Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

20 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: Poliklinika HELP, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s. Jiný

Pristup lekarky skvely. Vysetri, pomuze i poradi.
Pouze sestricka si mysli, ze je alfa. Dovolat se takrka nemozne, neprijemna, empatie nula.

W
Ověřený profil

Na paní doktorku jsem narazila náhodou a jsem maximálně spokojená. Vzala mě, velmi se zajímala, je pečlivé, našla co jiný lékař ani nezaregistroval, má moc příjemnou ordinaci, kde to na člověka vůbec nepadá, jako jinde. A na tomhle středisku mají nejlepší odběrové sestry, jaké jsem zažila. Všeobecně se lékařů bojím, ale tady se cítím příjemně a i sestra je na mě hodná - asi ví za ty roky své.

K
Ověřený profil

K paní doktorce jsem se dostala teprve nedávno, ale rozhodně bych neměnila. Je to člověk se srdcem na pravém místě, ochotná naslouchat a umí i mile upozornit na věci, které neděláte právě nejlépe, ale od ní se to dá vzít. Je na ní vidět, že má ráda lidi, rozumí tomu, co dělá, je pečlivá a nedělá machry, když něco neví, tak se zeptá jinde - to ale je normální, že nikdo neví vše, zatím jsem nenarazila na příjemnější vystupování, i když je pravda, že k doktorům zrovna moc nechodím. Ale tuto lékařku můžu jen doporučit. Protože si vybírám srdcem, tak cítím, že tady jsem se rozhodně nespletla...

K
Ověřený profil

Bez výhrad. Zbytečně nežvaní a léčí. Nenutí do léků, pokud to není prospěšné.

N
Ověřený profil

Paní doktorku jsem nestačila ani poznat díky tomu, že má tak zvláštní sestru. Chtěla jsem se k ní přehlásit od své dětské doktorky, ale sestra mi sdělila v podstatě to, že když nejsem z Polabin, tak že nemám nárok. Tak moc děkuji a bohužel budu hledat dál, podle přístupu sestry by mě tu stejně nečekal žádný med.

R
Ověřený profil

Pokud vám nic není, je pohoda, ovšem jakmile chcete třeba vyšetření potřebné k operaci, neví si rady. Sestra je náladová, přesto se bez ní tato lékařka neobejde, Měl jsem pocit, že sestra je daleko více informovaná o postupech k dalším vyšetření. Nechodím tam rád a pokud by se uvolnila kapacita u jiného lékaře, určitě k němu přejdu. je to ale můj osobní názor, nikomu ho nevnucuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

N
Ověřený profil

S paní doktorkou jsem spokojená a mé návštěvy jsou časté, protože se léčím s vysokým krevním tlakem a pravidelně chodím na kontroly. Nikdy opravdu nikdy jsem nezaznemenala nechut řešit či zlehčování mých obtíží. Na ,, body,, jedou všichni lékaři, pakliže lékař daný výkon provede tak je to vpořádku. Jsem ráda, že chodím právě sem, a ten kdo není spokojený má jistě právo najít si jiného lékaře. to je asi vše.

H
Ověřený profil

Z paní doktorky při mých velmi sporadických návštěvách mám vždy dojem, že pracuje pro svoje body a hlavně úspory zdravotním pojišťovnám. Reakce typu, ale paní......., vy se moc pozorujete, do ordinace praktického lékaře určitě nepatří. A na požadavek prošetření vleklé diagnózy, reakce: běžte si tam, kde vás tenkrát diagnostikovali, také není na místě.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

H
Ověřený profil

Paní doktorka vystudovala lékařskou fakultu, podmínkou praxe je složení Hypokratovy přísahy že bude vždy hájit zdraví svých pacientů. Nastoupila do ordninace po své matce.V mém případě odmítá lékařskou péči s cynismem, vyhazuje mě ze své ordinace at si najdu jiného lékaře. To co jsem tam zažil nemá s lékařskou péčí nic společného.Provádí jen to nejnutnější. Nerozumím jejímu arogantnímu chování. Diplom by jí měl být odebrán.Nezralá osobnost.Otázka spíš pro právníka. Přeji hodně štěstí každému kdo se s ní setká, třeba to bude jiné.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

H
Ověřený profil

Tato lékařka má přezíravý a arogantní postoj. V podstatě se mému problému vysmála a dávala mi najevo své pohrdání, jako že jsem si "dovolil jí obtěžovat se svým zdravotním problémem"... To by nemělo být.
K takovému lékaři se vlastně nedá chodit, neboť se u něj musíte předem obávat, že sklidíte za svoje zdravotní problémy neporozumění a výsměch. NEDOPORUČUJI.
Doporučuji najít jiného lékaře, který bude mít pochopení, vyslechne Vás a navrhne optimální postup léčby.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti