Sam. ordinace PL - stomatologa s lab.
Šafaříkova 446, Nová Paka

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

X

Do jeho ordinace chodím už skoro 20 let a nemám problém.A že všechny zuby mám již od dětství spravované,bohužel špatně - za což může otřesná školní zubařka.U Dr.Bumby se mi nestalo,že by mi plomby nebo můstky padaly.A to je pro mě k nezaplacení.Amalgámovou plombu sice platím,ale až posledních pár let.Cením si profesionálního přístupu a klidu v ordinaci,naštěstí se mi nestalo,že by se sestrou "drbali" o ostatních pacientech,jak jsem zažila jinde.

Pan doktor mi před lety při čištění kanálku zubu uvnitř zlomil a ponechal nástroj a kanálek pro jistotu ucpal nějakou pevnou hmotou, takže teď při zánětu způsobeném dovnitř vyčnívající špičkou toho nástroje již nelze kanálek otevřít. Aby mou dvojku vpravo nahoře zachránili, čeká mě operace speciálním dentálním mikroskopem v ceně cca 10tis. Ano tento lékař se vyplatí!!! Děkuji z celého srdce pane doktore! Přál bych Vám mnoho vlastních zážitků srovnatelných s mou pestrou dosavadní i budoucí léčbou zmíněného zoubku. Váš bohudíky bývalý pacient, MJ

pan doktor má naprosto otřesný přístup. Nechá si platit za obyčejné amalg. plomby, které mu hradí pojišťovna, takže z lidí tahá jen samé peníze. Při dotazu proč se obyčejné plomby platí mi bylo sděleno, že on přece nemůže pracovat za ty směšné peníze od pojišťovny a že se mi bude věnovat déle, než mu pojišťovna je schopna zaplatit a další výmluvy. Člověku nic jiného nezbývá, než zaplatit, pokud nechce chodit s kazy. Pan doktor sází na to, že je velký nedostatek zubařů. Lístky vypisuje bez čísel, takže kdo ví, zda-li příjmy vůbec zdaňuje. Není zákrok, který by se neplatil.

Je to lékař, který pracuje pouze pro co nejvíce peněz, aniž by pro vás udělal co je třeba, aby odstranil problém a nemíní se s vámi o tom debatovat. Nezájem na prvním místě a co neudělá, to často získá i bez návštěvy pacienta papírově. Spoléhá na nedostatek zubních lékařů a podle toho se také chová včetně sestry. Práci bez mé přítomnosti v ordinaci mám z výpisu zdravotní péče.