Soukromá zubní ordinace
Proftova 370, Poděbrady

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Soukromá zubní ordinace Jiný

Výborný přístup a je moc hodná na děti. Náš malý se tam nikdy nebojí.

Umístění: Soukromá zubní ordinace Jiný

Paní doktorku jsme museli nečekaně vyhledat, když si dcera (2,5 roku) na naší dovolené v Poděbradech vyrazila zub. Byla úžasná, stejně jako sestřička a paní doktorka na RTG, jejíž jméno si bohužel nepamatuji. Všechny byly strašně milé a trpělivé, přestože dcera odmítala spolupracovat. Děkujeme!

Umístění: Soukromá zubní ordinace Bolest

Úžasná paní doktorka,skvělý profesionální přístup,i sestřička skvěla,vzala mě na pohotovost i když jsem jela z Mladé Boleslavi,ještě jednou moc děkuji.

Umístění: Soukromá zubní ordinace Pohotovostní ošetření

Po problémech najít zubaře jsem se dostala i s otokem a zánětem na pohotovost k paní zubařce. Okamžitě mě vzala a ošetřila, zub okamžitě vytrhla a vzala si mě do péče. Mockrát děkuji jí i sestricce za úžasný přístup. Strach je pryč.

Výborná paní doktorka, nikdy jsem s ní neměl jediný problém, i když šlo o vážnější zákrok, vždy bylo ošetření téměř bezbolestné, chodím k ní rád a bez strachu, ne jako tomu bylo i doktorky Cenkové.

Usměvavá, milá a laskavá paní doktorka. Našeho bojácného syna zbavila svým milým přístupem strachu ze zubaře. Nejen že mu bezbolestně vrtá zoubky, ale ještě mu k tomu zpívá, je úžasná a sestřička samozřejmě také, jsme jim vděční.

Od te doby,co chodim k pani doktorce, jsem se prestala bat zubare. Je mila a osetreni je pokazde bezbolestne. Jsem s ni velmi spokojena uz vic jak 25 let. Cekani muze sice par minut trvat, ale dobry lekar nema cekarnu nikdy prazdnou. Jindriska Kroemer

Lékařka na svém místě, má srdce na dlani moc si jí vážím a za všecho a hlavně za její ochotu a super přístup hk mým dětem.Nesmím opomenout i sestřičku také moc hodná a ochotná oboum moc děkujeme.

kvalitní ošetření a služby za rozumné peníze.

Je to nejlepsi zubarka co jsem kdy mel opravdu ochotna hodna a neni priblem ji zavolat a prijit i kdyz nejste objednany jsem rad ze kni chodim