Adres

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Hotovost, Bankovní převod
606 61.....

Vstupní návštěva - délka ošetření 45 - 60 min (od 900 kč)

Hloubkové čištění (od 1 100 kč)

Kontrola po vstupním vyšetření nebo hloubkovém čištění (od 1 000 kč) + 15 Více

Recall (od 1 000 kč)

Dětská dentální hygiena do 15 let (od 600 kč)

Znecitlivění dásní pomocí roztoku+ fluoridace po ošetření (od 150 kč)

Práci dentální hygienistky vykonávám 7 let. Vřele Vás uvítám v mojí ordinaci. Přijďte se přesvědčit, že jsem tu pro Vás, pro Vaše zoubky, pro Váš zdra...

• zánět dásní
  • paradentóza

Fotografie

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Zdravotní středisko Dentalni hygiena

Byl jsem nadmiru spokojen.
Profesionalni pristup ve velmi prijemnem prostredi.
Byla to ma jiz treti navsteva.

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Zdravotní středisko Dentalni hygiena

Kdykoliv pred touto pani doktorkou jsem mel sileni z cisteni zubniho kamene. Tato pani doktorka je prijemna, popise co bude delat a snazi se pracovat podle me ohleduplne. Nerikam ze na kresle je to relax, nicmene i pro takoveho citlivku na zuby jako jsem ja je to snesitelne. Dekuji mnohokrat a pouze doporucuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Zdravotní středisko Dentální hygiena

Super přístup, velice příjemná a milá paní dentální hygienistka ! Takový přístup kdyby byl u každého lékaře, zubaře Atd, tak se člověk i k doktorum těší ! Za mě top přístup a ošetření ! Jedine doporučuji ;) vše na 1000%, nemam co vytknout ☺️

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Zdravotní středisko

Prijemne prostredi, perfektni lidsky a profesionalni pristup .. pet hvezdicek z peti jefina mozna volba. MuDr. J. Ivicic

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Zdravotní středisko Dentální hygiena

K Romance chodíme již několik let. Je poctivá, citlivá, ochotná poradit. Její péče si vážíme celá rodinka.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pani Antoninova je pecliva, profesionalni a moc prijemna. Vzdy se snazi vyhovet. Ikdyz musim do strediska dojizdet, rozhodne bych nemenila. Vsem doporucuji.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní Antonínová je velmi příjemná,vše dopředu vysvětlí,poradí,doporučuji všem,není třeba se ničeho obávat.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní Antonínovou doporučuji všemi deseti. Velmi profesionální přístup, příjemné jednání a perfektně odvedená práce.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní Antonínovou velmi doporučuji. Precizní, jemná, všechno vysvětlí. Mám citlivé krčky, pro paní Antonínovou není problém udělat postižené zuby ručně (ne ultrazvukem). Bere přesně na objednaný čas. Moderní, příjemná ordinace. Chodím již 2 roky a neměnila bych. Ceny nejsou v dnešní době nijak přemrštěné.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

k této skvělé paní chodím 3 roky.v první fázi jsem dorazil jako člověk co rezignoval na svoje zuby.i když to trvalo tři roky tak nastala razantní změna za kterou můžu poděkovat jen paní Antonínové a paní co mě k ní poslala..moje zuby jsou zachráněny!!!! Všechno co řekne nejsou jen nějaké výmysly, se kterými se každý den setkáváme u jiných lidí.Takže nečekejte než vás bakterie sežerou a určitě se objednejte.

Běžný termín

Zubní bižuterie

Bělení zubů

Cena není uvedená

Instruktáž ústní hygieny a její nácvik

Odstranění pigmentací

od 900 kč

Hloubkové čištění

od 1 100 kč

od 1 100 kč

Kontrola po vstupním vyšetření nebo hloubkovém čištění

Recall

Dětská dentální hygiena do 15 let

od 600 kč

od 600 kč

Znecitlivění dásní pomocí roztoku+ fluoridace po ošetření

od 150 kč

od 150 kč

Ošetření citlivých zubů a zubů s vyšší kazivostí fluoridovým lakem

od 250 kč

od 250 kč

Ordinační bělení horní a dolní čelist

od 5 200 kč

od 5 200 kč

Lepení šperků

od 800 kč

od 800 kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Zdravotní středisko Dentalni hygiena

Byl jsem nadmiru spokojen.
Profesionalni pristup ve velmi prijemnem prostredi.
Byla to ma jiz treti navsteva.

C

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Zdravotní středisko