Thomayerova nemocnice, LDN
Vídeňská 800, Praha

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Thomayerova nemocnice, LDN Jiný

Paní doktorka je velice milá, ochotná, empatická,všechno nám řádně vysvětlila. Musím souhlasit sevšemi komentáři zde. Nesetkala jsem se ještě s tak příjemnou bytostí jako je paní doktorka Netvalová.

Umístění: Thomayerova nemocnice, LDN Jiný

Velice milá, empatická a pečlivá paní doktorka. Vše nám velmi podrobně vysvětlila, mohu jen doporučit.

Pani doktorka měla v péči mého syna. Svým lidským a trpelivym přístupem v té době hodně pomohla i mně, tehdy vystrašené matce malého miminka. Měla jsem v ní plnou důvěru jako v doktorku, vždy mi trpělive odpověděla na všechny moje dotazy ohledne diagnózy. I díky ní jsem celou situaci zvládala lépe. Velký odborník ve svém oboru.

Umístění: Thomayerova nemocnice, LDN Jiný

Paní dr. Netvalová je za mě, nejlepší doktorka, kterou jsem kdy potkala. Je trpělivá a ochotna vše vysvětlit, je milá a velmi se stará o její pacienty. Na světě potřebujeme více doktorů jako je paní Dr. Netvalová :)

Pani Dr mi byla doporucena jako specialista na detskou gasrtoenterologii, vyuzila jsem ji jako "druhy posudek" pri vaznem gastro-onemocneni nasi 1,5let stare dcery, s pi. Dr. jsem vzdy mluvila jen po telefonu, velmi trpelive odpovedela a vysvetlila vse co jsem potrebovala a take vecne odpovidala na me dotazy emailem, velmi jsem ocenila jeji profesionalitu a ochotu.Lenka V.S.

Výborný lékař s lidským přístupem. Profesionální, trpělivá, takto by se měl chovat každý lékař.

Moje dcera měla akutní problémy (průjmy, bolesti břicha) a telefonicky jsem kontaktovala paní doktorku. Naprostý propadák, co se týká přístupu k pacientovi.Telefonicky ona řekla že s jeji akutními problémy může objednat až za 1 měsíc. Snažila jsem se o možnost krátké konzultace s ní, ale ona opět řekla, že je možnost až za 1 měsíc. Když přijdeš do ordinace na svuj čas tak mužeš čekat 2-3 hodiny pak paní doktorka vezme. Nedoporučuji