MUDr.

Tomáš Hrabák

Chirurg, Ortoped, Proktolog

Kontaktní informace

• P
    Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o.Služby: chirurgické vyšetření

Telefonovala jsem panu doktorovi před koncem pracovní doby, když mi syn spadl ze schodů a bez problémů na nás počkal a vyšetřil včetně rentgenu, sádry a komunikace s dítětem. Jindy, když jsem přišla se zapomenutými stehy z jiného pracoviště mne vzal přednostně s malým miminkem. Zdá se, že má rád děti. Mohu doporučit. Pavla

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• P

• L
      Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o.

Dobrý den,
      Pan doktor je velmi milý a ochotný člověk. Několikrát jsem u něho byla,vždy mě pozdravil,řekl mi co mám dělat,měl velikou trpělivost, protože jsem vážně nemehlo. Sestřička byla milá a ochotná. Jednou se mi stalo v ordinaci,že mi začala téct krev z nosu a pan doktor reagoval klidně a pomohl mi nechal mě v ordinaci sedět i ležet asi 30 minut. Udělalo se mi lépe a odešla jsem. Pana doktora mohu jen doporučit,bohužel je náladový.

• J
      Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o.Služby: bolest kloubů

U pana doktora v péči jsem byla několikrát.. Vždy víceméně spokojená, je s ním legranda.. Ale to, co předvedl tentokrát mě teda tak nasralo, že pochybuju, že ho kdy ještě navštívím, nebude-li to nezbytně nutné!!
      Bolely mě kolenní klouby - udělal mi laborku a zjistil zánět - nasadil Penicilín. Potud ok. Druhý den jsem dostala brutální angínu, takže bolest mohla být k tomu, PNC zabral. Po dokončení léčby jsem měla přijít na depotní PNC (Pendepon, resp. Retarpin). Doktor mě objednal na konkrétní termín. Když jsem přišla, Retarpin neměl. Vypsal mi tedy recept a poslal mě do lékárny, ať si ho vyzvednu a přijdu, že mi ho píchnou. V lékárně mi lékárnice oznámila doplatek 295,- Vyvalila jsem oči a řekal, že ho nechci. Následně jsem mu volala, že teda ho nechci, když je takový doplatek. Sjel mě, že by to bylo třeba a kdesi cosi. Dnes jsem byla u své praktické dotorky, ptž jsem si nechala udělat po angíně kontrolní výtěr z krku. Řekla, že tam stáýle je streptokok a že mi tedy lupne ten Retarpin, tak jsme na to zavedly řeč. Vůbec nechápala, proč jsem měla dopláceet tolik.. že lék sám o sobě stojí 145 Kč a doplatek pacienta je 45,- Kč. Pan doktor mi ty Retarpiny na recept nechal napsat DVA!! Takže bych jako zaplatila jeden sobě (v plné ceně - nechápu) a druhý někomu dalšímu?? Nehledě na to, že doktor si má tento lék koupit sám a pak ho vykázat pojišťovně!
      Tak!

• Eva 24.10.2016
      Tohoto lékaře jsem navštívila za účelem vynětí pooperačních stehů.Po příchodu do ordinace jsem narazila na nepříjemného arogantního pána bez pláště který je bez zájmu o pacienta.Při dotazu jak mám pokračovat v léčbě mne odbyl slovy máte to všechno v papírech my máme jiné metody.Dále jsem se raději na nic neptala.Sestřičky stehy vyndaly poradily jak a čím ošetřit.Jedno vím určitě.Kdybych potřebovala nějakého chirurga,pan MUDr.Hrabák by byl poslední kterého bych navštívila.

• D

Nejlepší pan doktor, který vždy hledá nejlepší řešení, aby člověk mohl co nejlépe fungovat i s úrazem, ale zároveň vše správně vyléčil. Mohu všem doporučit! :)

• Včera jsem dostal doporučení od své praktické lékařky Mudr. Hrnčířové k panu doktorovi Tomáši Hrabákovi s podezřením na břišní kýlu.Přišel jsem do čekárny těsně před zavíračkou,sestra(velmi milá a příjemná) mě pozvala do ordinace,pan doktor Hrabák vstal od stlu,podal mi ruku na přivítanou(tohle jsem zažil poprvé ,že by mě doktor podal ruku v ordinaci),zeptal se mě slušně co mě trápí,pak při vyšetření určil diagnozu,napsal mi doporučení na sono a důkladně mi vysvětlil co mi vlastně je a jak tomu pomoci.Druhý den(dnes jsem zašel na ultrazvuk,kde mi řekly to co pan doktor Hrabák řekl předešlý den,vypsaly papíry a s těmy jsem zašel opět na chirurgii k panu doktoru.Ten mi doporučil více možností jak léčit a domluvily jsme se na léčbe chirurgickým zákrokem.
      Jsem zatím velmi spokojený s výkony pana doktora,mohu jen vřele doporučit.
      Při odchodu z ordinace se semnou rozloučil a podal mi opět ruku.
      Jan Baštýř

• K

p. Hrabák je možná trochu rázný, ale zase má zkušenosti, takže ví proč takový je. Byl jsem s jeho léčbou spokojený. Měl zájem, i když bylo málo času.

• Dnes jsem byla u pana doktora Hrabáka, od listopadu mě bolela celá pravá ruka, prodělala jsem 5 operací, kvůli zlomenině obou předloketních kostí a to od roku 2013, poslední operace r.2015. Od té doby jsem trpěla velkými bolestmi a ruka byla z velké části nefunkční. Pan doktor udělal RTG, kde byl nález celkem vpořádku. Pak mi asi tak třikrát zmáčkl určité body na nemocné ruce (dost bolestivé) a já najednou mohla rukou hýbat bez bolesti, prostě paráda. Pan doktor je velký machr, velice mu děkuji a vážím si ho. A hlavně ho doporučuji všem. Jana Fialová

• K

Profesionální přístup.Velmi "náladový" doktor,někdy odsekává ale příště se zas usmívá.Chodím tam pokaždé,když se mi něco přihodí a zatím mi pan doktor vždy pomohl.S dětmi má trpělivost, takže doporučuji všem!

• J

Velmi dobrý chirurg. Vždy dobře ošetří:) Je náladový ale vždycky se usmívá . Vezme mě přesně na čas. Velmi doporučuji! Ze všech doktorů je nejlepší!mam s nim nejlepší zkušenosti:)