Ord. praktického lékaře gynekologa
U Nemocnice 3064, Teplice

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

Ordinace má skvělý řád, pan doktor sice umí být přísný, ale ve své práci je velmi precizní a vždy mi pomohl!

Naprostá hrůza... těmito slovy bych začala....jsem na konci svého prvního těhotenství, pan doktor mě neposlal na několik důležitých testů a vyšetření. Není schopen zaslat výsledky streptokoka na email takže mi dělali v porodnici test znovu, potom spoustu testů krve i moči. Čekáme na výsledky ohledně rizika Preeklampsie. Jednoduše řečeno doktora Černého jeho práce asi obtěžuje...o jeho chování ani nemluvě...to je téma samo pro sebe, machrování s tím že dělá porodnictví přes 30 let je nemístné protože vidět to na jeho péči opravdu není. Prostě jsem zhnusená já i doktoři v porodnici....hrůza a už ho nikdy nechci ani vidět. Neděkuji vám pane doktore... Doufám jen že podobných případů jako je ten můj budete mít na svědomí co nejmíň...

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

Naprosta spokojenost. Velmi profesionalni a peclivy pristup. Pan doktor je velmi erudovany a inteligentni odbornik.

Nedoporučuji, nebyl problem, dokud jsem neřešila, že nemužu otěhotnět. Bylo videt, že se mu nechce mé problemy moc intenzivně řešit a nakonec jsem u jiného lékaře zjistila nemoc, která se musí řešit a kterou u mě celou dobu prehlizel.

DOPORUČUJI!!!S Panem doktorem i se sestřičkami jsem velmi spokojená.Vždy mi udělá veškeré vyšetření a vše vysvětlí. Určitě bych neměnila !!

Já chodím k panu doktorovi už 18 let a nadmíru spokojena,kdo ho kritizuje tak ty dámy by měli změnit lékaře nikdo se nezavděčí vsem.Pana doktora jsem doporučila i své dceři i ta je spokojená s jeho přístupem .Za mě je to lékař na svém místě pan doktor Černý...

Já jsem s panem doktorem Černým velice zpokojena.Ke me se nikdy arogantně a hrubé nechoval.Vždy mi vše řádné vysvětlil a byl mily.Naopak,pan doktor odvedl kus prace,než zjistil co mi doopravdy je...neměnila bych a za vše mockrat děkuji.S pozdravem.
Laura Sipova

Dlouho jsem váhala jestli změnit gynekologa a dneska mě tedy pan doktor přesvědčil o tom, že jsem to měla udělat už dávno. Jsem na začátku těhotenství. Vě čtvrtek jsem byla na kontrole a prý vše ok. V pátek večer jsem začala krvácet a v sobotu ráno jela na pohotovost. Mimčo naštěstí v pořádku. ALE.... Mam otočenou dělohu a přísný klidový režim. Pan doktor vždy 2 roky hlásil dělohu v AVF - tzn. normální poloha. Takže si toho ani nevšiml. Navíc se mi už rok tahnou stále se opakující mykózy a vždy dostanu jen nějaký tablety a hotovo. Manžela nepřeléčil nikdy (to že nemá příznaky, přece neznamená že nemůže být přenositel). Dneska jsem šla na kontrolu, kvůly tomu krvácení. Byla jsem poslední a bylo už po 11 (asi byl hlad). Nepříjemnej, surovej, a celkově otrávenej s toho že mě musí kontrolovat a ještě dělat ultrazvuk, který teda bolel jak čert - byl opravdu hrubej! Kdybych neměla problémy tak nad tim mávnu rukou ale já s pravděpodobností že těhotenství udržim 50na50 a tam tohle. A moudra který mi řikal....... No strašný!!!! Šla jsem tam odtud jak opařená! V pátek jsem už objednaná jinam. Doufam že to bude o něčem jinym!!!!!!!! Takže za mě ne!!!!!! Kde jsou ty časy, kdy byl vyhlášenej jako jeden z nejlepších v TP

Dobrý den, po přečtení skoro celé diskuze, mi to nedá také nereagovat. Chodím k panu doktorovi Černému asi 10 let a s péčí jsem spokojena. Vždy byl milý, profesionální a vše mi vysvětlil. Telefonické objednávání mi přijde v pořádku, je přece dobře, že ještě kontrolují kartu a popřípadě připomenou objednání na prevenci a pod. Před těhotenstvím jsem užávala antikoncepci Cilest, se kterou jsem byla spokojena (nic jsem nepřibrala a bylo mi po ní dobře), to že někomu antikoncepce nesedne nebo po ní přibere podle mě není chyba lékaře, prostě každý reagujeme jinak. V těhotenství jsem byla také spokojena, ultrazvuk mi dělal pravidelně (partner mohl být u toho a mám i několik fotek v barvě a na kvalitním foto papíru, takže si myslím, že poplatek za foto je adekvátní), když jsem něčemu nerozuměla, vždy vše ochotně vysvětlil a řešil. Rodila jsem letos v červenci takže zážitky jsou jestě čerstvé. Se sestrami jsem také spokojena, nikdy jsem nezažila, že by na mě při vyšetření zíraly od stolu (jak tady některé pacientky psaly), právě naopak jsou diskrétní a milé. Jediné mínus snad je občas dlouhé čekání, které je však často ( a to jsem vypozorovala hlavně v těhotenství, kdy jsem v čekárně trávila spoustu času) zapříčiněno právě pacientkami, které například chodí pozdě, potřebují akutní vyšetření, nebo třeba si jdou objednat recept a neřeší to telefonicky, takže sestru zdrží a vše se protáhne. A ještě to, že pan doktor neprovádí nebo alespoň nenabízí sám od sebe vyšetření prsou. Mě ho tedy nikdy nedělal, neříkala jsem si o něj jelikož mi ho provádí závodní lékařka v zaměstnání. To jsou asi jediné dvě věcičky co by mohl zlepšit. Jinak za mě opravdu spokojenost :-) Petra B.

S lítostí se přidávám k negativním hodnocením,Pán doktor je arogantní a nepříjemný.!Jen protože jsem nepřinesla zprávu o operaci rakoviny prsu o kterou mne prý před rokem požádal mne setřel jak malou holku.Je mi téměř 70 let ,takže několik lékařů už jsem poznala,ale s tak nelidským přístupem jsem se ještě nesetkala..Chtělo by to trochu ubrat vážený pane doktore i Vy budete jednou starý a možná také nemocný.