Ord. praktického lékaře pro dospělé
J.E.Purkyně 270, Most

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Poprvé v životě jsem měla pocit, ze máme rodinného lékaře. Věděl o nás všechno, pravidelně prováděl prevenci, i když jsme neměli problém, navrhnul vyšetření, o kterých jsme ani neměli ponětí , ze jsou v určitém věku důležitá. Proste hlídal naše zdraví. A z naši strany - důvěra , to považuji za nejdůležitější. Odstěhovali jsme se a takový doktor nám chybí. Teď vidíme, ze to není samozřejmost u každého praktického lékaře. Byli jsme vděční pacienti.

Nejlepsi doktor, vzdy mily, ochotny, peclivy, jen doporucuji! Je to clovek na pravem miste. A sestricka samozrejme take. :-)

PAN DOKTOR JE DOBRÝ A SESTŘIČKA TAKY JE SICE PRAVDA ŽE ČEKÁRNA JE FURT PLNÁ JINAK SUPR ANDREA PANCNEROVA

Jsme u pana dokrota už skoro 5 let a podle mě je skvělý.. S vážným problémem jsem za ním byla dvakrát a vždy mě poslal na potřebná vyšetření a pro jistotu jich udělal ještě pár navíc, už 3 roky žiju v Praze ale přesto si pana doktora stále držím jako svého obvodního, protože jsem s ním nad míru spokojená.. A když tak čtu ty komentáře ohledně zanedbání něčeho, tak se mi to opravdu u pana doktora nezdá... A o paní sestřičce ani nemluvím to je kouzelný člověk, který vždycky najde způsob jak mi vyjít vstříc...

Popravdě, musela jsem pana doktora Housku navštívit několikrát, spíše kvůli papírování kolem operace a nebyla jsem tam s žádným zásadním problémem, krom angíny, ale můžu říct, že jak sestřička tak pan doktor byli ke mně vždycky milí, jak po telefonu, tak v reálu, oba plní elánu a smyslu pro humor.. Jen doufám, že až mi opravdu něco bude, tak že se můj názor nezmění, jako lidem, kteří sem psali negativní komentáře..

Jsem nad miru spokojen s odbornosti tohoto lekare ,mili spolehlivi a v kazdem ohledu profesional .Novotny

Paní Willi1 vážnou chorobou trpěl můj otec a pan doktor to bohužel nepoznal ani po několika letech. Léčil ho kapkama. Poznáte to sama až vám něco bude. Já tu jen zděluji svou zkušenost. Nevím proč bych měla někoho chválit za to že neléčí a bere prachy za nic.

Odborník s úžasným přístupem ke všem pacientům. Super organizace pracovní doby
zamezuje dlouhému čekání pacientů, objednat lze po telefonu...
Všem doporučuji.

k p.doktorovi chodí moji rodiče kteří si jej nemohou vynachválit,vstříctnou ochotou,a považují ho za svého rodinného lékaře,jen houšt´takových doktorů.

Super doktor, jsem maximálně spokojenej