Soukromá ordinace praktické lékařky
Okružní 2160, Nymburk

S paní Doktorkou jsem byl spokojen jen do letošního roku, ale trpělivost přetekla, když mi dvakrát napsala chybně posudek. Paní doktorka mi v podstatě tolik nevadí, ale sestra je nepříjemná iž od pohledu. Ta si dovolí paciontovi říct i to co by neměla.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, chodíme k ní celá rodina na základě doporučení a zastáváme názor, že je to nejlepší praktická lékařka, s jakou jsme se kdy setkali. Sestřička může třeba působit nepříjemně, ale kdykoliv jsem něco potřebovala, tak byla ochotná.

spolehlivá,svědomitá,lidský přístup.doporučuji!!!!

K paní doktorce už chodím několik let, jsem velice spokojená a byla bych ráda kdyby lékařů jako ona bylo víc a pokud někdo zde píše záporné hodnocení tak je mi to opravdu líto.

Paní doktorka Dyňková je velice pečlivá, nepodceňuje žádné příznaky. Její vyšetření je profesionální a precizní.

MUDr. Dyňková je nejlepší doktorka, se kterou jsem se setkala. Ochotná, zodpovědná, lidský přístup k pacientům, nic nezanedbá. Naprostá spokojenost.

Paní doktorka je jako moje lékařka výborná.Péče 100% a hlavně lidský přístup,který každá z nás potřebuje.Paní doktorka rodila i mou první dceru a u porodu byla mou velkou oporou a díky ní,jsem porod zvládla mnohem lépe.

doporučuji, naprostá spokojenost

Dr. Dyňkovou doporučuji. Jsem s ní spokojená

Paní doktorka je ze všech lékařů,které znám opravdu nejlepší.Má lidský přístup,trpělivá,pečlivá.VŘELE DOPORUČUJI,NEMĚNILA BYCH!!!!Můj přítel,který mi pani doktorku doporučil je téhož názoru.