Sirotkova 43, Brno-Žabovřesky, Brno

Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Individuální fyzioterapie • 700 Kč

Kinesiotaping • 300 Kč

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Odborné kurzy: • Léčba některých druhů funkční ženské sterility metodou Mojžíšové • Mobilizace SI kloubu a L páteře metodou Mojžíšové • Ošetření...

• Poruchy svalového napětí

Kinesiotaping

Sirotkova 43, Brno

300 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: RehabSmile individuální fyzioterapie

Paní magistru bych charakterizovala jako krásnou, mladou, milou a velice schopnou. Přišla jsem za ní kvůli problémům s horními zády a krkem. Prozatím jsem u ní byla jen jednou, ale pomohla od největší bolesti, vysvětlila problém a poradila cviky na doma. Je vidět, že paní magistra je člověk na správném místě, kterého jeho práce baví.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: RehabSmile individuální fyzioterapie

Parádny prístup. Milá, komunikatívna, snažila sa vždy všetko poriadne vysvetliť, ukázať a poradiť :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: RehabSmile individuální fyzioterapie

Paní magistru Danajovou navštěvuji po operaci kolene. Je vidět, že se snaží pomáhat - rozumí problému a návštěvy u ní mi skutečně pomáhají.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: RehabSmile individuální fyzioterapie

Vše v pořádku v rámci první návštěvy, těžko zatím hodnotit účinost/úspěšnost léčby. Příjemné a čisté prostředí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: RehabSmile individuální fyzioterapie

Slečna Simona je opravdu odborník na svém místě. Je moc milá a opravdu se snaží pomoci. Vřele doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: RehabSmile individuální fyzioterapie

K paní magistře chodím dlouhodobě. Nejdříve jsme společně odstranili akutní problémy s krční páteří a nyní spolu v případě potřeby řešíme menší problémy i prevenci. Je vidět, že ji práce baví a že má dobrý přehled, více takových :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: RehabSmile individuální fyzioterapie

Byl jsem dnes poprvé a byl spokojený.Byla přijemná a poradila mi jak mám cvičit.Zase se objednám.Ivo.

Umístění: RehabSmile

Skvělé! Výborně mi poradila co protáhnout, co posílit a kde na těle mám problémy a ještě byla fakt milá. Takže se určitě taky zastavte :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: RehabSmile individuální fyzioterapie

Velmi spokojen! Po návštěvě bolest ustala. Vše na profesionální úrovni a moc příjemná slečna, která ví jak na to...

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: RehabSmile individuální fyzioterapie

Výborná, příjemná fyzioterapeutka, okamžitě mi pomohla od bolesti zad a krční páteře, ukázala jednoduché cviky,poradila. Rozhodně doporučuji a těším se na další návštěvu.Děkuji!

• Poruchy svalového napětí
  • Sportovní úrazy