Praktické lékařství pro dospělé
Žilinská 26, Olomouc

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Přišel jsem deset minut před koncem ordinační doby do SPEA za sestrou, neboť jsem potřeboval nějaký formulář... Na chodbě potkám paní doktorku "Snad si nemyslíte, že vás ošetřím, už tady nejsem..." A když jsem přišel jindy, protože jsem byl nemocnej, tak mě zdrbala, že jsem si nezměřil teplotu, takže jsem jí to vrátil a zdrbal já ji. Ono, když jdete z práce a je vám úplně blbě... ne každej má v kanclíku teploměr :) Je to nejhorší obvoďák, kterého jsem kdy měl. Pacient ji vůbec nezajímá. Paní doktorce nevěřím.

Chodil jsem k ní roky, vždycky měla tendenci pacienta rychle vyšetřit a pryč. Včera jsem zjistil, že zrušila svoji praxi a stala se členkou továrního týmu Moje ambulance, což je taková velkovýkrmna pacientů v Olomouci, vysoce komerční podnik soustřeďující vesměs neúspěšné lékaře, kteří nemají vlastní pacienty. Vyšetření proběhlo během 5 minut, absolutní nezájem, mezitím soukromý telefonát o výletu lodí po Středomoří ... "jo, dojděte si pro teploměr, je na umyvadle v sesterně" ..., výsledek: uvařte si doma Coldrex. Okamžitě jsem požádal o vydání mé zdravotní dokumentace, při té příležitosti jsem zjistil, že ji nemá, poněvadž ji odeslala - bez mého vědomí - na Krajský úřad v Olomouci. Obchodní sekce dané firmy mi v mezičase stačila připravit hromadu žádanek na odběry krve, odmontování hlavy a podobné lahůdky, protože chtějí mít výkony. Poslal jsem je tam všechny, v životě už k téhle paní doktorce nevlezu.

jsem spokojená,je příjemná a snaží se najít to nejlepší řešení.poradí,vysvětlí.dojíždím a nelituji.

Navštěvuji ji už od svého útlého věku( v rámci ZŠ od 6let )až do součastnosti (věk 29), a spokojenost 100% - neměnil bych i když pracuji na druhém konci republiky :-)

svělá lékařka

Naprosto spokojen, nepředepisuje jen léky, ale snaží se najít správnou diagnózu a poslat za specialistou. Nemůžu si stěžovat!

spokojenost na 99 procent