Adresa

Odborný lékař chirurgie
Tyršova 195, Příbor

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař chirurgie chirurgické vyšetření

Psáno dodatečně :D
U pana doktora jsem byl více krát na vyřezávání bradavic, vždy vše bez problému na ruce a koleni mi pak vyřezával výrustk, po kterých mám pořádné jizvy ale nevadí to, aspoň má na pana doktora dobrou vzpomínku. Byl to určitě dobrý chlap a je vážně velká škoda, že už tu není mezi námi.

Ověřený profil

MUDr. Jelínek je opravdový odborník a i když lékaře moc nemusím, k němu jdu vždy s jistotou, že mě ošetří tak jak má. S ničím se nepárá, ale i přesto vím, že to dělá proto aby mi co nejvíce pomohl. Doufám, že žádného lékaře zase dlouho potřebovat nebudu, ale pokud chirurga ano, tak k němu půjdu rád. Je skvělý a své profesi rozumí, víc než kdo jiný. Jsem rád, že ho tu máme.

K
Ověřený profil

Dobrý den, tento chirurg je jeden z mála lékařů mezi spoustou šarlatánů a zlatokopů, nebojí se přiznat, že na nemoc se kterou jste přišli, nestačí a pošle vás za specialistou. Jako chirurg excelentní, jako člověk? Naše rodina ho má ráda.


A
Ověřený profil

Tak jsem tedy dnes navštívil mudr.Jelínka.
Musím říct že jsem skeptik a praktik co nevidím prostě nevěřím.Návštěva cca 50 min a odcházel jsem s parádní sádrou.Žádná celodopolední akce na co jsem zvyklý jinde.
Přesný,jasný ale odborný přístup.A co jsem tak vypozoroval tak i ostatní pacienti jsou velice spokojení.Za 14 dní tam valím znovu tak kdyby nějaká změna tak něco napíšu.
Zatím má "mistr"p. Jelínek u mě 101%:))

J
Ověřený profil

Tento doktor, vyznavajici jakekoli metody k uspesne lecbe (vcetne dreveneho koliku do ust proti bolesti pri opetovnem lamani spatne srostle zlomeniny) je skutecny mistni klenot. Diky


O
Ověřený profil

skvělý lékař a odborník!!! ZBOŽŇUJI HO!!!


PÁN DOKTOR Roman Jelínek je pro mne nejlepší chirurg a clověk kterého jsem kdy poznala.
V roce 1992 jsem měla těžkou autonehodu při níž mne hrozila amputace pravé nohy.Pán doktor měl taky ve stejný den službu v nemocnici NJ, když mne tam dovezli. V nemocnici kde jsem ležela měsíce se lékař Roman Jelínek stal pro mne andělem strážným. Nohu, ač je zdeformovaná se podařilo zachránit.Uběhlo 20 let a jsem jeho pacientkou dodnes ( i když už bydlím v jiném okrese).Za takovým skvělým lékařem by jsem dojížděla i stovky kilometrů!!. DĚKUJI PANE DOKTORE ZA OBĚTAVÝ A LIDSKÝ PŘÍSTUP.MÁM VÁS RÁDA BRONISLAVA KVIČALOVÁ


Ověřený profil

Velmi dobrý, erudovaný lékař, který, díky své povaze, dokáže pacienta uklidnit, poradit mu, díky tomu vytvořit příjemné prostředí, které dobřa na pacienta a jeho zdraví působí.


Je dosti dobrý.Dětem je víc opatrnější.Všem doporučuji.


Lepšího chirurga si nedovedu představit. Všem vřele doporučuji, byť je trošku ras, ale vždy pomůže. Je to jeden z nejlepších lékařů jaké znám.


Došlo k chybě, zkuste to znovu