Praktický lékař stomatolog
Smetanova 9, Přerov

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Doktorka skvělá,pokud dělá práci dobře není problém s financemi.Jakou koliv plombu mi dělala,všechny drží supper.

Negativní zkušenost.Téměř všechny "udělané" zuby musely být během roku opravovány,na dotaz kdy po téměř roce dodělané rozdělané arogantně reaguje,telefonicky prakticky nemožné se objednat-nebere nebo opakovaně v různé časy dělá že není slyšet..Potom se omlouvá,že vše špatně pochopila,vyřadí z evidence,ale písemně odmítne vydat,což odporuje zákonu.Za 2 měsíce ani po opakovaných urgencích ze strany vedoucího odboru zdravotnictví Krajského úřadu nedodala požadovanou zdravotní dokumentaci,což jednoznačně svědčí o přístupu této zubařky k pacientovi..

Velmi dobrý stomatolog, v ordinaci se cítím dobře, přístup paní doktorky je na úrovni, v ordinaci je vždy příjemná atmosféra a já neprožívám při návštěvě v této ordinaci panický strach, jak tomu bylo v minulosti u jiného stomatologa. Sestřička paní doktorky mi pokaždé vyšla vstříc při objednání na lekařskou prohlídku a svým úsměvem i s úsměvem paní doktorky překonávám obavy s ošetření. I při větších zákrocích jsem nepociťovala bolest ani strach.

Nejlepší paní zubařka, kterou jsem kdy měl :)

Moc dobrá paní doktorka :)

profík a lidskej.

Nejsem odborník, tudíž mohu pouze laicky hodnotit úroveň ošetření svého chrupu, kterého se mi v této ordinaci dostalo, současně přístup ke mně jako pacientce ze strany lékařky i sestřičky. Byla jsem spokojená v obou směrech (přístup obou dam je vysoce humánní, což mně osobně pomohlo překonat strach z ošetření)a dovolím si označit "služby" poskytované v této ordinaci za profesionální. Doporučuji všem potenciálním pacientům její návštěvu.

paní doktorka je velmi citlivá,výborná zubařka,sestra příjemná,ochotná vždy k domluvě,při objednání se vždy snaží vyjít vstříc.Vážený pane,asi jste jednal s někým jiným,nebo jste člověk,který si myslí,že jde vše podle jeho scénáře.V ordinaci je vždy dobrá nálada ůsměvy,no prostě vše jak má být a proto tam chodím velmi rád

Paní stomalog Lužová na vysoké úrovni.Příjemná,ochotná, cokoliv vysvětlit. Výkon na prfesionální ůrovni.Prostě profesionál.Na druhé straně sestra nevlídná,prudivá ,arogantní :prostě SESTRA 70.let i když o hodně mladší ...?Nechápu!

Plně souhlasím s názorem, že paní doktorka je mílá, usměvavá a velmi citlivá k pacientům. je odborně na výši a plně se věnuje každému svému pacientovi a proto k ní chodíme i s manželem.Rozhodně bychom neměnili....