MUDr. Taťána Záhoříková

Hradec Králové 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
Štefcova 1092, Hradec Králové

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Zubní výplň se mi od ní po několika měsících odštípla. Pod plombami mi opakovaně nechávala kazy, což objevila až nová zubní lékařka. Celé roky mi tvrdila, že si zuby čistím dobře a nemusím nic víc řešit, ačkoli mi tu a tam krvácely dásně. Prohlásila, že je to normální a je to jen z toho, že mám moc tvrdý kartáček. Z takového omylu mne musela opět vyvést až nová dr., měla jsem zánět dásní. Rozhodně ji nemohu doporučit.

Nejhorší zubařka co znám :(, totálně chybí empatie, rozhodně k ní nechoďte s malými dětmi. To jak se k nám chovala a na dceru (5 let) dokonce řvala..no hrůza. Už nás tam neuvidí.

Mam s ni jen dobre zkusenosti. Zachranila mi i zub ktery jina doktorka odepsala ze uz zachranit "nejde", jedine trhat a nahrazovat. Pani Zahorikova opravdu vi co dela a ja si ji jako zubniho lekare vazim,...

Velmi dobrá zubařka,mohu doporučit.Pečlivá a vůbec nemám strach u ní z bolestí.Ochotná a milá i k dětem.

Je to nejhorší zubní lékařka, kterou znám - a že jich znám dost. Chodím k ní, protože chodím do školy, kde má ordinaci. Jednou mě a mohí sestru vrtla vrtačkou do dásně a do teď tam mám jizvu.

příjemná, ochotná a pečlivá

Paní doktorka Záhoříková je odbornice na svém místě. Vše mi vždy podrobně vysvětlí, ošetření je bezbolestné a kvalitní.

velmi doporučujeme, mnoho let navštěvuje paní doktorku celá naše rodina, vždy je velmi milá a příjemná, odvádí perfektní práci, velmi kvalitní jsou protetické práce.Přesto, že má hodně pacientů, nikdy dlouho nečekáme Maximální spokojenost

I přesto, že paní doktorka má velkou klientelu, objednání je rychlé a jednání slušné.

Velmi dobrý přístup k lidem a odvádí kvalitní práci,doporučuji