MUDr.

Stanislav Šurel

Urolog

Kontaktní informace

• Pan doktor je naprosto úžasný. Jsem moc ráda, že k němu můžu chodit. Je nejen skvělý lékař, ale také velice příjemný muž. Dokáže mě povzbudit a mám pocit, že to má cenu. Když jsem chodila k jiným nefrologům, tak jsem se výsledky vůbec nedozvěděla a setkávala jsem se s naprostým nezájmem lékařů. U pana doktora vím výsledky do hodiny a všechno spolu probereme. Je moc milý, usměvavý, galantní, citlivý, vnímavý, empatický. Vždy se na něj moc těším a je to příjemné setkání. Jsem z pana doktora nadšená. Nemůžu nic jiného než na něj pět chválu.

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• S panem doktorem jsem naprosto spokojená. Je velmi dobrý lékař, příjemný, milý, vnímavý a citlivý. Vždy mi srozumitelně vysvětlí konkrétní postupy léčby, předpokládaný vývoj nemoci a budoucí možnosti léčby.

• Víte vážení, není člověk ten, aby zavděčil se lidem všem.Myslím, že jak jistě víte všichni, každy staví to svoje zdraví na první místo teprve až opravdu onemocní, no a v tu chvíli má dojem že " zázraky se dějí" OMYL , NEDĚJÍ vážení, nedějí se zázraky to jen doktor, který vás nebere jako kus dobytka a zase nějakou tu práci navíc se postará, aby se vám alespoň ulevilo od bolesti a při tom aby následky léčby jedné většinou vámi zanedbané části vašeho těla neudělali větší paseku než užitek. Každé rozhodnutí není správné, ale doktor musí udělat vždy to správné a to Pan Šurel bez pochyby dělá...
      Navíc jeho vytíženost je tak veliká díky vaší důvěře v něj a jeho přístupu k vám.
      Tímto pana doktora srdečně zdravím a děkuji za jeho péči .

• Pan doktor mi moc pomohl. Přišel mi na nemoc, kterou vyléčil antibiotiky a nyní jsem díky němu šťastná a zdravá. Děkuji pane doktore a přeji Vám hodně úspěchu v osobním i pracovním životě.

• ~ [dodano 2011-02-08 08:13:02] to je komentář pana doktora???

• diky

• Jako lékař je skutečně odborníkem na svém místě, pouze je vidět že je velice přetížen, přiji mu, ať dlouho vydrží být v kondici a zdráv.

• Pan MUDr. Šurel je dobrý lékař, spousta negativních hodnocení vychází rovnež z jedná IP adresy, MUDr. Šurel je sečtělý a odborník na svém místě. Jako jediný dokázal reagovat na situaci kdy umíral člověk a lékaří, kteří měli reagovat nedělali nic a on dokázal alespoň prodloužit pacientovi život. Děkuji mu za to, má můj obdiv a uznání.

• Není to tady nějaký domotaný ?
      Lidi, píšete skutečně o Dr.Šurelovi, který dříve ordinoval v Bohunicích, nyní na Viniční ?
      Chodil jsem k němu 12 let. Měl velmi dobrý přístup, v rámci možností jemu daných. Vesměs ochotný poradit a pomoci i mimo svůj obor.
      Někdy trochu moc prostořeký, ale vždy ČLOVĚK.

Ovšem z některých příspěvků tady je mi smutno. Možná někteří bývalí kolegové nemůžou unést že se vykašlal na buzeraci v nemocnici a šel na privát...

• Pana doktora Šurela navštěvuji několik let. Po celou dobu se u něj cítím pod vysoce odborným dohledem, sám projevuje zájem o moje problémy či zájmy, až se divím, jakou má paměť..Nefrologická léčba dle nejnovějších trendů, mnohdy poradí i s jinými problémy, případně doporučí konkrétního odborníka, u kterého si mohu být jista opět jeho profesionálním, odborných přístupem.
      Ano, občas mu přinesu nějakou maličkost jako poděkování za vynikající péči, ale rozhodně to nevyžaduje, ba naopak si to nejednou něchtěl ani vzít.
      VÍCE TAKOVÝCH LÉKAŘŮ!

Jste tento lékař?