Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: Hornická poliklinika s.r.o.

100% profesionál,vždy má velmi vstřícný přístup k pacientům a to samé platí i u sestřičky.V polední pauze na oběd mezi 12:00-13:00hod.kdy neordinuje,se vrací ve 12:15hod.a už s ochotou a s nasazením volá sestřička další pacienty.Když přidat doktorům platy,tak panu Skoupému určitě.Podporoval bych opětovné zavedení poplatku u lékaře,avšak dobrovolné a vězte že by to našemu zdravotnictví určitě pomohlo,pač by mě nepotěšilo kdyby pan doktor šel jednoho dne ošetřovat pacienty třeba do (Mnichova)

M
Ověřený profil

Perfetní.
Jsem opravdu vděčná za jeho přístup.
Většinou odcházím s pocitem že jsem zcela zdravá.
Jedinou výtku mám, že i když pracuji u pc, doktor čtrvt roku odmítal mé stížnosti na bolest ruky, s tím že to přejde, ale je pravda, že jsem se tvářila hrdinsky, když už jsem nemohla zvednou ruku, šla jsem přímo k ortopedovi a ten již při popisu prohlásil že jde o tenisový loket což je u prace u pc běžné a za dva týdny po nasazení ortézky jsem měla úplný klid.

V
Ověřený profil

Jsem št´astná, že jsem u pana doktora, je skvělý. Vždy mi pomohl, je ochotný, milý a lidský. Na chvíli jsem od něj odešla, protože žiju v Praze, ale byla to chyba a jsem opět u něj.

M
Ověřený profil

Pan doktor je fakt perfektní. Tuto stránku jsem objevila čistě náhodou a jsem opravdu velmi ráda, že ho lidé hodnotí velmi velmi kladně. Myslím , že si to opravdu zaslouží.

E
Ověřený profil

Již mnoho let chodím k Dr. Skoupému a vždy vyslechne a radí jak mám postupovat dále. Lepšího lékaře jsem ještě nepotkala. I sestřička v jeho ordinaci je vynikající.

S
Ověřený profil

Jsem ráda, že je dr. Skoupý mým lékařem. Nikdy jsem se u něj nesetkala s neochotou, nebo netrpělivostí. Vždy pečlivě vyslechne a stejně pečlivě radí nám jak dále. To vše s humotrem .

Protože jsem nebyla schopna návštěvy v ordinaci, přišel mne vyšetřit k nám domů- i když byl po dopolední i odpolední službě. Neznám lepší lékařský přístup k pacientům.

Stejně milá a ochotná je jeho zdravotní sestra. Oběma děkuji.

P
Ověřený profil

Pan doktor je skvělý po všech stránkách. Prvotřídní diagnostik, vysoce pečlivý a pozorný vůči pacientům, má ovšem nejvíc pacientů, přesto má pro každého čas na vysvětlení příčin nemoci či potíží, na optimální způsob léčení, působení léků a další informace. Přeji mu pevné zdraví a více pohody.

J
Ověřený profil

Velice dobrý lékař,ochotný vždy poradit.

J
Ověřený profil

Vynikající lékař.

Na své první prohlídce u pana doktora jsem byla velmi spokojená.Skvěl milý člověk,vnímavý ptal se na všechno (jestli potřebuju potvrzení atd.).Byla jsem maximálně spokojená.Bohužel po 2 návštěvě,kdy jsem přišla s více jak 3 dny přetrvávající horečkou 38,5 doktor řekl,že jde o nějakou virozu a že si mám brát 3 krát denně 2 tablety paralenu,že postavu na to mám.Když jsem se zeptala,jestli není dobrý preventivně odebrat aspon krevní obraz dostala jsem přednášku,že je to absolutně zbytečné,že teploty do 2 dnů přejdou a s tímto jsem byla odejita domů.Teploty u mě stále přetrvávají už je to 5 den ale k panu doktotovi se mi opět nechce

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti