Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Adresy

• Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o.

Masarykova tř. 62/1132
    31200 Plzeň, plzeňský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Hodnocení pacientů:

• Eva 24.10.2016
    Tohoto lékaře jsem navštívila za účelem vynětí pooperačních stehů.Po příchodu do ordinace jsem narazila na nepříjemného arogantního pána bez pláště který je bez zájmu o pacienta.Při dotazu jak mám pokračovat v léčbě mne odbyl slovy máte to všechno v papírech my máme jiné metody.Dále jsem se raději na nic neptala.Sestřičky stehy vyndaly poradily jak a čím ošetřit.Jedno vím určitě.Kdybych potřebovala nějakého chirurga,pan MUDr.Hrabák by byl poslední kterého bych navštívila.

• D

Nejlepší pan doktor, který vždy hledá nejlepší řešení, aby člověk mohl co nejlépe fungovat i s úrazem, ale zároveň vše správně vyléčil. Mohu všem doporučit! :)

• Včera jsem dostal doporučení od své praktické lékařky Mudr. Hrnčířové k panu doktorovi Tomáši Hrabákovi s podezřením na břišní kýlu.Přišel jsem do čekárny těsně před zavíračkou,sestra(velmi milá a příjemná) mě pozvala do ordinace,pan doktor Hrabák vstal od stlu,podal mi ruku na přivítanou(tohle jsem zažil poprvé ,že by mě doktor podal ruku v ordinaci),zeptal se mě slušně co mě trápí,pak při vyšetření určil diagnozu,napsal mi doporučení na sono a důkladně mi vysvětlil co mi vlastně je a jak tomu pomoci.Druhý den(dnes jsem zašel na ultrazvuk,kde mi řekly to co pan doktor Hrabák řekl předešlý den,vypsaly papíry a s těmy jsem zašel opět na chirurgii k panu doktoru.Ten mi doporučil více možností jak léčit a domluvily jsme se na léčbe chirurgickým zákrokem.
    Jsem zatím velmi spokojený s výkony pana doktora,mohu jen vřele doporučit.
    Při odchodu z ordinace se semnou rozloučil a podal mi opět ruku.
    Jan Baštýř

• K

p. Hrabák je možná trochu rázný, ale zase má zkušenosti, takže ví proč takový je. Byl jsem s jeho léčbou spokojený. Měl zájem, i když bylo málo času.

• Dnes jsem byla u pana doktora Hrabáka, od listopadu mě bolela celá pravá ruka, prodělala jsem 5 operací, kvůli zlomenině obou předloketních kostí a to od roku 2013, poslední operace r.2015. Od té doby jsem trpěla velkými bolestmi a ruka byla z velké části nefunkční. Pan doktor udělal RTG, kde byl nález celkem vpořádku. Pak mi asi tak třikrát zmáčkl určité body na nemocné ruce (dost bolestivé) a já najednou mohla rukou hýbat bez bolesti, prostě paráda. Pan doktor je velký machr, velice mu děkuji a vážím si ho. A hlavně ho doporučuji všem. Jana Fialová

• Profesionální přístup.Velmi "náladový" doktor,někdy odsekává ale příště se zas usmívá.Chodím tam pokaždé,když se mi něco přihodí a zatím mi pan doktor vždy pomohl.S dětmi má trpělivost, takže doporučuji všem!

• Velmi dobrý chirurg. Vždy dobře ošetří:) Je náladový ale vždycky se usmívá . Vezme mě přesně na čas. Velmi doporučuji! Ze všech doktorů je nejlepší!mam s nim nejlepší zkušenosti:)

• K panu Mudr.Hrabákovi. chodím pokaždé (už přes 3roky),protože je to velmi dobrý lékař :) Doporučuji všem jak starým tak i dětem.Nerad řezá,kamarádský přístup,vtípky a hodná sestra.Bidete se tam cítit jako doma.Doporučuji!

• Š

Pana MUDr. T. Hrabáka nikomu ze svého okolí nedoporučím. Velmi mě odradilo jeho vysoce arogantní chování i jeho léčebné postupy. Rozhodně nechci kritizovat jeho odbornou praxi. Avšak léčit vše jen obyčejnou sádrou aplikovanou na 6 týdnů bez podpatku u adolescenta (když existují i jiné, méně omezující možnosti) mě přijde jak z poloviny minulého století. Také mě zarazilo to, že pan doktor se ještě příliš neskamarádil s klávesnicí u PC, jeho zprávy jsou samý překlep. Takže v jeho ordinaci se již nikdy neobjevím. Jsem ráda, že žiji v době, kdy si každý může zvolit svého ošetřujícího lékaře sám. Naštěstí mého potomka převzal do své péče jiný chirurg, usměvavý, milý a využívající moderní léčebné metody.

• Můj názor na pana doktora byl více méně kladný (i přes fakt, že u pana doktora je to jako na běžícím páse, o léčbě se s vámi nebaví, na dotazy odmítá odpovídat a odsekává), než jsem zjistil, že udělal chybu v diagnoze, léčil mě 2 měsíce na zlomeninu, lehkou sádru odmítal dát, po konzultaci u jiného lékaře, který dle rentgenu zjitil, že končetina nikdy zlomená nebyla a že sádru mám zbytečně, jsem názor změnil. Doktor špatný, ovšem sestra šikovná a milá.