Všeobecné lékařství
Poděbradova 3178, Kladno

Skutečně mi paní doktorka vyhovuje ,vždy mě pošle na odborné vyšetření pokud si chce být naprosto jista. Podle symptomů si byla téměř jistá , že jsem alergická na víc látek a potvrdilo se to a vyřešil to 1 prášek , měla podezření na ucpané karpální tunely u obou rukou , tak jí to neurologické vyšetření potvrdilo a mám obě ruce - karpály odoperované. A to je jen pár ukázek z mnoha . Já se divím , proč k ní ti škarohlídi chodí tolik let , když jim údajně nevyhovuje , mě teda vyhovuje .

Paní doktorka je naše rodinná lékařka a jsme s ní spokojeni už přes 20 let, její přístup je velice empatický a pečlivý. Každému pacientovi se maximálně věnuje a sleduje opravdu průběh celé nemoci. Sestřička působí poněkud odtažitě až přísně, to ale nic nemění na tom, že má vše pečlivě zorganizované, také tu není od toho, aby bavila pacienty.

Neochotná,nepříjemná sestra,drbna.Léčit jako paní doktorka by dokázal snad každý.Najde si vše v knížce a těch pár léků,které napíše z hlavy se naučí kdokoliv.Když máte problém ,její odpověď je ,,Myslíte? ,,Nejlépe si diagnozu stanovit sám,vybrat vhodný lék a poprosit paní doktorku,aby ho předepsala.
Prostředí špinavé,ušmudlané.Plášť paní doktorky zapraný,ušmudlaný.Celkový dojem hrozný.

Má zájem o pacienta a věnuje se mu. Je pečlivá.

nepříjemná sestřička :-( nepříjemná, nepříjemná,nepříjemná!!!!! nedoporučuji!!!

Je pravdaže sestra je nepříjemná ale jinak jsem s péčí spokojená

paní doktorka se mnou vždy konzultuje můj zdravotní stav a doporučí mi léčbu s ohledem na mé subjektivní pocity (pokud je to možné). Jsem u mí registrovaná cca 14let a nikdy jsem s ní neměla sebemenší problém, vždy jsem byla naprosto spokojena s péčí u ní.

I.Vaňková

Chodím k doktorce přes 20let a jsem velmi spokojen,žádné šetření jsem nezpozoroval a pokud chci jít na odborné vyšetření vždy jsem byl poslán.

S péčí jsem spokojen,nutno dodat,že ji nevyužívám často.Ale když potřebuji tak paní doktorka mi ráda vyhoví.Musím se ale jasně vyjádřit jako dospělý člověk co mi schází,nebo co potřebuji.Číst myšlenky paní doktorka opravdu neumí.Ale ke specialistovi mě už několikrát poslala.

Chodí k ní celá naše rodina a shodujem se v názoru,že že nám vyhovuje a nemůžeme říci nic špatného,rozhodně tam chodí kdekdo,i mladí lidé.dá se to poznat i podle přeplněných kartoték.Pokud lék pojištovna nehradí,nemá smysl ho psát na recept,proto mi stačí napsat i na papírek,na tom neviím nic zvláštního.