Praktický lékař pro dospělé
Náměstí republiky 1103/4, Opava

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Naprosta dochvilnost, podrobne vysetreni, moznost lecby homeopatiky a odborne doporuceni od zkuseneho lekare.

K paní ,,doktorce" jsem přešla v 18 letech. Lékaře jsem vybírala podle recenzí a jelikož její zněly kladně, neměla jsem jediný důvod k obavám. Obecně si myslím, že naše zdravotnictví je na velice vysoké úrovni, ale bohužel tato paní předpokládané a nutné kritéria lékaře nesplňuje. Byla jsem u ní dvakrát a ani v jednom z případů mi nepomohla. Pokaždé jsem se střetla pouze s její arogancí. Nicméně si každý musí udělat vlastní názor. Nedoporučuji k ní však chodit v naději, že by vám dokázala jakkoli pomoc. Symbolickou hvězdičku uděluji za její soudnost ani neoblékat bílý plášť. Byl by ji stejně k ničemu.

Chodila jsem k paní doktorce několik let a vždy mi vyšla vstříc, je zaměřena i na homeopatika a akupunkturu. Díky ní jsem přestala polykat antibiotika na záněty ledvin, pomohla mi tímto způsobem, od té doby jsem záněty neměla. Po třech po sobě nasazených antibiotikách na urologii mi paní doktorka doporučila homeopatika a udělala mi akupunkturu. Do týdne jsem byla zdravá a od té doby mám konečně klid. Jsem jí velmi vděčná a kdybych se nestěhovala, tak k ní chodím ještě hodně hodně dlouho. Děkuji

Lucie Vargová

Vše dobré už bylo napsáno, se špatným z většiny nesouhlasím.

Nemám problém. Možná i proto, že zatím nejsem nijak nemocný, ale když jsem tam byl, vždy dobrý přístup, vyslechla si vše co bylo třeba, když jsem potřeboval, zajistila veškeré vyšetření, co bylo třeba. Na preventivní prohlídku chodím každý rok, vždy vše kontoluje, tak jak se má. Milá paní doktorka a dobrý přístup. Doporučuji.

jsem spokojená s paní doktorkou i sestřičkou,vždy vyslechnou můj problém a pokud mám nějaký větší problém,ždy dostanu doporučenky na podrobnější vyšetření,takže vše v pořádku

to Silvie:
Promiň, ale tvůj příspěvek mě mírně nadzvedl ze židle.
Víš, nejsem si úplně jistá, že po 3x1 tabletě by jsi měla zničený žaludek (to spíše bych věřila po Acylpyrinu)... asi jsi musela předtím, než jsi šla k lékaři, vybrat celé 100ks balení Ibuprofenu a paní doktorce to neřekla, ne? Co ti naordinovala druhá paní doktorka? Nebrat žádný prášek + čajíčky?

Jinak díky jejich včasné diagnose já žiju a vděčím jim za to, že nemám žádné následné zdravotní komplikace... Jiná lékařka na mě nepoznala viditelné příznaky nemoci.
S dodržováním ordinačních hodin je to opravdu trošku problém, ovšem zase na vyšetření nečekám hodinu, tak jak je zvykem u jiných lékařů a to, i když jsem u nich objednaná.
Takže za mě určitě mohu doporučit.

nemám žádné negativní zkušenosti

naše ti,co dali paní doktor diplom by se měli zamyslet!!!!!návštěva u takového lékaře je nejen ztráta času,ale ostuda pro naše zdravotnictví!Firmy a podniky by měli pečlivěji vybírat a zvážit,ke komu posílají své zaměstnance na preventivní prohlídky.Ještěže si můžeme praktického lékaře vybrat!!!Pokud si to paní"doktorka" přečte-měla by své působení zvážit