Soňa Fraňková, gastroenterolog Praha

MUDr. Soňa Fraňková

Gastroenterolog Více

7 názorů

Uložit


Adresa

Vídeňská 1958/9 PRAHA 4, Praha
Klinika hepatogastroenterologie IKEM

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
7 názorů

Z
Umístění: Klinika hepatogastroenterologie IKEM Jiný

Mohu jen konstatovat, že bez ní bych zde již nebyl. Přímý a profesionální odborný přístup, můžete se na ni spolehnou a víte, že se snaží Vám maximálně pomoci. U ní opravdu víte na čem jste a jaká jsou řešení a další postup. Zachránila mi život svědomitým odborným přístupem a upřímnou snahou mi pomoci. To se nezapomíná.


K
Ověřeny pacient

Nejlepší,nejsympatičtější,nejpozitivnější,největší zlatíčko!!!Dá chut k životu...Takový doktoři by si měli brát příklad!!Děkuji za pečlivost!!!Jste nejlepší doktorka co jsem poznala!!!!!! :) moc si Vaším pomoci vážím!!!


J
Ověřeny pacient

jezdim za pani doktorkou az z Barcelony,je jedinecna,jako lekarka i jako clovek


Ověřeny pacient

Připojuji se ke kladným hodnocením k této paní doktorce.Jezdím za ní 100km daleko.Nevidím to jako překážku jelikož mě vždy přivítá milý človíček podáním ruky a velkým zájmem o mé zdraví.Pamatuje si i mé jméno přestože za ní jezdí pacienti z celé republiky.O jejích kvalitách jako človíčka není pochyb a jako lékaře taktéž.Než jsem se dostala do její péče byla jsem totální troska.Jezdím za ní třetím rokem a udělala zázrak.Děkuji paní doktorko že mohu žít kvalitnějším životem než dřív kdy jsem dělala jen pokusného králíka jinému lékaři.


Té to paní dokorce vděčím za hodně hlavně za svůj život!!! Čekala mě již transplantace ale paní doktorka mě dokázala zachránit za to ji budu vděčná dokonce života!


Stále s úsměvem, děkuji pani doktorce za záchranu života


Ověřeny pacient

Lepší doktorku jsem nepoznala. Velmi zkušená, lidský přístup,vše vysvětlí. Na každé vyšetření mě dopravazí mezi kontrolami telefonický ověřuje zdravotní stav. Dříve mě posílaly z nemocnice do nemocnice a jediná paní doktorka Fraňková zjistila co mi je. Opravdu jií moc děkuji za péči a zlepšení mého zdravotního stavu...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti