Adresa

Soukromá zubní ordinace
Proftova 370, Poděbrady

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

16 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Soukromá zubní ordinace Jiný

Výborný přístup a je moc hodná na děti. Náš malý se tam nikdy nebojí.

M
Umístění: Soukromá zubní ordinace Jiný

Paní doktorku jsme museli nečekaně vyhledat, když si dcera (2,5 roku) na naší dovolené v Poděbradech vyrazila zub. Byla úžasná, stejně jako sestřička a paní doktorka na RTG, jejíž jméno si bohužel nepamatuji. Všechny byly strašně milé a trpělivé, přestože dcera odmítala spolupracovat. Děkujeme!

Ověřený profil
Umístění: Soukromá zubní ordinace Bolest

Úžasná paní doktorka,skvělý profesionální přístup,i sestřička skvěla,vzala mě na pohotovost i když jsem jela z Mladé Boleslavi,ještě jednou moc děkuji.


M
Ověřený profil
Umístění: Soukromá zubní ordinace Pohotovostní ošetření

Po problémech najít zubaře jsem se dostala i s otokem a zánětem na pohotovost k paní zubařce. Okamžitě mě vzala a ošetřila, zub okamžitě vytrhla a vzala si mě do péče. Mockrát děkuji jí i sestricce za úžasný přístup. Strach je pryč.


L
Ověřený profil

Výborná paní doktorka, nikdy jsem s ní neměl jediný problém, i když šlo o vážnější zákrok, vždy bylo ošetření téměř bezbolestné, chodím k ní rád a bez strachu, ne jako tomu bylo i doktorky Cenkové.


M
Ověřený profil

Usměvavá, milá a laskavá paní doktorka. Našeho bojácného syna zbavila svým milým přístupem strachu ze zubaře. Nejen že mu bezbolestně vrtá zoubky, ale ještě mu k tomu zpívá, je úžasná a sestřička samozřejmě také, jsme jim vděční.


J
Ověřený profil

Od te doby,co chodim k pani doktorce, jsem se prestala bat zubare. Je mila a osetreni je pokazde bezbolestne. Jsem s ni velmi spokojena uz vic jak 25 let. Cekani muze sice par minut trvat, ale dobry lekar nema cekarnu nikdy prazdnou. Jindriska Kroemer


H
Ověřený profil

Lékařka na svém místě, má srdce na dlani moc si jí vážím a za všecho a hlavně za její ochotu a super přístup hk mým dětem.Nesmím opomenout i sestřičku také moc hodná a ochotná oboum moc děkujeme.


kvalitní ošetření a služby za rozumné peníze.


Je to nejlepsi zubarka co jsem kdy mel opravdu ochotna hodna a neni priblem ji zavolat a prijit i kdyz nejste objednany jsem rad ze kni chodim


Došlo k chybě, zkuste to znovu