Zubař Více

Karlovy Vary 1 adresa

Privátní stomatologická ambulance
Bezručova 8, Karlovy Vary

Nejlepší ze všech

Jsem moc rád,že mne paní doktorka přijala do své péče. Ošetřuje celou mou rodinu a je citlivá a má velmi profesionální přístup.

Preventivní prohlídka trvá asi 3 min. příjdu-sednu a čekám-po 2 min. se p doktorka uráčí-nějaké problémy,2 letmé pohledy do úst a je hotovo vyděláno. Žádná prohlídka, rengen, poučení
Vrtání 2x, bylo rychlé bezbolestné ale moc si s tím nehaje jsem zvědavej jak dlouho to vydrží.

Paní doktorka je ochotná a milá. Umí. Už jí dlouho znám a neměnila bych.

Souhlasím s předchozími

Odborník, ochotná, příjemná, sestřička se chová velice profesinálně, stejně jako lékařka.

Přirozené vystupování,lehký odstup od pacienta mimo léčbu -ale příjemný,nenutí do zbytečně drahých neúčinných prostředků,pomůcek,zbytečně nevrtá,je jemná,rychlá,bezbolestná.

Pěkné prostředí, slušné jednání. Příjemný je zájem o pacienta, což se dnes moc nenosí.

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý večer, potřebuji poradit ,mam zánět v 8 a chodim na proplachy a beru antibiotika.Na stomatologickou kliniku na vytrzeni jsem objednana az za týden. Momentálně mam takovou bolest ,ze uz to nemůžu vydržet a tak jsem volala do Plzně na zubni pohotovost a tam mi řekli že naji plnou čekarnu a ze na vytržení si musi vyhradit minimálně 1h a že se nemůžou zaobirat jen mnou beru to jako odmitnuti ošetření .Chci se zeptat co v takove situaci ma člověk dělat?jak si může pomoc,?Když na celý Plzeňský kraj je jedna zubni pohotovost.Existuji nejake léky které me alespoň tu bolest utlumi ?,ibalgin-nezabírá ani Nalgesin,Valetol ,Nimesil,prostě nic dekuji za radu

Nejlepší bude, když si zajdete ke svému ošetřujícímu lékaři, kteý Vám naordinoval Antib. a kam chodíte na výplachy. V době probíhajícího zánětu, což je Váš případ,není dobré tahat zub, zvlášte, když je to zub moudrosti.

MUDr. Růžena Möstlová

Dobrý den, já mám často strašnou bolest zubů moudrosti na horním patře na levé strašně. Jednou mi strašně střílela obrovská bolest do ucha někdy trošku za uchem při tom zaboleni mi hned pusa vystřelila zpět úplně silne. Jakoby škubla. Po krátké době mě strašně začal bolet zub moudrosti nedávno mi dorostli tak tak že se tam nějak vecpaly. Už při tom jak mi rostli jsem trpěla strašnou bolesti. Měla sem v ústech nezkušený tlak a cítila jsem jak se ty zuby prostě doslova posouvají o kousek dál po čase se ten tlak s tou bolesti ještě zvětšila. Zuby se pousovali z obou stran proti sobě. A teď mám dásen kolem toho zubu úplně oddělenou a vytlacenou mimo a zub mi vyrostl tam kde se mu podařilo prostě se vecpat. Vyrostl mi až nekam dozadu a jak rostl víc a víc tak je na místě pod lícní kosti nemůžu otevřít pusu nijak víc hned mě zabolí celá kost až ke spánku více otevřít pusu nemam vubec šanci a taky cítím bolest pod okem asi v lícní kosti ale tam cítím že ten zub v tu chvíli narazí na tu kost že ho blokuju ta kost docela to bolí cítím ze ten zub opravdu na tu kost tlačí a tím mě i ten zub bolí strašně protože ta kost ho tlačí při každém málem pohybu a tím ho tlačí na dásen a bolí mě to zase tam protože ten zub tím pořád natlacuje dolu zpátky a zub tím do té kosti takže neuvěřitelná bolest do obou míst a občas i do těch mích směrem do ucha dole za ucho a spánku. Dokonce sem si dnes všimla ze zub tím je z větší části šířky zubu vyšší než část zubu která se tlačila už mimo a to teda pod tu kost. Je jakoby schod z vrchu dolu. Nevím vůbec co s tím co to znamená co to způsobuje. Předem moc děkuji. Nemůže to být trojhlavy klan nebo jak se to správne jmenuje.

Vytahnout zub