Sam. ordinace PL - pro dospělé
Štefanikova 415, Říčany

Umístění: Sam. ordinace PL - pro dospělé Jiný

Skvělý lékař s obsáhlými znalostmi a zkušenostmi. Velká snaha pomoci, vždy hledá nevhodnější řešení pro konkrétního pacienta - neseká léčbu hlava nehlava. Poradí, vysvětlí, uklidní a věnuje se pacientům tak dlouho, jak je potřeba. Nejlepší PL a jsem vděčná, že zrovna pana dokrora Broukala mám. Jednoznačně doporučuji.

Pan doktor Broukal byl vždy velmi pečlivý. Jsem u něj zaregistrován více jak 10 let a dojíždím za ním do Říčan z Prahy.

Pan doktor Broukal je velmi dobrý ,milý lékař.Vše vám vysvětlí a vždy poradí.Jsme s ním s manželem velmi spokojeni.

Zvláštní člověk. Přišla jsem za ním s akutním kašlem, když zastupoval mého lékaře . Odmítl mě vyšetřit jelikož jsem přišla 15 min před koncem jeho pracovní doby a jen mi od dveří řekl ať si koupím kapky na kašel. Jelikož se později zjistilo, že mám zápal plic a zánět pohrudnice tak tohoto lékaře nedoporučuji...

Vynikající praktický lékař, bohužel v Říčanech asi jediný.

Skvělý osobní přístup, dobré znalosti.

Navazuji na poslední komentář.Pan doktor Broukal je opravdu vynikající lékař. Mohu jenom souhlasit, že takových lékařů jako je on by bylo potřeba víc a nejenom v Říčanech. Já sama jsem u něho byla pacientkou několik let. Pan doktor se ke mě vždy choval velice mile, byl velmi pečlivý a ochotný. Bohužel z důvodu odstěhování jsem se musela od něj já i můj manžel odhlásit. Do dnešního dne jsem nenašla lékaře takových kvalit jako jen pan doktor Broukal. Co bych za to dala kdybych mohla být zpět jeho pacientkou. Dnes je svobodná volba lékaře. Tak ať ti stěžovatelé zkusí jiného lékaře. A myslím, že nebudou stačit zírat jakou budou mít opravdu nekvalitní péči a o přístupu a etice k pacientům nemluvě. Jen tak dál pane doktore! A.Kociánová

Nad věcí, pečlivý a vnímavý.

Pročetl jsem si všechna hodnocení dr. Broukala. Je to od Šumavy k Tatrám. Já jsem sám lékař, a dr. Broukal je praktickým lékařem celé mé rozsáhlé rodiny. Sám jsem vyrostl v rodině praktického lékaře nedaleko Říčan - otec byl převážně všemi svými pacienty milován, ale některými i zatracován. Prostě pro praktického lékaře platí víc než pro jiné odbornosti - "Není na světě člověk ten, který by se zalíbil lidem všem". Pohybuji se v lékařských kruzích celý život a bezpečně poznám dobrého a špatného lékaře. A dr. Rostislav Broukal je vynikající praktik! Kéž bychom jich v Říčanech měli více!

Profesionální a slušný lékař. Chodím k němu už 6 let (i můj manžel) a jsme s ním naprosto spokojeni.