Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ž

U pana doktora funguje vyšetření jako na běžícím pásu, než se stačíte vzpamatovat, tak řekne další. V ukázkách masáží nožiček a cviků na držení hlavičky (4 měsíční syn) byl rychlý a stručný. Nic pořádně nevysvětlil, ale do zprávy napsal maminka poučena. Přesto, že na ultrazvuku z porodnice i na ultrazvuku a Dr. Vejse byly kyčle bez nálezu, a lékař mi řekl, že je vše v pořádku. Do zprávy napsal široké balení. Všimla jsem si toho až doma a pak na internetu hledala, co že to vlastně přesně je. S rychlopřístupem a prevencí kdy není potřeba nejsem spokojena.

Již mám skušenosti s více ortop.,ale tento lékař vyhrává.Nejen že vyslechne pacienta,ale vše v klidu a srozumitelně vysvětlí. Moc mu děkuji.
Linková M

X

Pan doktor pacienta moc neposlouchá. Stále si jede své "blues". Pan doktor je z nás totiž z daleka nejvyšší, takže jeho problémy jsou zdaleka ty nejhorší... patrně

Několik let mne léčil - diagnóza oboustranná artróza kloubů palců na rukou. Vždy mi naordinoval rehabilitace a nějaké ty mastičky, občas obstřik - vše k ničemu. Když jsem se ptala po operačním řešení, řekl, že nepřichází k úvaze, neboť by palce byly po operaci nefunkční. Později mne začalo trápit také koleno, dělala se mi v něm voda. Telefonicky jsem tuto skutečnost konzultovala s tímto lékařem a žádala o vytažení vody z kolena. Bylo mi nabídnuta návštěva za měsíc. Proto jsem využila dobrých referencí na Mudr Slavíčka a objednala se k němu - šla jsem na ošetření za dva dny, zbavil mne nejen problému s kolenem, ale odeslal mne i na operaci ruky, nyní - po roce se chystám na operaci druhé ruky, neboť stav operované se zlepšil nejméně o 150% - jsem bez bolesti a palec je normálně funkční.

Chodila jsem k panu doktorovi s dcerou,hlídali jsme ji mírná skolioza,pan doktor,nám řekl,abychom ji dali podrazit jednu botu,že má jednu nohu kratší, poté ji viděl nejlepší doktor v HK pak MUDr. Josef Bláha, a kdybychom to udělali,tak by to byla chyba. Nikdy bych už k němu nešla.

Moje matka telefonicky prosila o přijetí co nejdříve - nemohla se již pohybovat, bolesti kolene, zad, léčení injekcemi obvodní lékařkou již nezabíralo. Odpověď: "Objednáme Vás za měsíc. Pokud by obvodní lékařka napsala, že se jedná o akutní případ, přijeďte v pondělí - rentgen, léčba" (telefon v pátek 27.5.2011). Sama by se k lékaři nedopravila, uvolnil jsem se ze zaměstnání (žiji a pracuji v Praze) a taxíkem jsme jeli k MUDr. Vejsovi. Po cca 1/2h čekání nám sestra sdělila: "Tak Vás objednám na středu". Po našem protestu: " Když si počkáte, tak možná někdo z objednaných nepřijde a v tom případě bychom Vás vyšetřili dnes, jinak až ve středu". Nelidské a neprofesionální jednání! Proč nedošlo k objednání telefonicky byť i na středu rovnou v pátek? Zařídili bychom se podle toho. Proč musí člověk s bolestmi, v akutním případě čekat na "audienci" u lékaře několik dní? Naprostá absence vstřícného, profesionálního a konstruktivního jednání, ke staršímu člověku zvlášť! Po těchto zkušenostech - ZMĚNA LÉKAŘE!!! Mimochodem - nakonec došlo k přijetí a profesionálnímu ošetření na ortopedii ve FN.
Syn nyní již bývalé pacientky MUDr. Vejse Jiří Mudroch

k panu doktorovi mám opravdu důvěru.chodila jsem k němu se svými třemi dcerami a občas k němu zajdu i já a manžel.jsme velice spokojeni.opravdu vše vysvětlí,je trpělivý,není co dodat.

Prošel jsem rukama spousty ortopedů, ale tento je se svým přístupem, svými znalostmi naprostá jednička. Mohu jen a jen doporučit.

zařídil zbytečnou operaci

Velmi příjemný odborník snaží se pomoci. Opravdu vše vysvětlí, aby to každý pochopil. Návštěva u neho není žádný stres i sesrta je příjemná a hlavně objednání netrvá půl roku.