MUDr.

Chirurg, Ortoped, Proktolog

Kontaktní informace

• J
    Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o.Služby: bolest kloubů

U pana doktora v péči jsem byla několikrát.. Vždy víceméně spokojená, je s ním legranda.. Ale to, co předvedl tentokrát mě teda tak nasralo, že pochybuju, že ho kdy ještě navštívím, nebude-li to nezbytně nutné!!
    Bolely mě kolenní klouby - udělal mi laborku a zjistil zánět - nasadil Penicilín. Potud ok. Druhý den jsem dostala brutální angínu, takže bolest mohla být k tomu, PNC zabral. Po dokončení léčby jsem měla přijít na depotní PNC (Pendepon, resp. Retarpin). Doktor mě objednal na konkrétní termín. Když jsem přišla, Retarpin neměl. Vypsal mi tedy recept a poslal mě do lékárny, ať si ho vyzvednu a přijdu, že mi ho píchnou. V lékárně mi lékárnice oznámila doplatek 295,- Vyvalila jsem oči a řekal, že ho nechci. Následně jsem mu volala, že teda ho nechci, když je takový doplatek. Sjel mě, že by to bylo třeba a kdesi cosi. Dnes jsem byla u své praktické dotorky, ptž jsem si nechala udělat po angíně kontrolní výtěr z krku. Řekla, že tam stáýle je streptokok a že mi tedy lupne ten Retarpin, tak jsme na to zavedly řeč. Vůbec nechápala, proč jsem měla dopláceet tolik.. že lék sám o sobě stojí 145 Kč a doplatek pacienta je 45,- Kč. Pan doktor mi ty Retarpiny na recept nechal napsat DVA!! Takže bych jako zaplatila jeden sobě (v plné ceně - nechápu) a druhý někomu dalšímu?? Nehledě na to, že doktor si má tento lék koupit sám a pak ho vykázat pojišťovně!
    Tak!

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• J
      Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o.Služby: bolest kloubů

Tak!

• Eva 24.10.2016
      Tohoto lékaře jsem navštívila za účelem vynětí pooperačních stehů.Po příchodu do ordinace jsem narazila na nepříjemného arogantního pána bez pláště který je bez zájmu o pacienta.Při dotazu jak mám pokračovat v léčbě mne odbyl slovy máte to všechno v papírech my máme jiné metody.Dále jsem se raději na nic neptala.Sestřičky stehy vyndaly poradily jak a čím ošetřit.Jedno vím určitě.Kdybych potřebovala nějakého chirurga,pan MUDr.Hrabák by byl poslední kterého bych navštívila.

• D

Nejlepší pan doktor, který vždy hledá nejlepší řešení, aby člověk mohl co nejlépe fungovat i s úrazem, ale zároveň vše správně vyléčil. Mohu všem doporučit! :)

• Včera jsem dostal doporučení od své praktické lékařky Mudr. Hrnčířové k panu doktorovi Tomáši Hrabákovi s podezřením na břišní kýlu.Přišel jsem do čekárny těsně před zavíračkou,sestra(velmi milá a příjemná) mě pozvala do ordinace,pan doktor Hrabák vstal od stlu,podal mi ruku na přivítanou(tohle jsem zažil poprvé ,že by mě doktor podal ruku v ordinaci),zeptal se mě slušně co mě trápí,pak při vyšetření určil diagnozu,napsal mi doporučení na sono a důkladně mi vysvětlil co mi vlastně je a jak tomu pomoci.Druhý den(dnes jsem zašel na ultrazvuk,kde mi řekly to co pan doktor Hrabák řekl předešlý den,vypsaly papíry a s těmy jsem zašel opět na chirurgii k panu doktoru.Ten mi doporučil více možností jak léčit a domluvily jsme se na léčbe chirurgickým zákrokem.
      Jsem zatím velmi spokojený s výkony pana doktora,mohu jen vřele doporučit.
      Při odchodu z ordinace se semnou rozloučil a podal mi opět ruku.
      Jan Baštýř

• K

p. Hrabák je možná trochu rázný, ale zase má zkušenosti, takže ví proč takový je. Byl jsem s jeho léčbou spokojený. Měl zájem, i když bylo málo času.

• Dnes jsem byla u pana doktora Hrabáka, od listopadu mě bolela celá pravá ruka, prodělala jsem 5 operací, kvůli zlomenině obou předloketních kostí a to od roku 2013, poslední operace r.2015. Od té doby jsem trpěla velkými bolestmi a ruka byla z velké části nefunkční. Pan doktor udělal RTG, kde byl nález celkem vpořádku. Pak mi asi tak třikrát zmáčkl určité body na nemocné ruce (dost bolestivé) a já najednou mohla rukou hýbat bez bolesti, prostě paráda. Pan doktor je velký machr, velice mu děkuji a vážím si ho. A hlavně ho doporučuji všem. Jana Fialová

• Profesionální přístup.Velmi "náladový" doktor,někdy odsekává ale příště se zas usmívá.Chodím tam pokaždé,když se mi něco přihodí a zatím mi pan doktor vždy pomohl.S dětmi má trpělivost, takže doporučuji všem!

• Velmi dobrý chirurg. Vždy dobře ošetří:) Je náladový ale vždycky se usmívá . Vezme mě přesně na čas. Velmi doporučuji! Ze všech doktorů je nejlepší!mam s nim nejlepší zkušenosti:)

• K panu Mudr.Hrabákovi. chodím pokaždé (už přes 3roky),protože je to velmi dobrý lékař :) Doporučuji všem jak starým tak i dětem.Nerad řezá,kamarádský přístup,vtípky a hodná sestra.Bidete se tam cítit jako doma.Doporučuji!

• Š

Pana MUDr. T. Hrabáka nikomu ze svého okolí nedoporučím. Velmi mě odradilo jeho vysoce arogantní chování i jeho léčebné postupy. Rozhodně nechci kritizovat jeho odbornou praxi. Avšak léčit vše jen obyčejnou sádrou aplikovanou na 6 týdnů bez podpatku u adolescenta (když existují i jiné, méně omezující možnosti) mě přijde jak z poloviny minulého století. Také mě zarazilo to, že pan doktor se ještě příliš neskamarádil s klávesnicí u PC, jeho zprávy jsou samý překlep. Takže v jeho ordinaci se již nikdy neobjevím. Jsem ráda, že žiji v době, kdy si každý může zvolit svého ošetřujícího lékaře sám. Naštěstí mého potomka převzal do své péče jiný chirurg, usměvavý, milý a využívající moderní léčebné metody.