Roman Jelínek, chirurg Příbor

MUDr. Roman Jelínek

Chirurg

10 názorů

Uložit


Adresa

Tyršova 195, Příbor
Odborný lékař chirurgie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
10 názorů

Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař chirurgie chirurgické vyšetření

Psáno dodatečně :D
U pana doktora jsem byl více krát na vyřezávání bradavic, vždy vše bez problému na ruce a koleni mi pak vyřezával výrustk, po kterých mám pořádné jizvy ale nevadí to, aspoň má na pana doktora dobrou vzpomínku. Byl to určitě dobrý chlap a je vážně velká škoda, že už tu není mezi námi.


Ověřeny pacient

MUDr. Jelínek je opravdový odborník a i když lékaře moc nemusím, k němu jdu vždy s jistotou, že mě ošetří tak jak má. S ničím se nepárá, ale i přesto vím, že to dělá proto aby mi co nejvíce pomohl. Doufám, že žádného lékaře zase dlouho potřebovat nebudu, ale pokud chirurga ano, tak k němu půjdu rád. Je skvělý a své profesi rozumí, víc než kdo jiný. Jsem rád, že ho tu máme.


K
Ověřeny pacient

Dobrý den, tento chirurg je jeden z mála lékařů mezi spoustou šarlatánů a zlatokopů, nebojí se přiznat, že na nemoc se kterou jste přišli, nestačí a pošle vás za specialistou. Jako chirurg excelentní, jako člověk? Naše rodina ho má ráda.


L

Názor přidán dne 25.07.14 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


A
Ověřeny pacient

Tak jsem tedy dnes navštívil mudr.Jelínka.
Musím říct že jsem skeptik a praktik co nevidím prostě nevěřím.Návštěva cca 50 min a odcházel jsem s parádní sádrou.Žádná celodopolední akce na co jsem zvyklý jinde.
Přesný,jasný ale odborný přístup.A co jsem tak vypozoroval tak i ostatní pacienti jsou velice spokojení.Za 14 dní tam valím znovu tak kdyby nějaká změna tak něco napíšu.
Zatím má "mistr"p. Jelínek u mě 101%:))

J
Ověřeny pacient

Tento doktor, vyznavajici jakekoli metody k uspesne lecbe (vcetne dreveneho koliku do ust proti bolesti pri opetovnem lamani spatne srostle zlomeniny) je skutecny mistni klenot. Diky


O
Ověřeny pacient

skvělý lékař a odborník!!! ZBOŽŇUJI HO!!!


PÁN DOKTOR Roman Jelínek je pro mne nejlepší chirurg a clověk kterého jsem kdy poznala.
V roce 1992 jsem měla těžkou autonehodu při níž mne hrozila amputace pravé nohy.Pán doktor měl taky ve stejný den službu v nemocnici NJ, když mne tam dovezli. V nemocnici kde jsem ležela měsíce se lékař Roman Jelínek stal pro mne andělem strážným. Nohu, ač je zdeformovaná se podařilo zachránit.Uběhlo 20 let a jsem jeho pacientkou dodnes ( i když už bydlím v jiném okrese).Za takovým skvělým lékařem by jsem dojížděla i stovky kilometrů!!. DĚKUJI PANE DOKTORE ZA OBĚTAVÝ A LIDSKÝ PŘÍSTUP.MÁM VÁS RÁDA BRONISLAVA KVIČALOVÁ


Ověřeny pacient

Velmi dobrý, erudovaný lékař, který, díky své povaze, dokáže pacienta uklidnit, poradit mu, díky tomu vytvořit příjemné prostředí, které dobřa na pacienta a jeho zdraví působí.


Je dosti dobrý.Dětem je víc opatrnější.Všem doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti