Praktický lékař pro dospělé
Tyršova 21, Nový Jičín

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

K doktorovi jsem šla s akutním problémem v době, kdy jej moje doktorka měla jako zástup. Choval se arogantně a místo pozdravu mě rovnou odbyl slovy “no tak si lehnete, nemám na vás cely den”. Vyšetřil mě během tři minut, napsal kapky a zdar. Na kontrolu už si jdete ke svoji doktorce. Kapky samozřejmě nezabraly a já skončila na pohotovosti ...rozhodne nedoporucuju. Borec by Tuhle práci vůbec neměl dělat

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Akutní nemoc

MUDr. Vicsapiho jsem byla nucena navštívit s akutním problémem v době zástupu za mou ošetřující lékařku. Jeho chování bylo povýšené až arogantní, věnoval se hlavně počítači a měla jsem pocit, že ho obtěžuji.
Ještě že má velmi schopnou zdravotní sestru, která sama navrhla a provedla další odběry, které urychlily stanovení mé diagnozy a nasazení adekvátní léčby.
Musím říct, že ve stavu, kdy má pacient horečku a bolesti je návštěva takto nepříjemného lékaře opravdu zážitek.
Doufám, že už jej nebudu muset nikdy navštívit!

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

S panem doktorem jsem nebyla spokojená a našla jsem si jinou obvodní lékařku. Když jsem měla zdravotní problém a šla jsem k němu tak na mě koukal s pohledem co si vymýšlím nic mi nemůže být a přitom mně na mé zdravotní problémy upozornil pracovní doktor. A kdykoliv jsem přišla tak mě takzvaně odbyl nedoporučuji nikomu...

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Zdravotní prohlídka

Tento člověk nemá na svém místě co dělat. Jeho chování je vrchol arogantnosti a není pro něj problém vás i urážet. Kdyby to nebyl náš firemní doktor již nikdy bych toho člověka nechtěl vidět .

Od pana doktora jsem po opravdu dlouhé době musela odejít. Důvodem nebyli mé osobní sympatie, či nesympatie. Je to lékař a pokud by dělal svou práci dobře, jestli je příjemný či ne by pro mě nebylo podstatné. Bohužel jsem k němu asi 2 roky chodila s tím, že mě bolí neustéle břicho. Přesně jsem mu popisovala vše co mé problémy provází. Bohužel jsem vždy odcházela pouze s léky, které mi byly doslova k ničemu. Když se bolesti často vracely, musela jsem do nemocnice, kde zjistili, že se mi v žlučníku dlouhou dobu tvořilo více jak 200 malých žlučníkových kamínků, které se mi uvolňovali do žlučovodu. Operace byla nutná. Velice mě mrzí, že místo aby pan doktro své pacienty posílal na vyšetření, která jsou mnohdy nutná, ke zjištění problémů nemusela jsem tak dlouhou dobu prožívat takové bolesti. (žlučníkové záchvaty, nevolnosti z ucpání žlučovodu). Nepochybuji o vzdělanosti pana doktora, ale na velkém množství zdravotních problémů prohmatání břicha opravdu nestačí.

Pan doktor se pri kazde navsteve tvari, jako by ho clovek spise obtezoval. Ma arogantni a odmerene jednani a ani jednou jsem nebyla spokojena s jeho radoby pomoci. Nikdy nebyl ochotny me poslat na odborne vysetreni. Uz delsi dobu premyslim o zmene lekare, protoze si myslim, ze kazdy clovek v dobe, kdy je pacientem zaslouzi lepsi peci nez je tato.

X

Dobrý den, myslím si, že nezáleží na tom, jestli člověk se hrabe v papírech, či ne. Jde o to jak léčí. V některých případech jsem byla velice spokojená, když mi pan doktor hned nepředepisoval antibiotika. Naopak některé léčby zdá se podcenil. Je to ale pořád člověk, uvědomte si, že každý může udělat chybu, zamyslete se v první řadě nad sebou. Pokud nejste spokojeni, změňte lékaře, máte na to plné právo.

Arogantní, neochotný, v Novém Jičíně velmi "proslulý" doktor. Navíc si bere peníze za úkony, které jiní lékaři provádějí zdarma (sám jsem si to zjišťoval). Sestřička je příjemná, ale na hodně věcí zapomíná, když měří tlak, mluví s pacientem (přitom by měl být v klidu), celkově dost laxní. Bohužel podobný názor má na pana doktora i spousta jiných lékařů, praktických i odborných (také vlastní zkušenost). Většinou, když se zmíním, ke kterému lékaři chodím, tak se jen pousmějí a diví se, že u něj ještě jsem. Proto se již poohlížím po jiném.
Martin z Nového Jičína.

Byla jsem nespokojená s neosobním a chladným přístupem, ale každý jsme nějací. Osobně se mi příčily preventivní prohlídky, nemyslím si, že vyšetřování konečníku je běžnou praxí, a dost silně pochybuju, že se tímto způsobem dá zjistit rakovina tlustého střeva, jak mi bylo po odmítnutí řečeno. Naopak sestra je velmi milá a vstřícná. Každopádně teď u jiné lékařky jsem nadmíru spokojená.

Jestli si ho zvolí a platí pojišťovna jako soudního lékaře, tak vždy bude jeho závěr jasný . Pojišťovna má vyhráno a pacientům kteří chtějí finanční plnění z důvodu pracovního úrazu nedostanou nic. Je to z mé vlastní zkušenosti a také mého znamého. Tento lékař nikdy nestál za operačním stolem . Pokuď můžete požádejte pojišťovnu o jiného odborníka