Samostatná ordinace PL - stomatologa
U Lékárny 316, Odolena Voda

Jak já se hodně bojím zubařů - tak paní doktorka je strašně moc hodná a šikovná.
Jsem rád,že mám zrovna jí.
Všechno perfektně vysvětlí
Není na člověka nepříjemná jako jiní doktoři
Oceňuji její lidský přístup
Více takových lékařů - které jejich práce baví

zubarka i segra jsou skvely, vrtani setrne a bez vetsi bolesti a bez umrtveni

Sice nechodím k paní doktorce ještě tak dlouho, ale jsem s ní absolutně spokojená, přijdu na řadu přesně v ten čas, na který jsem domluvená, před jakýmkoliv úkonem je mi vysvětleno, co paní doktorka bude dělat. Po předchozí zkušenosti s velmi špatným zubařem je paní doktorka příjemnou změnou. Vůbec nepotřebuji umrtvující injekce, protože každý úkon provádí co nejšetrněji, že to vůbec nebolí. Navíc i prostředí ordinace je velmi příjemné, sestřička také skvělá. Ráda bych jí všem doporučila, ale bohužel již nové pacienty nepřijímá.

MUDr. Kočí vždy odvede perfektní práci. Jsem s ní maximálně spokojená. Velmi příjemná, pokud jsem objednána na určitý čas, nečekám hodiny než na mne přijde řada. Jen kdyby takhle fungovali všichni lékaři

K paní doktorce chodíme celá rodina, naše malé děti se vůbec nebojí vyšetření, pětiletá dcerka neplakala ani u vrtání.

Paní doktorka je opravdu velice vlídná, příjemná, ochotná vše vysvětlit, zvažuje každý krok. Jsem s ní velice spokojená.

jsem s paní doktorkou velmi spokojena, je snad jediný zubař kterého se nebojím, je citlivá a příjemná. doporučuji