Svatopluk Černý, gynekolog Teplice

U Nemocnice 3064, Teplice
Ord. praktického lékaře gynekologa

Názory

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

Naprosta spokojenost. Velmi profesionalni a peclivy pristup. Pan doktor je velmi erudovany a inteligentni odbornik.

Nedoporučuji, nebyl problem, dokud jsem neřešila, že nemužu otěhotnět. Bylo videt, že se mu nechce mé problemy moc intenzivně řešit a nakonec jsem u jiného lékaře zjistila nemoc, která se musí řešit a kterou u mě celou dobu prehlizel.

DOPORUČUJI!!!S Panem doktorem i se sestřičkami jsem velmi spokojená.Vždy mi udělá veškeré vyšetření a vše vysvětlí. Určitě bych neměnila !!

Já chodím k panu doktorovi už 18 let a nadmíru spokojena,kdo ho kritizuje tak ty dámy by měli změnit lékaře nikdo se nezavděčí vsem.Pana doktora jsem doporučila i své dceři i ta je spokojená s jeho přístupem .Za mě je to lékař na svém místě pan doktor Černý...

Dobrý den,
Já jsem s panem doktorem Černým velice zpokojena.Ke me se nikdy arogantně a hrubé nechoval.Vždy mi vše řádné vysvětlil a byl mily.Naopak,pan doktor odvedl kus prace,než zjistil co mi doopravdy je...neměnila bych a za vše mockrat děkuji.S pozdravem.
Laura Sipova

O

Dlouho jsem váhala jestli změnit gynekologa a dneska mě tedy pan doktor přesvědčil o tom, že jsem to měla udělat už dávno. Jsem na začátku těhotenství. Vě čtvrtek jsem byla na kontrole a prý vše ok. V pátek večer jsem začala krvácet a v sobotu ráno jela na pohotovost. Mimčo naštěstí v pořádku. ALE.... Mam otočenou dělohu a přísný klidový režim. Pan doktor vždy 2 roky hlásil dělohu v AVF - tzn. normální poloha. Takže si toho ani nevšiml. Navíc se mi už rok tahnou stále se opakující mykózy a vždy dostanu jen nějaký tablety a hotovo. Manžela nepřeléčil nikdy (to že nemá příznaky, přece neznamená že nemůže být přenositel). Dneska jsem šla na kontrolu, kvůly tomu krvácení. Byla jsem poslední a bylo už po 11 (asi byl hlad). Nepříjemnej, surovej, a celkově otrávenej s toho že mě musí kontrolovat a ještě dělat ultrazvuk, který teda bolel jak čert - byl opravdu hrubej! Kdybych neměla problémy tak nad tim mávnu rukou ale já s pravděpodobností že těhotenství udržim 50na50 a tam tohle. A moudra který mi řikal....... No strašný!!!! Šla jsem tam odtud jak opařená! V pátek jsem už objednaná jinam. Doufam že to bude o něčem jinym!!!!!!!! Takže za mě ne!!!!!! Kde jsou ty časy, kdy byl vyhlášenej jako jeden z nejlepších v TP

