Proftova 370, Poděbrady
Soukromá zubní ordinace (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Soukromá zubní ordinace Bolest

Úžasná paní doktorka,skvělý profesionální přístup,i sestřička skvěla,vzala mě na pohotovost i když jsem jela z Mladé Boleslavi,ještě jednou moc děkuji.

Umístění: Soukromá zubní ordinace Pohotovostní ošetření

Po problémech najít zubaře jsem se dostala i s otokem a zánětem na pohotovost k paní zubařce. Okamžitě mě vzala a ošetřila, zub okamžitě vytrhla a vzala si mě do péče. Mockrát děkuji jí i sestricce za úžasný přístup. Strach je pryč.

Výborná paní doktorka, nikdy jsem s ní neměl jediný problém, i když šlo o vážnější zákrok, vždy bylo ošetření téměř bezbolestné, chodím k ní rád a bez strachu, ne jako tomu bylo i doktorky Cenkové.

Usměvavá, milá a laskavá paní doktorka. Našeho bojácného syna zbavila svým milým přístupem strachu ze zubaře. Nejen že mu bezbolestně vrtá zoubky, ale ještě mu k tomu zpívá, je úžasná a sestřička samozřejmě také, jsme jim vděční.

Od te doby,co chodim k pani doktorce, jsem se prestala bat zubare. Je mila a osetreni je pokazde bezbolestne. Jsem s ni velmi spokojena uz vic jak 25 let. Cekani muze sice par minut trvat, ale dobry lekar nema cekarnu nikdy prazdnou. Jindriska Kroemer

Lékařka na svém místě, má srdce na dlani moc si jí vážím a za všecho a hlavně za její ochotu a super přístup hk mým dětem.Nesmím opomenout i sestřičku také moc hodná a ochotná oboum moc děkujeme.

kvalitní ošetření a služby za rozumné peníze.

Je to nejlepsi zubarka co jsem kdy mel opravdu ochotna hodna a neni priblem ji zavolat a prijit i kdyz nejste objednany jsem rad ze kni chodim

Proste ta nejlepsiiiii

paní doktorka je rutinérka, která ví co má dělat. Velmi vstřícná a příjemná. Rozhodně pacienta nenutí sáhnout ZBYTEČNĚ hlouběji do kapsy než je třeba jako je tomu o patro níže....Kdyby takových bylo více!

Umístění: Soukromá zubní ordinace Bolest

Umístění: Soukromá zubní ordinace Pohotovostní ošetření

kvalitní ošetření a služby za rozumné peníze.

Proste ta nejlepsiiiii