Adresa

Tiché údolí 376, Roztoky
Ortopedická ambulance (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
10 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
E
Ověřeny pacient

Odborný a lidský přístup. Operace předního křížového vazu novou metodou GRAFTT LINK .. Skvělé. Doporučuji


S
Ověřeny pacient

Velmi dobry a erudovany odbornik ve sve cinosti .Naprosto jedinecny lekar ktery svym pristupem nedava jedinou pochybnost o jeho kvalite.Nejprve hleda jine reseni nez okamzity chirurgicky zakrok. Tomuto panovi patri muj obrovsky dik a respekt.


M
Ověřeny pacient

V roce 2010 mi Dr.Bartoš provedl operaci pravého ramenního kloubu,předcházející velké bolesti zmizely a nyní ho mohu opět 100% zatěžovat.Pan Dr.Bartoš odvedl výbornou práci.Doporučuji..


H
Ověřeny pacient

Dobrý den,pan DR.Bartoš je velmi dobrý ortopéd,moc mi pomohl,má příjemné vystupování.Je to ortopéd na svém místě,a zdravotní sestřička je moc milá.Doporučuji !!!!! Mockrát mi pomohli-děkuji.


Ověřeny pacient

Dobrý den, u pana doktora jsem byla v Roztokách na preventivním vyšetření kyčlí s naší malou dcerkou v 6ti týdnech a ve 3 měsících a mohu ho jen doporučit. Velmi milý přístup, vše ukázal a vysvětlil, sestřička také velmi příjemná. Navíc žádná dlouhá čekání v čekárně, zkrátka jsem moc spokojená.


Ověřeny pacient

Ano, pan doktor, co se opravdu snaží pomoci.
Novotný, Příbram.


D
Ověřeny pacient

MUDr. Bartoš mi provedl plastiku předního křížového vazu z hamstringu. Velice ochotně,šetrně a esteticky. Moc děkuji a doporučuji.


B

Konečně nějaký doktor, který se opravdu snaží pomoct.


N

Dobrý den,pan dr.Bartoš mi v letošním roce operoval rameno. Jsem první pacientka, která měla vloženou tvz:kotvu, která se po čase sama vstřebává do těla. Takže pacient nemusí na další operaci- na vyndání kovových dílů.Je to super práce a mé dva utržené svaly v rameni už zase (konečně) po 2 letech bolestí pracují.Doporučuji.Novotná Ivana


Perfekní ortopéd na svém místě který mě moc pomohl


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti