Objednání i vlastní operace s následnou rehabilitací ( kterou, po dohodě se mnou, pan doktor zařídil sám ) proběhla k mé velké spokojenosti bez jakýchkoliv komplikací. Úlevu od bolesti ani nemusím zdůrazňovat.
Věren zásadě „ s čím je člověk spokojen nemá měnit “ jsem se s panem doktorem Hudcem dohodl i na termínu operace 2. kolene, i přes skutečnost, že pan doktor přesídlil do Sokolova. Vše opět proběhlo, ve spolupráci celého ortopedického týmu nemocnice Sokolov, k mé velké spokojenosti. Zájem o pooperační stav, včetně návštěv na rehabilitaci, mi jenom potvrdily nejen profesní, ale i lidské kvality pana doktora.

Děkuji. Antonín Tábor

Umístění: PP Klinika Jiný

Jsem stoprocentně spokojená s panem doktorem T. Hudcem. Požádala jsem o konzultaci. Bylo mi obratem vyhověno. Potřebovala jsem výměnu kyčelního kloubu, dostala jsem hned termín. Když mi nevyhovoval, následoval druhý. Vše spojené s operací mi pečlivě vysvětlil. Pomohl mi najít východisko ze situace, se kterou si jiní ortopedi nevěděli rady nebo ji vůbec nechtěli řešit. Když mne následně pan doktor operoval, chodil za mnou i na pokoj. Vždy se mne ptal, jak mi je, zda něco nepotřebuji. S nohou hýbal a ubezpečil mne, že bude lépe. A opravdu bylo. Už třetí den jsem mohla s podporou holí chodit sama. Podle mne je pan doktor odborníkem na svém místě a nedám na něho dopustit. Kéž by i ostatní lékaři byli jako on.

Doporučení do ordinace dr. Dlouhého jsem měla od své praktické lékařky, při objednání mi byl "přidělen" dr. Hudec. Potýkala jsem se několik měsíců s bolestí a omezenou funkčností v třísle, pana doktora jsem navštívila s tím, že již skoro měsíc dodržuji klidový režim, který ale ke zlepšení nevedl (spíše naopak). Pan doktor provedl asi tak 5 základních hmatů/chvatů a za cca 3 minuty jsem ordinaci opouštěla s diagnózou "asi nějaké zanícené vazy kolem kyčle", s poukazem na 10 megnetoterapií, doporučením pokračování v klidovém režimu a že mám přijít (pokud to bude potřeba) na kontrolu dva týdny po ukončení magnetoterapie. Ta tedy vůbec nepomáhala, objednání bylo možné až za 3 týdny po ukončení magnetoterapie, bolesti se stupňovaly, navštívila jsem tedy na doporučení jiného lékaře, zaměřeného na sportovce, jelikož závodně sportuji (na to se dr. Hudec neptal, zajímala ho jen profese, která je tedy sedavá). Ten druhý doktor mě mimo jiné poslal na rentgen, který odhalil patrně utržený vaz stehenního svalu, a to i s kusem pánve, již s větší zvápenatěnou částí okolo z hojení. Ne, že by to ve výsledku něco extra změnilo na léčbě, zkrátka klidový režim několik týdnů/měsíců. Nicméně jako pečlivý diagnostik na mě dr. Hudec skutečně nezapůsobil.

Umístění: P-P Klinika Kladno, spol. s r.o. Jiný

Přišel jsem po předchozím objednání na první návštěvu s chronickou mnohaměsíční bolestí kolene a lokte (aktivně sportuji, je mi 31 let). Proběhlo velmi krátké vyšetření, kdy mi s nohou i rukou krátce zahýbal (zřejmě úplně to nejzákladnější, co má ortoped udělat). Předepsal rehabilitaci pouze na koleno. Když jsem se dožadoval řešení i pro loket, bylo mi řečeno, ale nevysvětleno, že loket řešit teď nebudeme. Nebyly mi nabídnuty žádné alternativy ani doplňující vyšetření. Např RTG nebo ultrazvuk kvůli možnosti zlomeného menisku (znám ty který zlomený meniskus zahýbání kolenem neodhalilo zahýbání ale až RTG) či nějakým degenerativním změnám, léčba zánětu kortikoidy, nic z toho nebylo ani zmíněno jako možnost. Nevím jaký je standard doporučení na rehabilitaci, ale na rehabilitaci pak ani nevěděli na které části kolene se mají konkrétně zaměřit, to pan doktor nenapsal. Taková ortopedie udělej si sám.

Dobrý den, pana doktora Hudce jsem navštívila po předchozím objednání v ortopedii MUDr, Martin Dlouhý v podstatě den po objednání, šla jsem do neznáma, měla jsem oteklé koleno s velkou bolestí a částečně nehybné.
Byla jsem nadšená přístupem, péčí a jednáním pana doktora Hudce.Byl to první lékař , který mi pomohl, předtím jen práškovací systém.Moc děkuji, za mne 10 hvězdiček a navíc na otázky odpovídá , věcně , nevypráví nesmysly. děkuji Marie Hrušová