Dejvická 38, Praha
Alergologie, imunologie (mapa)

Nepopírám, že je dobrý diagnostik, ani to, že se problémem důkladně zabývá. Sestřičky jsou velmi milé a vstřícné, jen je škoda, že tam žádná z nich nevydrží více než rok. (Ani se jim nedivím) Čekat u pana doktora 4 hodiny a pak být po 10 minutách z ordinace venku ale předčilo vše pozitivní. A to že nestíhá neberu jako omluvu, vzhledem k čekací době. Asi neměl svůj den, ale pro mě je to pádný důvod začít hledat jiného lékaře.

Velmi dobrý lékař jak profesně, tak lidsky. Výborný diagnostik. Ne jen alergolog a řadový lékař - vždy se snaží nalézt i příčinu. Je příjemný, empatický a ochotný. Upozornil mě na problémy s jinými orgány, kterých si bývalá obvodní nevšimla ani po 10-ti letech! a tím mi pomohl od následných komplikací .... Problémům se věnuje komplexně a důkladně a také je tak řeší. Proto se nedivte delším objednacím a čekacím dobám, každému pacientovi se opravdu věnuje. Je skvělý a jeden z nejlepších lékařů, které znám. Vím, že jsem u zkušeného lékaře a ve správných rukou a toho si také velmi vážím. Důvěřujeme mu celá rodina a touto cestou mu děkujeme za jeho péči a starostlivost. Za mě naprostá spokojenost s lékařem i péčí sester. Mohu jen doporučit. Marcela Řeháková

Vybrala jsem si tohoto lékaře podle kladných hodnocení zde, objevila se u mě alergie, tak jsem koncem července 2013 volala, zda mě mohou objednat a nejbližší termín prý mají až v listopadu. To není tedy moc pružné, když onemocním, abych čekala 4 měsíce na první vyšetření. Musím tedy hledat jiného lékaře :-(

Panu doktorovi je nekdy trochu hur rozumet, ale to je asi tak to jedine, co se mu da vytknout. Vynikajici lekar, nesmirne prijemny...

Opravdu výborný doktor, velice osobní přístup, pečlivost. Pan doktor vám věnuje svůj čas a hledá opravdu příčiny a kořeny nemoci, nejen povrchně. Navíc sestřičky jsou též velmi milé.

Výborný a pečlivý doktor. Jenom to u něj často dlouho trvá, což je dáno počtem pacientů, které má.

je dobrej

Velice vstřícný, ochotný, sympatický perfektně se orientuje.

Příjemný, osobní přístup. Na pacienty si vyhradí potřebný čas. Celá ordinace i se sestrami funguje jako na drátkách (pacienti mají klepat - rychlé). S jinými alergology nemám zkušenosti, ale obecně mi jako lékař připadá dost schopný.

Velmi vstřícný přístup, trpělivý, odborně na výši, má kladný vztah k pacientům.
Irena a Alena Jakšovi