Romana Antonínová

verifiedCreated with Sketch.

Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

19 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor 129 návštěv profilu během posledních 30 dní

Práci dentální hygienistky vykonávám 7 let. Vřele Vás uvítám v mojí ordinaci. Přijďte se přesvědčit, že jsem tu pro Vás, pro Vaše zoubky, pro Váš zdravý a pěkný úsměv. Vzdělání: Střední… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Zdravotní středisko

Školní 2,Střelice
    664 47 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Bankovní převod

Znecitlivění dásní pomocí roztoku+ fluoridace po ošetření od 150 kč
    Ordinační bělení horní a dolní čelist od 5 200 kč
    Stanovení léčebného plánu
    Léčba citlivých zubů
    Instruktáž ústní hygieny a její nácvik
    Běžný termín

Hodnocení pacientů

• C
    Umístění: Zdravotní střediskoSlužby: Dentalni hygiena

Kdykoliv pred touto pani doktorkou jsem mel sileni z cisteni zubniho kamene. Tato pani doktorka je prijemna, popise co bude delat a snazi se pracovat podle me ohleduplne. Nerikam ze na kresle je to relax, nicmene i pro takoveho citlivku na zuby jako jsem ja je to snesitelne. Dekuji mnohokrat a pouze doporucuji.

• S
    Umístění: Zdravotní střediskoSlužby: Dentální hygiena

Super přístup, velice příjemná a milá paní dentální hygienistka ! Takový přístup kdyby byl u každého lékaře, zubaře Atd, tak se člověk i k doktorum těší ! Za mě top přístup a ošetření ! Jedine doporučuji ;) vše na 1000%, nemam co vytknout ☺️

• J
    Umístění: Zdravotní středisko

Prijemne prostredi, perfektni lidsky a profesionalni pristup .. pet hvezdicek z peti jefina mozna volba. MuDr. J. Ivicic

• D
    Umístění: Zdravotní střediskoSlužby: Dentální hygiena

K Romance chodíme již několik let. Je poctivá, citlivá, ochotná poradit. Její péče si vážíme celá rodinka.

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pani Antoninova je pecliva, profesionalni a moc prijemna. Vzdy se snazi vyhovet. Ikdyz musim do strediska dojizdet, rozhodne bych nemenila. Vsem doporucuji.

• J

Paní Antonínová je velmi příjemná,vše dopředu vysvětlí,poradí,doporučuji všem,není třeba se ničeho obávat.

• Paní Antonínovou doporučuji všemi deseti. Velmi profesionální přístup, příjemné jednání a perfektně odvedená práce.

• Paní Antonínovou velmi doporučuji. Precizní, jemná, všechno vysvětlí. Mám citlivé krčky, pro paní Antonínovou není problém udělat postižené zuby ručně (ne ultrazvukem). Bere přesně na objednaný čas. Moderní, příjemná ordinace. Chodím již 2 roky a neměnila bych. Ceny nejsou v dnešní době nijak přemrštěné.

• k této skvělé paní chodím 3 roky.v první fázi jsem dorazil jako člověk co rezignoval na svoje zuby.i když to trvalo tři roky tak nastala razantní změna za kterou můžu poděkovat jen paní Antonínové a paní co mě k ní poslala..moje zuby jsou zachráněny!!!! Všechno co řekne nejsou jen nějaké výmysly, se kterými se každý den setkáváme u jiných lidí.Takže nečekejte než vás bakterie sežerou a určitě se objednejte.

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem doslova nadšená.Z prostředí,přístupu i následného výkonu.Ikdyž ošetření nebylo někdy úplně příjemné,paní hygienistka mě uklidňovala vlídným slovem,byla moc milá a dala mi dobré rady.Jsem velice spokojená,doporučuji všem a ráda opět příjdu.

Zkušenosti a dovednosti

• Práci dentální hygienistky vykonávám 7 let. Vřele Vás uvítám v mojí ordinaci. Přijďte se přesvědčit, že jsem tu pro Vás, pro Vaše zoubky, pro Váš zdravý a pěkný úsměv.

Vzdělání:
    Střední zdravotnická škola, Prostějov
    Vyšší odborná škola pro porodní asistentky, Zlín
    Vyšší odborná škola pro dentální hygienistky, Praha

Kvalifikace, kurzy a školení:
    Registrovaná Diplomovaná dentální hygienistka s osvědčením k výkonu zdravotnického
    povolání bez odborného dohledu
    Člen ADH ČR