Odborný lékař psychiatrie
Nám. SNP 4, Ostrava

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zdravím. Navštěvuji delší dobu pana doktora a teda za mě velká spokojenost a hlavně pomoc. Táňa. S.

Tak jak píšete Je arogantní, řve dělá z malých věci frašky a volat se mu nesmí.Když se chcete jen na něco zeptat tak musíte čekat, až přijde na Vás řada a to ještě zaplatíte, protože přijdete mimo objednací dobu.A na záchod, když jsem požádala o klíč jsem čekala půl hodiny.Vyslechla jsem si, že čekárna je od slova čekání tak máme čekat.Myslím že by potřeboval psychiatra spíše vážený pan doktor.Tak nervního člověka jsem ještě nezažila.Nemluvě o tom, že mobil máme vypínat už na schodech.Za zeptání jsem zaplatila 100 korun.Dík již nikdy více nechci k němu jít.Z jeho jednání jsem byla na infarkt a myslím,že by měl spíš pomáhat a ne člověka ponižovat a ještě více ho stresovat.

Je to super dr. Dokonce jsme měli jet spolu na Depp purpple do výškova, ale nějak z toho sešlo :-)

Dobrý den, chtěla bych Vám napsat svůj názor na tohoto doktora. Já jsem jeho psychiatrické služby nikdy nepotřebovala, takže nemůžu ho po profesionální stránce ohodnotit. Ale můžu ho ohodnotit po stránce jeho lidskosti, kterou bohužel má na bodě mrazu...Popíšu vám to asi takhle...jednoho dne jsem se svou nemohoucí maminkou musela na polikliniku na vyšetření, mamince se chtělo na záchod, tak jsme šli. Maminka je na vozíku, protože nemá jednu nohu. Jenže když se chtěla ze záchodu postavit, nešlo jí to a ani já sama jsem jí nemohla pomoct, tak jsem bezradně lítala po poliklinice a hledala někoho hodného, kdo by nám v této prekérní situaci pomohl. našla jsem na tom samém patře kousek dál otevřené dveře do ordinace a tam byla paní která se už oblíkala, tak sem jí situaci vysvětlila a poprosila o pomoc, v tom tam přišel pán, a škaredě se ptal co se děje, tak jsem mu to znova vysvětlila, že potřebuju pomoc a on na to: Vy jdete k nám??? říkám mu že né že potřebuju pomoct...a on a co mě obtěžujete svými problémy a rychle zavíral dveře....ale ať už spěchal domů nebo to je jedno co chtěl dělat, mohl to říct jinak když neměl zájem nám pomoct. Tak jsem si udělala obrázek o tomto člověku a řeknu Vám, že není vůbec hezký. DĚKUJI PANE DOKTORE ZA VAŠI OCHOTU POMÁHAT, už nikdy víc vás nechci vidět!!!!!!! Jinak to dobře dopadlo, hodné paní z lékárny nám pomohli moc jím děkuji. Jmého a profesi toho doktora jsem si zjistila potom co odešel zřejmě domů...a i lékarnice mi potvrdili že to byl psychiatr, neboť jsme ho pak potkali na schodech...

Tohoto PANA psychiatra vazne nedoporucuji!!!!Prvni dve sezeni byl mily,prijemny a podobne.Dalsi sezeni byl uz arogantni a namysleny a delal ze me blazna a sebevraha ktery mysli jen jak to ukoncit pritom se mi stav zlepsil.dyz jsem potrebovala jen zadanku tak me skoro serval,ze ho obtezuji a at si zaplatim 200kc a kdyz sem rekla ze je nemam a sla jsem bohuzel pryc,tak na dalsim sezeni mi to bylo vycteno.Tento pan psychiatr j asi jen na papire a nevim jake kladne hodnoceni tady muze mit.Kazdy clovek je jiny,ale ja s nim vazne spokojena nejsem a co nejdriv od nej odejdu,a NEDOPORUCUJI!!!!!

S jeho přístupem i léčbou jsem velmi velmi spokojena. Moc mi pomohl. Jeho profesionální odstup se může někomu zdát neobvyklý, ale právě ten mu dovolí lépe odhalit příčinu pacientových problémů.

Mila Dito, pana doktora jsem poprve kontaktovala pres stranku www.lekari-online.cz, zde kdyz si jej najdete, muzete mu odeslat e-mail, je tam na to formular. Zde vypisete i Vase udaje, na ktere se Vam pan doktor pripadne ozve (telefon, e-mail), ja jsem odbrzela odpoved behem par dnu. Nebo za nim zajdete do ordinace a vyckejte. Je treba byt trpelivy, nejsme jedine, kdo ma problemy. Verim, ze budete uspersna.

Milá Veroniko H. - kde jste zjistila mejl na pana doktora ? Já jsem si dovolila zaklepat (a poslal mě slušně do pr... a před minutou jse volala na jeho tel. číslo, které neexistuje ? !!!! Mohla by jste mi napsat na něj kotakt ?

Lucie

Dobrý den , můj názor je takový , že : NEDOPORUČUJI ! S takovým přístupem jsem se nesetkal u žádného lékaře. :(