Ambulance PL pro dospělé
Budovatelů 6, Přerov

Lékař na svém místě, působí profesionálně a v komunikaci s člověkem je velmi příjemný. Doporučuji. :)

Skvělý přístup mladého pana doktora, vždy vše prošetří jak se patří, nasadí odpovídající léky, milá a vstřícná sestřička na závěr. Dokonalá dvojka.

MĚNILA JSEM LÉKAŘE A BYL MI DOPORUČEN PAN DOKTOR.JSEM VELICE SPOKOJENÁ I SESTŘIČKA JE MOC MILÁ.

Měnila jsem lékaře a chtěla k dr.Jemelkové, ale bohužel nepřijímá nové pacienty. Tak jsem si v hodnoceních vybrala dr. Ďuríka - A NELITUJI.

Příjemný mladý lékař. Sestřička je také skvělá, většinou dokáže z pacienta sejmout obavy tím, jak s ním prohodí pár milých slov.

Pan doktor má lidský přístup, zájem o pacienta,sestricku má milou,ochotnou.
Jsou to profici a přeji jim hodně sil do dalších let.

Velice příjemný pan doktor, profesionální a lidský přístup.
chodím k němu velmi málo, ale pokaždé rád.
V.Havlis.Přerov.21 let

Já jsem naprosto spokojená. Pan doktor i sestřička jsou bezva. Nemohla jsem si vybrat líp.

Pan doktor je příjemný, ochotný, ani jednou se nestalo, že by měl člověk pocit, že obtěžuje. Vyléčí a to je důležité.

Doktor Ďurík, nastoupil po paní doktorce, která odešla do důchodů, je velice příjemný, odborně na výši, nemáte pocit že obtěžujete, prostě doktor jak má být.