Roman Skoupý, praktický lékař Ostrava

MUDr. Roman Skoupý

Praktický lékař Více

23 názorů

Uložit


Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
23 názorů

Ověřeny pacient
Umístění: Hornická poliklinika s.r.o.

100% profesionál,vždy má velmi vstřícný přístup k pacientům a to samé platí i u sestřičky.V polední pauze na oběd mezi 12:00-13:00hod.kdy neordinuje,se vrací ve 12:15hod.a už s ochotou a s nasazením volá sestřička další pacienty.Když přidat doktorům platy,tak panu Skoupému určitě.Podporoval bych opětovné zavedení poplatku u lékaře,avšak dobrovolné a vězte že by to našemu zdravotnictví určitě pomohlo,pač by mě nepotěšilo kdyby pan doktor šel jednoho dne ošetřovat pacienty třeba do (Mnichova)


M
Ověřeny pacient

Perfetní.
Jsem opravdu vděčná za jeho přístup.
Většinou odcházím s pocitem že jsem zcela zdravá.
Jedinou výtku mám, že i když pracuji u pc, doktor čtrvt roku odmítal mé stížnosti na bolest ruky, s tím že to přejde, ale je pravda, že jsem se tvářila hrdinsky, když už jsem nemohla zvednou ruku, šla jsem přímo k ortopedovi a ten již při popisu prohlásil že jde o tenisový loket což je u prace u pc běžné a za dva týdny po nasazení ortézky jsem měla úplný klid.


V
Ověřeny pacient

Jsem št´astná, že jsem u pana doktora, je skvělý. Vždy mi pomohl, je ochotný, milý a lidský. Na chvíli jsem od něj odešla, protože žiju v Praze, ale byla to chyba a jsem opět u něj.


M
Ověřeny pacient

Pan doktor je fakt perfektní. Tuto stránku jsem objevila čistě náhodou a jsem opravdu velmi ráda, že ho lidé hodnotí velmi velmi kladně. Myslím , že si to opravdu zaslouží.


E
Ověřeny pacient

Již mnoho let chodím k Dr. Skoupému a vždy vyslechne a radí jak mám postupovat dále. Lepšího lékaře jsem ještě nepotkala. I sestřička v jeho ordinaci je vynikající.


S
Ověřeny pacient

Jsem ráda, že je dr. Skoupý mým lékařem. Nikdy jsem se u něj nesetkala s neochotou, nebo netrpělivostí. Vždy pečlivě vyslechne a stejně pečlivě radí nám jak dále. To vše s humotrem .

Protože jsem nebyla schopna návštěvy v ordinaci, přišel mne vyšetřit k nám domů- i když byl po dopolední i odpolední službě. Neznám lepší lékařský přístup k pacientům.

Stejně milá a ochotná je jeho zdravotní sestra. Oběma děkuji.


P
Ověřeny pacient

Pan doktor je skvělý po všech stránkách. Prvotřídní diagnostik, vysoce pečlivý a pozorný vůči pacientům, má ovšem nejvíc pacientů, přesto má pro každého čas na vysvětlení příčin nemoci či potíží, na optimální způsob léčení, působení léků a další informace. Přeji mu pevné zdraví a více pohody.


J
Ověřeny pacient

Velice dobrý lékař,ochotný vždy poradit.


J
Ověřeny pacient

Vynikající lékař.


Na své první prohlídce u pana doktora jsem byla velmi spokojená.Skvěl milý člověk,vnímavý ptal se na všechno (jestli potřebuju potvrzení atd.).Byla jsem maximálně spokojená.Bohužel po 2 návštěvě,kdy jsem přišla s více jak 3 dny přetrvávající horečkou 38,5 doktor řekl,že jde o nějakou virozu a že si mám brát 3 krát denně 2 tablety paralenu,že postavu na to mám.Když jsem se zeptala,jestli není dobrý preventivně odebrat aspon krevní obraz dostala jsem přednášku,že je to absolutně zbytečné,že teploty do 2 dnů přejdou a s tímto jsem byla odejita domů.Teploty u mě stále přetrvávají už je to 5 den ale k panu doktotovi se mi opět nechce


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti