Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o. Jiný

Navštívila jsem MUDr. Hrabáka s bolestí nohy, kterou jsme po pár týdnech úspěšně vyřešili. Nyní ho navštěvuje syn se zlomeným prstem. Dlouho jsem nezažila lékaře, který se takto umí chovat k dětem, stejně tak sestřička. Oba milí, šikovní.
Manžel si před lety zlomil oba malíčky na rukách, skřípl je do žebříku. Na Lochotíně mu zlomeniny nezafixovali správně, naštěstí se manžel dostal k tomuto lékaři a díky tomu má prsty funkční.
Vím, že pověst náladového lékaře, ale všichni jsme jenom lidi. Za mě je to odborník na svém místě.

Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o. Jiný

Velice si vážím pana doktora Hrabáka pro jeho individelní přístup a jeho odborné znalosti.Od r.2003 jsem vystřídala pro velké bolesti bederní páteře několik "odborníků" a docentů.Absolvovala rentgeny,sona i manget.rezonanci,fyzioterapii,elektroléčbu,vodoléčbu,atd.-bohužel se můj stav stále zhoršoval.Vzpomněla jsem si na pohádku,kde "odborníci" léčili morybundus...K MUDr.Hrabákovi jsem sotva došla s nesnesitelnými bolestmi beder.páteře 19.1.2022.Po 14 dnech léčby se můj stav zlepšil o 90%.Velice děkuji panu doktorovi za jeho zájem a snahu o vyléčení pacienta,trpělivost a celkový přístup.Bohužel takových lékařů je jako šafránu a velmi,velmi těžko se hledají.....

Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o. Jiný

Velke podekovani patri panu Mudr Tomasi Hrabakovi za velikou pomoc. Prisla jsem za nim s boesti krcni aa bederni bolesti. Moce me p.doktor pomohl , vse vysvetlil, trpelive. Tez dekuji sestricce za mily pristup a osetreni. Preji obema hodne dalsich uspechu.

Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o.

Dobrý den, navštívila jsem pana doktora 11.a. 12.4. 2019 pristup i chování otřesné. Sádra co mi setra namotala byla zbytečná i vzhledem k tomu že kojim což pana doktora nezajímalo. Injekce na ředění krve předepsané zbytečně. Diagnóza také určena špatně- prý přetřeny vazy v kotniku. Injekce jsem mu prý měla donést aby je dal jiným pacientům a doplatek co jsem zaplatila v lékárně mi dá kdo??? Zbytečná návštěva i vyhozené penize. Jinde mi dali ortézu a žádné injekce netřeba. Nikdy vice.

Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o. Kontrola ošetření řezné rány

Ošetření u pana lékaře proběhlo rychle a bezproblémově. Po vyndání sedmi stehů na dlani pravé ruky pořezanou o prasklou keramickou nádrž od záchodu se rána zahojila i přes odumřelí lalok ve velikosti pětokoruny. Komplikace nejsou. Kéž by příště instalatéři jezdili k opravám i s uklízečkou, aby k těmto nehodám nedocházelo.

Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o. zlomenina dcery

Dcera si při jízdě na koni zlomila ruku a jelikož to bylo na táboře, ošetřili jí mimo Plzeň. Sádru jí tam provedli špatně, sádra měla být až k rameni, aby se zlomenina dobře zafixovala a tak se stalo, že se jí nalomila i druhá slabší kost. Nechápu, jak můžou někde lékaři dětem takhle zfušovat zlomeninu, jen aby ušetřili na materiálu (sádře) a rychle se zbavili pacienta. Pan Doktor Hrabák dal vše do pořádku, sice léčba trvala déle než obvykle, ale napravil dceři ruku a to je hlavní. Hodnotím kladně i přístup sestřičky, oba mají dobrý vztah a trpělivost s dětmi.

Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o. Zlomenina v lokti

U doktora Hrabáka jsem byla se zlomeninou v lokti. Na začátku mi nedoporučovali rehabilitace, ale domácí cvičení. Když mi po 3 týdnech sundali sádru, čekala jsem na ukázku cviků ve vedlejší ordinaci. Když po nějaké době doktor přišel, první ukázka cviku byla, že mám okamžitě natáhnout ruku (což po dlouhé době v sádře opravdu nejde) Dával mi ruku dolů a když jsem řekla že to opravdu nejde a že mě to bolí, sebral se a práskl za sebou dveřmi. Já tam zůstala a nechápala jsem co to mělo znamenat. Zruba po 10ti minutách vyšla sestra s papírem, ať si najdu nějaké rehabilitace.
Velmi neprofesionální a arogantní chování ze strany doktora! Pro slabší povahy může být i traumatizující. Nikdy více bych se k tomuto doktorovi nevrátila !

Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o. chirurgické vyšetření

Telefonovala jsem panu doktorovi před koncem pracovní doby, když mi syn spadl ze schodů a bez problémů na nás počkal a vyšetřil včetně rentgenu, sádry a komunikace s dítětem. Jindy, když jsem přišla se zapomenutými stehy z jiného pracoviště mne vzal přednostně s malým miminkem. Zdá se, že má rád děti. Mohu doporučit. Pavla

Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o.

Dobrý den,
Pan doktor je velmi milý a ochotný člověk. Několikrát jsem u něho byla,vždy mě pozdravil,řekl mi co mám dělat,měl velikou trpělivost, protože jsem vážně nemehlo. Sestřička byla milá a ochotná. Jednou se mi stalo v ordinaci,že mi začala téct krev z nosu a pan doktor reagoval klidně a pomohl mi nechal mě v ordinaci sedět i ležet asi 30 minut. Udělalo se mi lépe a odešla jsem. Pana doktora mohu jen doporučit,bohužel je náladový.

Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o. bolest kloubů

U pana doktora v péči jsem byla několikrát.. Vždy víceméně spokojená, je s ním legranda.. Ale to, co předvedl tentokrát mě teda tak nasralo, že pochybuju, že ho kdy ještě navštívím, nebude-li to nezbytně nutné!!
Bolely mě kolenní klouby - udělal mi laborku a zjistil zánět - nasadil Penicilín. Potud ok. Druhý den jsem dostala brutální angínu, takže bolest mohla být k tomu, PNC zabral. Po dokončení léčby jsem měla přijít na depotní PNC (Pendepon, resp. Retarpin). Doktor mě objednal na konkrétní termín. Když jsem přišla, Retarpin neměl. Vypsal mi tedy recept a poslal mě do lékárny, ať si ho vyzvednu a přijdu, že mi ho píchnou. V lékárně mi lékárnice oznámila doplatek 295,- Vyvalila jsem oči a řekal, že ho nechci. Následně jsem mu volala, že teda ho nechci, když je takový doplatek. Sjel mě, že by to bylo třeba a kdesi cosi. Dnes jsem byla u své praktické dotorky, ptž jsem si nechala udělat po angíně kontrolní výtěr z krku. Řekla, že tam stáýle je streptokok a že mi tedy lupne ten Retarpin, tak jsme na to zavedly řeč. Vůbec nechápala, proč jsem měla dopláceet tolik.. že lék sám o sobě stojí 145 Kč a doplatek pacienta je 45,- Kč. Pan doktor mi ty Retarpiny na recept nechal napsat DVA!! Takže bych jako zaplatila jeden sobě (v plné ceně - nechápu) a druhý někomu dalšímu?? Nehledě na to, že doktor si má tento lék koupit sám a pak ho vykázat pojišťovně!
Tak!