Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Viniční 4049/235, Brno
Poliklinika Viniční

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: jiné místo Jiný

Člověk se tam cítí jako někdo o koho má pan doktor opravdu zájem. Moc si pana doktora vážím a měl jsem pocit, že když viděl moje zlepšené výsledky, že měl radost větší než já - to se opravdu nikde jinde jen tak nevidí. Děkuji za péči a vřele doporučuji.

L
Ověřeny pacient

Pan doktor je naprosto úžasný. Jsem moc ráda, že k němu můžu chodit. Je nejen skvělý lékař, ale také velice příjemný muž. Dokáže mě povzbudit a mám pocit, že to má cenu. Když jsem chodila k jiným nefrologům, tak jsem se výsledky vůbec nedozvěděla a setkávala jsem se s naprostým nezájmem lékařů. U pana doktora vím výsledky do hodiny a všechno spolu probereme. Je moc milý, usměvavý, galantní, citlivý, vnímavý, empatický. Vždy se na něj moc těším a je to příjemné setkání. Jsem z pana doktora nadšená. Nemůžu nic jiného než na něj pět chválu.

Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem naprosto spokojená. Je velmi dobrý lékař, příjemný, milý, vnímavý a citlivý. Vždy mi srozumitelně vysvětlí konkrétní postupy léčby, předpokládaný vývoj nemoci a budoucí možnosti léčby.

P
Ověřeny pacient

Víte vážení, není člověk ten, aby zavděčil se lidem všem.Myslím, že jak jistě víte všichni, každy staví to svoje zdraví na první místo teprve až opravdu onemocní, no a v tu chvíli má dojem že " zázraky se dějí" OMYL , NEDĚJÍ vážení, nedějí se zázraky to jen doktor, který vás nebere jako kus dobytka a zase nějakou tu práci navíc se postará, aby se vám alespoň ulevilo od bolesti a při tom aby následky léčby jedné většinou vámi zanedbané části vašeho těla neudělali větší paseku než užitek. Každé rozhodnutí není správné, ale doktor musí udělat vždy to správné a to Pan Šurel bez pochyby dělá...
Navíc jeho vytíženost je tak veliká díky vaší důvěře v něj a jeho přístupu k vám.
Tímto pana doktora srdečně zdravím a děkuji za jeho péči .

Pan doktor mi moc pomohl. Přišel mi na nemoc, kterou vyléčil antibiotiky a nyní jsem díky němu šťastná a zdravá. Děkuji pane doktore a přeji Vám hodně úspěchu v osobním i pracovním životě.

~ [dodano 2011-02-08 08:13:02] to je komentář pana doktora???

diky

Jako lékař je skutečně odborníkem na svém místě, pouze je vidět že je velice přetížen, přiji mu, ať dlouho vydrží být v kondici a zdráv.

Pan MUDr. Šurel je dobrý lékař, spousta negativních hodnocení vychází rovnež z jedná IP adresy, MUDr. Šurel je sečtělý a odborník na svém místě. Jako jediný dokázal reagovat na situaci kdy umíral člověk a lékaří, kteří měli reagovat nedělali nic a on dokázal alespoň prodloužit pacientovi život. Děkuji mu za to, má můj obdiv a uznání.

Není to tady nějaký domotaný ?
Lidi, píšete skutečně o Dr.Šurelovi, který dříve ordinoval v Bohunicích, nyní na Viniční ?
Chodil jsem k němu 12 let. Měl velmi dobrý přístup, v rámci možností jemu daných. Vesměs ochotný poradit a pomoci i mimo svůj obor.
Někdy trochu moc prostořeký, ale vždy ČLOVĚK.

Ovšem z některých příspěvků tady je mi smutno. Možná někteří bývalí kolegové nemůžou unést že se vykašlal na buzeraci v nemocnici a šel na privát...

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti