Praktický lékař pro dospělé
Tyršova 1340, Smržovka

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Vyborny doktor i sestra velice mi pomohli kdyz jsem k nim sotva dosel v pondeli 19 cervna 2023. MOC Dekuji Vas vdecny pacient ktery odesel se stitem a s Nadeji

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Angína

Je to dobrý doktor a vřele bych ho doporučil, jen má pan doktor jednu "vadu na kráse" a to že chodí pořád pozdě. Je pondělí a ordinační hodiny má od 13:00h, je něco kolem 13:45h, a doktor tu není. Takhle to to chodí pořád a tak bych doporučil pracovní dobu od 14:00h, je tu více jak 10 lidí v čekárně a každý je kvůli jeho nedochvilnosti naštvaný.

C

Pan doktor je ze staré dobré školy , takže si zaslouží obrovský obdiv . Jsem velice překvapen , že se v dnešní uspěchané době našel pohodový a poctivý lékař . Je vstřícný a není na tom určitě zdravotně nejlépe . Možná proto je tak chápavý k lidem . Moc si vážím jeho ohleduplnosti .

tomas drobnik i sestricka dana jsou moc prijemni a mili. mam je oba strasne rada. vzdy mi profesionane pomohi a vsechny neduhy vylecili. navic berou ohled i na to ze casto musim s sebou do ordinace brat i sve dve male deti. nesmirne si toho vazim. preju panu doktorovi a sestricce hodne stesti a hlavne zdravi.

I doktoři mají jako každý svoje chyby.Promě doktor velmi dorý,vždy vstřícný.Zachránil mě svým rychlým jednáním život.

perfektní jednání,fakt super

super přístup

Jsem spokojen.

jsem spokojena

Pan doktor se vyzná má poctivý přístup k pacientovi a léčba je učinná.