Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
5 názorů

Ověřeny pacient

Vynikající odborník, s pacienty zachází nesmírně ohleduplně, neskutečně pečlivý a taky zdvořilý lékař, všechno vysvětlí, uklidní, ten nejlepší pro lidi bojící se bolesti a zubařů. Tj.pro mě do doby, než mě začal léčit.dobrá organizace práce, p3kné prostředí. Asi těžko najdete chybu.


Ověřeny pacient

Doktor Tomáš Bistrý poskytuje kvalitní péči moderního střihu: příjemný, komunikativní, všechno čisté, používání rukavic (což u některých zubařů stále není standardem), maximální profesionalita, přesné dodržování objednaných termínů. Moje dřívější zkušenosti s jinými zubaři: téměř co půl roku nějaký problém a nutná návštěva, zuby v žalostném stavu, neprofesionální zacházení, bolest, trauma. Po 3 letech u Tomáše mám zuby ve velmi dobrém stavu a trauma je pryč. Nejdříve jsme udělali rentgeny, stav mého chrupu se mnou probral a doporučil řešení. Spravoval mi kazy, čistil kanálky a zhotovil mi nový zub pomocí můstku. Ze všech těchto procedur nemám žádnou bolestivou vzpomínku. Maximální spokojenost.


Ověřeny pacient

Vždy když jsem šel k zubaři, nebyl jsem zrovna nadšen a jistě jsem se trochu i bál. Od té doby co chodím k panu doktorovi Tomáši Bistrému se tomu musím jen smát. Na návštěvu se dokonce těším. Bolesti se nemusím bát a zuby mám v pořádku.


Ověřeny pacient

pan doktor bistry tomas je skevej stomatolog-zubar. moc si ho chvalim jako pacient. zuby udela jemne a dukladne a vsechno vysvetli pacientovy. jako malej kluk jsem se bal bal chodit k zubarovi ale podle mych zkusenosti je to dobrej napad navstivit zubare . hlavne pana doktora tomase bistyho.


L
Ověřeny pacient

Pan doktor je super! Samozrejme nikoho nebavi chodit k zubari, ale pan Bistry me dovede vzdycky vtipne uklidnit a odvede super vykon. Nikdy jsem nemel zadne pozakrokove komplikace. Doporucuji!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti