Ord. praktického lékaře gynekologa
Mlýnská 558, Ústí nad Labem

S panem doktorem jsem velmi spokojená, vždy mi pomohl a poradil, nikdy nic nezanedbal. Sestra je přísná, ale vůbec se jí nedivím. Vždy dodržuji, co mi řekne a nemám s ní sebemenší problém, někdy se s ní i zasměju :). Neděláme jedna druhé problém a přijde mi vřelá a hodná :). Doporučuji, hlavně i těm, které mají špatné zkušenosti s gynekoložkami, doktoři jsou lepší! ;)

Pan doktor je velmi příjemný, vyslechne problém, poradí a hlavně pomůže. Jsem ráda , že jsem se k němu zaregistrovala.

K panu doktoru Lihmovi chodím já i celá má rodina (ženské samozřejmě:-)). Co se týče sestřičky, budte peclive, svedomite, kdyz rekne zavolejte si v jednu hodinu, tak zavolejte v jednu hodinu, mejte vzdy pripravene datum posledni menstruace a nebudete mit sebemensi problem. Chapu jeji pristup, kdyz Vam do ordinace prijde pani, ktera ani nema poradne zravotni pojisteni, neprinese vzorek, nechodií na pravidelne prohlidky, ale chtela by maximalni peci...to by nastvalo kazdeho. Na pacientky to plati. Koneckoncu, jde o Vase zdraví. Semnou pani sestricka dokonce i vtipkuje a vesele komunikuje i s mým pritelem, kdyz prijdu na prohlidku. A pokud mate dojem, ze je k Vam nejak netaktni, jste dospele, ozvete se, fnukat umi kazdy.
K panu doktorovi, behem tehotenstvi jsem mela zdravotni komplikace, doktor me pohotove prevedl do rizikove poradny a soucasne si me kontroloval i on sam, vzdy byl peclivy a dusledný a radeji udelal vic vysetreni nez mene. Pokud to srovnám s rizikovou poradnou MN v Ústí - nesrovnatelné. Veskera vysetreni jen "aby se nereklo" a na spoustu vysetreni me jaksi neposlali. Dulezite je, že se u pana doktora citim vzdy dobre.

Kdykoliv jsem měla nějaký problém, pomohl mi s ním. Sestra je sice přísná, ale pracovat s lidmi, kteří si pořád na něco stěžují a sami pro své zdraví nic neudělají, to také není zrovna lehké, takže to naprosto chápu. Navíc, jak se říká, že gynekologové muži jsou citlivější než ženy, je to určitě pravda. Doporučuji!

Chodím k panu doktorovi více než 20 let. Jsem s ním velice spokojená. Jen kdyby měl jinou sestru, je nepříjemná, arogantní.

Já jsem s panem doktorem velice spokojená- sestra mě neléčí "milé" kolegyně.

Pan doktor s velkým D. Jsem u něj již 21 let pacientkou a porodila jsem i díky jeho perfektní péči 3 zdravé děti v termínu. Jeho milý a vstřícný přístup jsem v ordinaci u jiných lékařů nikdy nepoznala. Svým způsobem mi i zachránil život, neboť při jednom nevydařeném těhotenství díky jeho pečlivosti rozpoznal mrtvý plod včas a ušetřil mne dalších komplikací. Sestřičku mám taky moc ráda, nikdy mi neřekla nic nepříjemným tónem, pokaždé mi ve všem vyhověla.Pro ty remcavé- jsou to také jen lidé...

velmi dobrý doktor

je to dobrý lékař

nejen dobrý doktor, ale prostě fajn chlap, takových by mělo být více.....