Adresa

Alergologie, imunologie
Dejvická 38, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

35 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: Alergologie, imunologie Jiný

Pan doktor je velice milý a empatický, navíc léčba vždy zabírá. Chodíme tam už léta a jsme maximálně spokojeni. Takže i ten strávený čas za tu péči stojí.

J
Umístění: Alergologie, imunologie Jiný

Alergologů je málo a recenze má pan doktor výborné, nicméně absolutně nezvládá koordinaci času. Čekací doba několik měsíců a potom přijdu do ošklivé špinavé čekárny a namísto času, na který jsem objednaná mě vezmou za více než 4 hodiny! kdy už jsem vyřízená. V ordinaci u lékaře strávím asi 8 minut, doktor je nepříjemný, odkáže mě na jiného lékaře. Odcházím dost naštvaná. Sestřička je milá a upřímně je mně jí líto, když donekonečna vysvětluje pacientům, že přijdou na řadu až za několik hodin, jak zjišťuju od ostatních pacientů - je to tak vždycky a sestry se tu střídají každou chvíli, nedivím se, když tu tráví asi nekonečné přesčasy, protože pan doktor nikdy nic nestíhá. Nemohu doporučit.

L
Ověřený profil
Umístění: Alergologie, imunologie Jiný

Super doktor..občas si člověk trochu počká, ale vyplatí se. Důležité jsou výsledky a ty doktor má! Doporučuji


L
Ověřený profil

Nepopírám, že je dobrý diagnostik, ani to, že se problémem důkladně zabývá. Sestřičky jsou velmi milé a vstřícné, jen je škoda, že tam žádná z nich nevydrží více než rok. (Ani se jim nedivím) Čekat u pana doktora 4 hodiny a pak být po 10 minutách z ordinace venku ale předčilo vše pozitivní. A to že nestíhá neberu jako omluvu, vzhledem k čekací době. Asi neměl svůj den, ale pro mě je to pádný důvod začít hledat jiného lékaře.


M
Ověřený profil

Velmi dobrý lékař jak profesně, tak lidsky. Výborný diagnostik. Ne jen alergolog a řadový lékař - vždy se snaží nalézt i příčinu. Je příjemný, empatický a ochotný. Upozornil mě na problémy s jinými orgány, kterých si bývalá obvodní nevšimla ani po 10-ti letech! a tím mi pomohl od následných komplikací .... Problémům se věnuje komplexně a důkladně a také je tak řeší. Proto se nedivte delším objednacím a čekacím dobám, každému pacientovi se opravdu věnuje. Je skvělý a jeden z nejlepších lékařů, které znám. Vím, že jsem u zkušeného lékaře a ve správných rukou a toho si také velmi vážím. Důvěřujeme mu celá rodina a touto cestou mu děkujeme za jeho péči a starostlivost. Za mě naprostá spokojenost s lékařem i péčí sester. Mohu jen doporučit. Marcela Řeháková


M
Ověřený profil

Vybrala jsem si tohoto lékaře podle kladných hodnocení zde, objevila se u mě alergie, tak jsem koncem července 2013 volala, zda mě mohou objednat a nejbližší termín prý mají až v listopadu. To není tedy moc pružné, když onemocním, abych čekala 4 měsíce na první vyšetření. Musím tedy hledat jiného lékaře :-(


Ověřený profil

Panu doktorovi je nekdy trochu hur rozumet, ale to je asi tak to jedine, co se mu da vytknout. Vynikajici lekar, nesmirne prijemny...


P
Ověřený profil

Opravdu výborný doktor, velice osobní přístup, pečlivost. Pan doktor vám věnuje svůj čas a hledá opravdu příčiny a kořeny nemoci, nejen povrchně. Navíc sestřičky jsou též velmi milé.


R
Ověřený profil

Výborný a pečlivý doktor. Jenom to u něj často dlouho trvá, což je dáno počtem pacientů, které má.


Ověřený profil

je dobrej


Došlo k chybě, zkuste to znovu