Po předchozích zkušenostech s jiným pediatrem je tahle dr zlatá!! Jako obvoďačku nemůžu soudit, ale jako člověka - párkrát jsem s ní mluvila i mimo ordinaci a byla moc ochotná a milá, což není u dr vždy automat. vlastnost (škoda). Trvá to u ní také dlouho, protože má hafo pacientů.

Paní doktorku nedoporučuji! Opravdu si říká o poplatek i za kontrolu, chodí k ní pacienti zadními dveřmi a vždy se vybavuje....Je tam strašná doba, kdy na vás přijde řada. A když příjde, tak si skoro říkám co mi má předepsat!!!!!!
Otřesná MuDr.!!!

Paní doktorka je příjemná, ale občas ne moc ochotná, co se týká poplatků, také mám zkušenosti, že vybírá poplatky i když by neměla, platila jsem za návštěvu i za kontrolu.

Vynikající lékařka, naše malá se díky paní doktorce Švehlíkové, přestala bát návštěv lékařky po předchozích velmi opravdu velmi špatných zkušenosti s jinou. Velice vstřícné a milé jednání je pro tuto lékařku samozřejmostí. Máme jí moc rádi a prostředí jaké vytváří při návštěvách má nádech domova.

Vzdelana, ochotna a velice mila. Clovek se k ni nemusi bat jit, jak to byva u nekterych doktoru. Velmi doporučuji.

Všestranně vzdělaná v uvedených odbornostech,vždy velmi laskavá,

Jako Pediatr výborná,jako praktická lékařka pro dospělé slabá.Chybí ji zkušenosti
ostaních praktiků, kteří se spokojí s jednou odborností, protoženikdo nemůže znát
všechno!Nelíbí se mi také, že vybírá poplatky za pouhé předepsání receptu!

Příjemná, ochotná a vždy se snaží pomoci.