Odborný lékař interní a diabetologie
Dlouhá 34, Olomouc

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Je pravda,ze je pan doktor velmi milý člověk,ale úplně si nemyslim,ze je v pořádku v rámci zdravého hubnutí naordinovat člověku různé preparáty,které omezí chuť k jidlu za majlant,dále si vzít tisíc korun za předložení obecného jídelníčku a doporučit člověku sportovat 7x týdně. Na tyhle "chytré" rady jsem opravdu nemusela vyhledavat odbornika. Velmi mě zklamal.

Najednou mi vysadil všechny léky, zkolabovala jsem a skončila na urgentu!

Vyborny přistup k pacientúm, po odborne stránce vynikajíci.

Je to velký sympaťák. Hubnu teprve dva měsíce, mám zatím dole 5 kg, tak doufám, že se bude i nadále dařit :) Pan doktor je moc milý a dobře jedná s lidmi. Má většinou plnou čekárnu, takže i přesto, že nemá na pacienta moc času, vyřeší to podstatné, povzbudí, dá doporučení. Sestřičky jsou také fajn.

lékař po odborné i lidské stránce skvělý, velmi ochotná a příjemná sestřička, jen dlouhé čekání i po objednání.....

Člověk s hlubší znalostí. Není to pouze lékař! A zároveň s velmi lidským přístupem. Špička ve svém oboru nejen v ČR. Smekám...

Pan DOKTOR Brychta je velmi příjemný a milý muž. Měla jsem problém s nadváhou, prostě po 30cítce se dvěma dětmi se mi vůbec nedařilo shubnout. Dostala jsem kontakt od známé a jsem tomu velmi ráda. Pan doktor mě velmi pěkně přijal a s jeho doporučením, úpravou jídelníčku a mým odhodláním a pevnou vůlí se dílo podařilo. Mudr. Brychtu ráda všem doporučuji. E.S.

Dle mého, je MUDr Brychta lékař, jakých už moc není. V jeho ordinaci se nekouká do PC, nýbrž na pacienta.
Nezakazuje - radí. Mě osobně čeká "plikace" žaludku a jsem za to Mudr. Brychtovi vděčná.
Děkuji doktore za fajn přístup k pacientům. J.K.

Ne cpe do Vás preparáty na zasycení žaludku a pak jsem s tím měla problémy protože jsem ho měla tak nafouklý, že jsem nemohla jíst a pořád jsem nafouklá a nemůžu se toho zbavit a trvá to už půl roku. Ani doktoři neví co s tím a pokud neshodíte tak vás otravuje s balónkem do žaludku nic jiného neumí.

Pana doktora jsem navštívila, protože jsem jako spousta jiných lidí neschopna řešit svoji váhu, životní tempo atd. Je úžasný, milý, srdečný. Hned jsem byla schopná mu sdělit své trable. Vřele doporučuji a to ostatní už záleží na nás. Vlil mi energii, mimo úžasnou diagnostiku , přehled atd. Vynikající