MUDr. Stanislav Severa

Žďárská 80, Nové Město na Moravě

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Nové Město n a Moravě Jiný

Pan doktor už toho má evidentně plné zuby, jen si nemyslím že by to měl odnášet pacient.

Tohoto lekare nedoporucuji za nic na světe, máme sním velkou špatnou zkušenost . jednou jsme navštivili tohoto lékaře a Davídek se ho moc bál a reakce byla velice smutná .Taky mému Davídkovi píchnul botox po kterém Davídek dostal hned epileptický záchvat a spal dvě hodiny. Tež nám vnucoval ty svoje doplňky stravy asi za 2000. Což můj Davídek vůbec nepotřebuje. setra byla v pohodě, ale tento doktor ani n př by měl radši vrátit diplom

Dobrý den, máme jen dobré zkušenosti. Moje neteř půl roku! byla léčena na neurologii v ZR. Protože je mladá, stále si paní doktorka se svojí dcerou (též neuroložkou) myslely, že si vymýšlí. Motání hlavy, brnění rukou, léčily infúzemi a neustále se dotazovaly jestli ji stále bolí hlava. I přes tvrzení, že ji hlava nebolí, ale motá se provedly lumbální punkci. Neteř odjížděla z nemocnice ještě víc zničená, než před hospitalizací. Dokonce od obvodní lékařky byla doporučena návštěva psychiatra. Už zoufalí jsme zavolali panu doktorovi Severovi, který nás ihned přijal a konstatoval několikanásobnou blokaci páteře jak krční, tak v zádech. Má lidský přístup, vše vysvětlí a hlavně uklidní. Opravdu moc doporučuji.

tohoto lekare nedoporucuji. nam stanovil spatnou diagnozu - spatny druh epilepsie a predepsal antiepileptika. nahodou se mi naskytla moznost syna vzit na neurologii do detske nem.v brne, kde naznali, ze eeg krivka jak z ucebnice odpovida benigni epilepsii, na kterou se leky neberou. takze nebyt me neduvery, syn by se zcela zbytecne ladoval antiepileptiky. jelikoz si myslim, ze neurolog by je melpodle eeg rozlisit (neni jich zas tak moc) tak dr Severu nedoporocuji. nelibila se mi tez mistnost o rozmerech 2x2m, kde sidli setra ci sekterarka se stolem s pc a kde se dela eeg - namackany v koutu na kresle. lekar nam tez prodal leky na soustredeni asi za 500kc, u kterych jsme neshledali zadny efekt.

I já se připojuji se svojí zkušeností i když už pár let starou.S dcerou po předčasném porodu ve Zlíně p.doktorka Švehláková nic nedělala-na rehabilitaci je ještě čas.Dostali jsme se ve čtyřech měsících k mudr.Severovi,ten okamžitě vyřkl diagnozu DMO -postižení pohybového aparátu nasměroval nás k okamžité rehabilitaci k sestře Odložilové do Zlína-Malenovic.Díky okamžité rehabilitaci Vojtovou metodou, kterou pravidelně p. Odložilová konzultovala s p.doktorem Severou a pravidelným kontrolám v Novém městě na Moravě dcera začala v 18 měsících chodit a dnes nemá žádné problémy-je prvním rokem na střední pedagogické škole, hraje na klavír a sportuje.Poslala jsem do Nového města pár svých známích s dětma a všem pan doktor pomohl.Takže jíž 15 let,kudy chodím,tam chválím p.Severu-přístup k malým pacientům a rodičům po medicínské i lidské stránce je na 200 %! A že nemá smlouvu s vzp? Zdraví je přece přednější, než pár korun navíc!! Moc zdravím do Nového města a vzpomínám.Hana Hynčicová Zlín

Dostali jsme na pana doktora kontakt od známé z Brna. Naše dcerka je autista a před stanovením diagnozy jsme projeli všechny možné doktory. Při první návštěvě nám pan doktor za 20minut pověděl o jejim stavu víc než jsme se dozvěděli po týdenní hospitalizaci na neurologii v nemocnici, jezdíme za ním cca 150km, ale když ho porovnám s dětským neurologem ke kterému jsme chodili v našem okolí, tak to za to stojí, jakoby ani nestudovali stejnou školu. Trošku minus bych dal za vnucování všelijakých doplňků stravy atd. ale kdo se dneska nesnaží vydělat. Přístup k pacientovi výborný, problém vysvětlí srozumitelně a popíše další možnosti, má jasný názor, který vám sdělí ať už je jakýkoli, dle mého laického soudu vysoká odbornost.

Pan doktor Severa je jistě odborníkem na slovo vzatým,ke kterému jezní mnoho lidí z celé republiky i ze Slovenska. Já jsem k němu chodila téměř třináct let, ovšem v době, kdy odcházel z nemocnice a přecházel do soukromé praxe nám také sdělil, že bychom museli přestoupit k jiné pojišťovně, proto jsme našli jiného lékaře. Nemohu posuzovat, jak doktor Severa komunikoval s mými rodiči, byla jsem dítě, ale mohu říci, že jsem k němu chodila s brekem už proto, že mi každou chvíli píchal botox (což jiný pan doktor nepovažoval za nutné), jehož aplikace nebyla jen nepříjemná, ale přímo strašná ... tu bolest bych nikomu nepřála. Mimo to mám pocit, že mi žádnou úlevu nepřinesla.

jak tady píšete přede mnou v nazoru sice potvrzuji že i ja s dcerou jsem toto zažila.je pravda že jsem zaplatila dost peněz za vyšetření nebo jsme u VZPO se kterou nemá primař smlouvu.jsme až od znojma.byl mi pan primař doporučen.je sice pravda že doporučoval píchání botoxu,ale ja to nevyužila nebo dcera neni až moc postižená,ale zase by to bylo dost nakladné a složité.ale musim podotknout,že pan primář nás nakopl v dobrem slova smyslu že nam otevřel oči.naši dceru tady na naší starně odborníci cpou mezi postižene a zdrave mezi zdrave.ale opak je PRAVDOU!od teto navštěvy u pana primaře jsem rozjela řešení z doktory,učitely aspol.dceru jsem vzala od specialni školky a zařadila mezi zdrave.nasledně nastupuje do integrovane školy s asistenty.dcera chodilůa 3 roky do spec.školky a nedělala zadny pokroky a nemluvila s učitelkama.dala jsem ji do normalni školky a hle-obrovsky pokroky děla.díky panu primaři dcera děla pokroky a navigoval nas moc dobře.ikdyž toto neradi slyší druha starna lekařů,ale vše je o penězich.jim nejde o dite ale o finance na ditě.díky pane primaři.nezapomenu na vaše rady.

Výborný neurolog, věnuje se pacientům, všechno se snaží vysvětlit a maximálně pomoci.

Nejlepší lékař, specialista . Nemoci, které diagnostikuje řekne bez vytáček i když to je krutá diagnoza (DMO). Měli jsme štěstí, že jsme se k Dr. Severovi dostali, náš syn je téměř zdravý (menší problémy má, ale rozhododně žije kvalitním životem .... možná kvalitnějším než my "zdraví lidé").
Děkujeme