Praktický lékař pro dospělé a rehabil.
Horní 1110/54, Ostrava

Paní Doktorka opravdu není dobrá lékařka. Hlavně rychle odbýt a další ať se kačky hrnou. A běda vám jak se mě zeptáte jestli nemáte náhodou to nebo ono. Kdo jste? Co jste že si sama určujete diagnózu. A to jsem jen podotkla že si myslím že mám zápal plic.

C

Od podzimu roku 2012 mi silně začalo bolet v krku, paní dr. Šárišská se podívalq, nevzala stěry, odběry, nic a ihned napsala antibiotika. Po týdnu se tento proces opakoval. Když už jsem šla do ordinace potřetí, poprosila jsem paní doktorku, ať mě alespoň pošle na odběry. Poté mi telefonem oznámila, že jsem prodělala pravděpodobně lehkou mononukleózu - léčba žádná, doporučení nula.

Moje maminka k této doktorce chodila taky. Chodila za ní s neustálou únavou a paní doktorka neudělala nic. Na základě jiného lékařského vyšetření ji byly provedeny odběry, kde ji byl zjištěn úbytek červených krvinek a k tomu snížená funkce štítné žlázy. Na endokrinologii se velmi divili, že toto paní dr. nevyšetřila už dřív. Takže nedoporučuji. Díky, nechci !

S paní doktorkou mám velice dobré zkušenosti,je to odborník a je velice milá a dokáže poradit,já jsem velice spokojená a mohu jenom doporučit.
Klímová

Varování pro všechny pacienty!
nedoporučuji!!!!!!!pokud chcete být zdraví...neosobní přístup,vše co Vás trápí,právě prodělala taky......opravdu mě hodně odradila její povrchnost,jsem ráda,že jsem jinde a opravdu se mi to vyplatilo.....díkybohu......už mohlo být pozdě.......NEDOPORUČUJU!!!!

Přijemná a ocotná.Doporučují