G

Dobrý den, po přečtení skoro celé diskuze, mi to nedá také nereagovat. Chodím k panu doktorovi Černému asi 10 let a s péčí jsem spokojena. Vždy byl milý, profesionální a vše mi vysvětlil. Telefonické objednávání mi přijde v pořádku, je přece dobře, že ještě kontrolují kartu a popřípadě připomenou objednání na prevenci a pod. Před těhotenstvím jsem užávala antikoncepci Cilest, se kterou jsem byla spokojena (nic jsem nepřibrala a bylo mi po ní dobře), to že někomu antikoncepce nesedne nebo po ní přibere podle mě není chyba lékaře, prostě každý reagujeme jinak. V těhotenství jsem byla také spokojena, ultrazvuk mi dělal pravidelně (partner mohl být u toho a mám i několik fotek v barvě a na kvalitním foto papíru, takže si myslím, že poplatek za foto je adekvátní), když jsem něčemu nerozuměla, vždy vše ochotně vysvětlil a řešil. Rodila jsem letos v červenci takže zážitky jsou jestě čerstvé. Se sestrami jsem také spokojena, nikdy jsem nezažila, že by na mě při vyšetření zíraly od stolu (jak tady některé pacientky psaly), právě naopak jsou diskrétní a milé. Jediné mínus snad je občas dlouhé čekání, které je však často ( a to jsem vypozorovala hlavně v těhotenství, kdy jsem v čekárně trávila spoustu času) zapříčiněno právě pacientkami, které například chodí pozdě, potřebují akutní vyšetření, nebo třeba si jdou objednat recept a neřeší to telefonicky, takže sestru zdrží a vše se protáhne. A ještě to, že pan doktor neprovádí nebo alespoň nenabízí sám od sebe vyšetření prsou. Mě ho tedy nikdy nedělal, neříkala jsem si o něj jelikož mi ho provádí závodní lékařka v zaměstnání. To jsou asi jediné dvě věcičky co by mohl zlepšit. Jinak za mě opravdu spokojenost :-) Petra B.

S lítostí se přidávám k negativním hodnocením,Pán doktor je arogantní a nepříjemný.!Jen protože jsem nepřinesla zprávu o operaci rakoviny prsu o kterou mne prý před rokem požádal mne setřel jak malou holku.Je mi téměř 70 let ,takže několik lékařů už jsem poznala,ale s tak nelidským přístupem jsem se ještě nesetkala..Chtělo by to trochu ubrat vážený pane doktore i Vy budete jednou starý a možná také nemocný.

Jestli má někdo pocit že je to profesionál tak já tedy ne. Měl by si uvědomit že pacientka tam není pro jeho potěšení ale kvůli vyšetření. Komentovat že dnes nemám oholené nohy a vyholený a upravený rozkrok a ať s tím příště něco udělám je opravdu něco co si nesmí dovolit. Jeho ceny nejsou také zrovna nejnižší a platit za vystavení nebo ukončení neschopenky není zcela běžné. V nemocnici jsem byla na několika vyšetřeních z důvodu bolestí v podbřišku v těhotenství a všechny výsledky byly v pořádku ale on mi předepsal prášky na základě nějakého starého vyšetření aniž by vysvětlil důvod. Při dotazu že jsem měla opět bolesti a jestli to nemůže být z důvodu rozšiřování pánve mi položil ruce na stydkou kost a vši silou mi na ní zatlačil jako když mi jí chce zlomit se slovy to by bolelo asi takhle. Asi si dokážete představit jak to bolelo, skoro jsem spadla z kozy. Ještě dlouhou dobu mě to pak bolelo. Na ultrazvuk jsem si dvakrát vzala přítele aby se podíval na naše děťátko ale ani jednou nám ho neukázal. Nebýt vyšetření v nemocnici tak jsme ho ani neviděli a nemáme ani pořádnou fotku a to že podle zápisu ještě v 22 týdnu má plod 2 cm a nemám žádné bříško je už více než zarážející.

K panu doktorovi chodím již devatenáct let. U druhého těhotenství hrozilo ze zdravotních důvodů umělé přerušení. Díky jeho profesionálnímu přístupu a odbornosti k tomu nedošlo a nám se narodila druhá dcera. Dnes je jí již devatenáct let. Od té doby jsem pod jeho lékařským dohledem a jsem velice spokojena.
Pokud pan doktor někomu vynadá( což potkalo i mne), pak je to oprávněně. Ruku na srdce dámy, jste si jisty, že jste dodržely všechny prohlídky a doporučení? Pokud ne, pak se nedivte, že Vám vynadal. Požadujete-li od někoho odborné služby a plnou péči, měly byste dodržovat pokyny a termíny schůzek.
Jak může pan doktor podchytit problémy včas poked nechodíte na prohlídky v termínu?
Pane doktore děkuji Lenka Kraitlová