Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o. Jiný

Velke podekovani patri panu Mudr Tomasi Hrabakovi za velikou pomoc. Prisla jsem za nim s boesti krcni aa bederni bolesti. Moce me p.doktor pomohl , vse vysvetlil, trpelive. Tez dekuji sestricce za mily pristup a osetreni. Preji obema hodne dalsich uspechu.

Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o.

Dobrý den, navštívila jsem pana doktora 11.a. 12.4. 2019 pristup i chování otřesné. Sádra co mi setra namotala byla zbytečná i vzhledem k tomu že kojim což pana doktora nezajímalo. Injekce na ředění krve předepsané zbytečně. Diagnóza také určena špatně- prý přetřeny vazy v kotniku. Injekce jsem mu prý měla donést aby je dal jiným pacientům a doplatek co jsem zaplatila v lékárně mi dá kdo??? Zbytečná návštěva i vyhozené penize. Jinde mi dali ortézu a žádné injekce netřeba. Nikdy vice.

Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o. Kontrola ošetření řezné rány

Ošetření u pana lékaře proběhlo rychle a bezproblémově. Po vyndání sedmi stehů na dlani pravé ruky pořezanou o prasklou keramickou nádrž od záchodu se rána zahojila i přes odumřelí lalok ve velikosti pětokoruny. Komplikace nejsou. Kéž by příště instalatéři jezdili k opravám i s uklízečkou, aby k těmto nehodám nedocházelo.

Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o. zlomenina dcery

Dcera si při jízdě na koni zlomila ruku a jelikož to bylo na táboře, ošetřili jí mimo Plzeň. Sádru jí tam provedli špatně, sádra měla být až k rameni, aby se zlomenina dobře zafixovala a tak se stalo, že se jí nalomila i druhá slabší kost. Nechápu, jak můžou někde lékaři dětem takhle zfušovat zlomeninu, jen aby ušetřili na materiálu (sádře) a rychle se zbavili pacienta. Pan Doktor Hrabák dal vše do pořádku, sice léčba trvala déle než obvykle, ale napravil dceři ruku a to je hlavní. Hodnotím kladně i přístup sestřičky, oba mají dobrý vztah a trpělivost s dětmi.

Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o. Zlomenina v lokti

U doktora Hrabáka jsem byla se zlomeninou v lokti. Na začátku mi nedoporučovali rehabilitace, ale domácí cvičení. Když mi po 3 týdnech sundali sádru, čekala jsem na ukázku cviků ve vedlejší ordinaci. Když po nějaké době doktor přišel, první ukázka cviku byla, že mám okamžitě natáhnout ruku (což po dlouhé době v sádře opravdu nejde) Dával mi ruku dolů a když jsem řekla že to opravdu nejde a že mě to bolí, sebral se a práskl za sebou dveřmi. Já tam zůstala a nechápala jsem co to mělo znamenat. Zruba po 10ti minutách vyšla sestra s papírem, ať si najdu nějaké rehabilitace.
Velmi neprofesionální a arogantní chování ze strany doktora! Pro slabší povahy může být i traumatizující. Nikdy více bych se k tomuto doktorovi nevrátila !

Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o. chirurgické vyšetření

Telefonovala jsem panu doktorovi před koncem pracovní doby, když mi syn spadl ze schodů a bez problémů na nás počkal a vyšetřil včetně rentgenu, sádry a komunikace s dítětem. Jindy, když jsem přišla se zapomenutými stehy z jiného pracoviště mne vzal přednostně s malým miminkem. Zdá se, že má rád děti. Mohu doporučit. Pavla

Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o.

Dobrý den,
Pan doktor je velmi milý a ochotný člověk. Několikrát jsem u něho byla,vždy mě pozdravil,řekl mi co mám dělat,měl velikou trpělivost, protože jsem vážně nemehlo. Sestřička byla milá a ochotná. Jednou se mi stalo v ordinaci,že mi začala téct krev z nosu a pan doktor reagoval klidně a pomohl mi nechal mě v ordinaci sedět i ležet asi 30 minut. Udělalo se mi lépe a odešla jsem. Pana doktora mohu jen doporučit,bohužel je náladový.

Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o. bolest kloubů

U pana doktora v péči jsem byla několikrát.. Vždy víceméně spokojená, je s ním legranda.. Ale to, co předvedl tentokrát mě teda tak nasralo, že pochybuju, že ho kdy ještě navštívím, nebude-li to nezbytně nutné!!
Bolely mě kolenní klouby - udělal mi laborku a zjistil zánět - nasadil Penicilín. Potud ok. Druhý den jsem dostala brutální angínu, takže bolest mohla být k tomu, PNC zabral. Po dokončení léčby jsem měla přijít na depotní PNC (Pendepon, resp. Retarpin). Doktor mě objednal na konkrétní termín. Když jsem přišla, Retarpin neměl. Vypsal mi tedy recept a poslal mě do lékárny, ať si ho vyzvednu a přijdu, že mi ho píchnou. V lékárně mi lékárnice oznámila doplatek 295,- Vyvalila jsem oči a řekal, že ho nechci. Následně jsem mu volala, že teda ho nechci, když je takový doplatek. Sjel mě, že by to bylo třeba a kdesi cosi. Dnes jsem byla u své praktické dotorky, ptž jsem si nechala udělat po angíně kontrolní výtěr z krku. Řekla, že tam stáýle je streptokok a že mi tedy lupne ten Retarpin, tak jsme na to zavedly řeč. Vůbec nechápala, proč jsem měla dopláceet tolik.. že lék sám o sobě stojí 145 Kč a doplatek pacienta je 45,- Kč. Pan doktor mi ty Retarpiny na recept nechal napsat DVA!! Takže bych jako zaplatila jeden sobě (v plné ceně - nechápu) a druhý někomu dalšímu?? Nehledě na to, že doktor si má tento lék koupit sám a pak ho vykázat pojišťovně!
Tak!

Eva 24.10.2016
Tohoto lékaře jsem navštívila za účelem vynětí pooperačních stehů.Po příchodu do ordinace jsem narazila na nepříjemného arogantního pána bez pláště který je bez zájmu o pacienta.Při dotazu jak mám pokračovat v léčbě mne odbyl slovy máte to všechno v papírech my máme jiné metody.Dále jsem se raději na nic neptala.Sestřičky stehy vyndaly poradily jak a čím ošetřit.Jedno vím určitě.Kdybych potřebovala nějakého chirurga,pan MUDr.Hrabák by byl poslední kterého bych navštívila.

Nejlepší pan doktor, který vždy hledá nejlepší řešení, aby člověk mohl co nejlépe fungovat i s úrazem, ale zároveň vše správně vyléčil. Mohu všem doporučit! :)