Praktický lékař stomatolog
Plzeňská 2622/12, Ostrava

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

MUDR Roman Kerzl je zkušený stomatolog, který řeší složité případy optimálním způsobem. Tak mne zbavil bolesti trojkového zubu náročným stomatologickým procesem. Skládám hold jeho nadání.

Umístění: Praktický lékař stomatolog preventivní prohlídka

Pan Dr. Roman Kerzl je naším dlouholetým rodinným stomatologem. Ošetřuje již 3 generace. Je empatický, příjemný, ale především erudovaný odborník sledující moderní trendy v oboru, když je rovněž aplikuje ve své praxi. Před zákrokem postup řádně vysvětlí, názorně ukáže i na RTG chrupu v jeho PC. Klientela je složena napříč věkovým spektrem klientů, od batolat s prvními zoubky až po letité seniory. Děti se jej nebojí, naopak se těší, jak po preventivní půlroční kontrole dostanou vždycky nějakou drobnou hračku. Pan Kerzl je pro ně vzorem báječného zubaře, který jim pomůže zničit počáteční zubní kazy. Ostatní odborný personál je milý a konsekvenčně lze sjednat i stomato-chirurgický zákrok hned ve vedlejší ordinaci paní Dr. Kerzlové. Co se týká plateb za provedené zákroky lze platbu provést hotově i prostřednictvím bankovní karty.
Všem bych přála takového "pana zubaře" mít !!!
Ing. Jana Sopuchová, MBA

Umístění: Praktický lékař stomatolog bolest zubu

Chtěla bych poděkovat panu doktorovi i jeho sestřičce za ochotu mě ošetřit s akutní bolestí. Za profesionální a lidský přístup, kdy vysvětloval jednotlivé úkony, čímž se snižoval strach, se kterým jsem přišla. Za rady, jak dál. Vrchotková

Díky pana doktora jsem překonala panický strach ze zubaře , byla jsem moc spokojená, jen sestra mně odradila od dalších návštěv výrokem,, v laboratoři se budou divit s čím musíte pracovat" . Což jsem považovala za urážku,každý nemá tolik peněz , aby si mohl koupit nejdražší ošetření, paradentoza - ještě se nepřišlo jak se účinně léčí

Pan doktor je velmi příjemný,milý a hlavně skvěle dělá svoji práci.Jeho zásluhou se moje dcera od dítěte nebojí cjodit k zubaři na ošetření.4ekací doby jsou sice dlouhé,ale to svědčí o jneho oblíbenosti a vytíženosti.

Na doporučení zubní lékařky dostal můj přítel kontakt na pana doktora Kerzla,který je specialista na léčbu parodontozy.Byl u něj již 3x a ještě ho čeká pár návštěv.Prý se s takovým přístupem ještě nesetkal.Pan doktor mu vše řádně vysvětlil a seznámil ho s čištěním mezizubních prostor a domácí péči.Přítel se opravdu řídí všemi instrukcemi,které obdržel v ordinaci tohoto lékaře.Při další návštěvě obdržel pochvalu :-).Pana doktora velmi doporučuji jak za jeho lidský přístup,tak za jeho znalosti v tomto oboru.

kvalitní zubař, ošetří bezbolestně, ví co dělá, plomby vydrží

Velmi dobrý, kvalitní lékař. Oproti předchozímu lékaři si dovedl poradit s mým problémem, který byl nemalý.

Souhlasím se všemi,skvělý pan doktor,lidský ,milý, už se tak nebojím zubaře jako kdysi,je prostě jednička!!!! Jana

Zubař je možná dobrý, ale při ošetření mu smrdí z úst i ruce cigaretama a sestra je přííííšerná...
Objednává půl roku dopředu, ale bere si jen pár pacientů za den.
Už bych k němu nikdy nešel..

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den jsem v CR na dovolene a potrebuji usunot zlamanou spodni 5. Kolik to stoji, nemam totiz Ceske pojistenie??? Dekuji za rychlou odpoved

Dobrý den. Ceny jsou individuální. Neexistuje univerzální ceník. Obecně nejlépe jít na stomatochirurgické pracoviště v nemocnici ( pokud tam je)

MUDr. Roman Kerzl

Dobrý den. Chci se zeptat... mám neprořezanou osmičku vlevo dole. Je mi 44 let a už delší dobu zde cítím tlak, že se něco v dutině ústní děje. Občas to bolí, ale dá se to vydržet bez léků. Bolest třeba po třech dnech odezní a je to v klidu na několik týdnů. Pak se to opakuje. Vzhledem k tomu, že jsem byl již vyřezávat z kosti osmičku vpravo dole v lokální anestezii před 15ti lety a na to nikdy nezapomenu, chtěl bych se zeptat, zda je možnost tento zákrok provést v celkové anestezii. Nechci tu první vzpomínku znovu přiživovat a mám opravdu strašný strach.

Dobrý den. Neuvádíte region. Obecně je nutné zajistit si u praktického stomatologa panoramatické rentgen a žádanku na extrakci osmičky ( osmiček) v celkové anestezii. Takto vybaven navštívit stomatochirurgické oddělení ( Ústí, čelistní a obličejová chirurgie) v nejbližší nemocnici, kde takové oddělení je. Tam Vás vyšetří, poučí a stanoví termín zákroku. Čekací doby jsou však v řádu měsíců. Roman Kerzl

MUDr. Roman Kerzl