Romana Husáková, zubař Poděbrady

MUDr. Romana Husáková

Zubař Více

15 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Proftova 370, Poděbrady
Soukromá zubní ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
15 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Umístění: Soukromá zubní ordinace Jiný

Paní doktorku jsme museli nečekaně vyhledat, když si dcera (2,5 roku) na naší dovolené v Poděbradech vyrazila zub. Byla úžasná, stejně jako sestřička a paní doktorka na RTG, jejíž jméno si bohužel nepamatuji. Všechny byly strašně milé a trpělivé, přestože dcera odmítala spolupracovat. Děkujeme!


Ověřeny pacient
Umístění: Soukromá zubní ordinace Bolest

Úžasná paní doktorka,skvělý profesionální přístup,i sestřička skvěla,vzala mě na pohotovost i když jsem jela z Mladé Boleslavi,ještě jednou moc děkuji.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Soukromá zubní ordinace Pohotovostní ošetření

Po problémech najít zubaře jsem se dostala i s otokem a zánětem na pohotovost k paní zubařce. Okamžitě mě vzala a ošetřila, zub okamžitě vytrhla a vzala si mě do péče. Mockrát děkuji jí i sestricce za úžasný přístup. Strach je pryč.


L
Ověřeny pacient

Výborná paní doktorka, nikdy jsem s ní neměl jediný problém, i když šlo o vážnější zákrok, vždy bylo ošetření téměř bezbolestné, chodím k ní rád a bez strachu, ne jako tomu bylo i doktorky Cenkové.


M
Ověřeny pacient

Usměvavá, milá a laskavá paní doktorka. Našeho bojácného syna zbavila svým milým přístupem strachu ze zubaře. Nejen že mu bezbolestně vrtá zoubky, ale ještě mu k tomu zpívá, je úžasná a sestřička samozřejmě také, jsme jim vděční.


J
Ověřeny pacient

Od te doby,co chodim k pani doktorce, jsem se prestala bat zubare. Je mila a osetreni je pokazde bezbolestne. Jsem s ni velmi spokojena uz vic jak 25 let. Cekani muze sice par minut trvat, ale dobry lekar nema cekarnu nikdy prazdnou. Jindriska Kroemer


H
Ověřeny pacient

Lékařka na svém místě, má srdce na dlani moc si jí vážím a za všecho a hlavně za její ochotu a super přístup hk mým dětem.Nesmím opomenout i sestřičku také moc hodná a ochotná oboum moc děkujeme.


kvalitní ošetření a služby za rozumné peníze.


Je to nejlepsi zubarka co jsem kdy mel opravdu ochotna hodna a neni priblem ji zavolat a prijit i kdyz nejste objednany jsem rad ze kni chodim


Proste ta nejlepsiiiii


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti