Odborný a lidský přístup. Operace předního křížového vazu novou metodou GRAFTT LINK .. Skvělé. Doporučuji

Tiché údolí 376, Roztoky
Ortopedická ambulance (mapa)

Velmi dobry a erudovany odbornik ve sve cinosti .Naprosto jedinecny lekar ktery svym pristupem nedava jedinou pochybnost o jeho kvalite.Nejprve hleda jine reseni nez okamzity chirurgicky zakrok. Tomuto panovi patri muj obrovsky dik a respekt.

V roce 2010 mi Dr.Bartoš provedl operaci pravého ramenního kloubu,předcházející velké bolesti zmizely a nyní ho mohu opět 100% zatěžovat.Pan Dr.Bartoš odvedl výbornou práci.Doporučuji..

Dobrý den,pan DR.Bartoš je velmi dobrý ortopéd,moc mi pomohl,má příjemné vystupování.Je to ortopéd na svém místě,a zdravotní sestřička je moc milá.Doporučuji !!!!! Mockrát mi pomohli-děkuji.

Dobrý den, u pana doktora jsem byla v Roztokách na preventivním vyšetření kyčlí s naší malou dcerkou v 6ti týdnech a ve 3 měsících a mohu ho jen doporučit. Velmi milý přístup, vše ukázal a vysvětlil, sestřička také velmi příjemná. Navíc žádná dlouhá čekání v čekárně, zkrátka jsem moc spokojená.

Ano, pan doktor, co se opravdu snaží pomoci.
Novotný, Příbram.

MUDr. Bartoš mi provedl plastiku předního křížového vazu z hamstringu. Velice ochotně,šetrně a esteticky. Moc děkuji a doporučuji.

Konečně nějaký doktor, který se opravdu snaží pomoct.

Dobrý den,pan dr.Bartoš mi v letošním roce operoval rameno. Jsem první pacientka, která měla vloženou tvz:kotvu, která se po čase sama vstřebává do těla. Takže pacient nemusí na další operaci- na vyndání kovových dílů.Je to super práce a mé dva utržené svaly v rameni už zase (konečně) po 2 letech bolestí pracují.Doporučuji.Novotná Ivana

Perfekní ortopéd na svém místě který mě moc pomohl

Ano, pan doktor, co se opravdu snaží pomoci.
Novotný, Příbram.

Konečně nějaký doktor, který se opravdu snaží pomoct.

Perfekní ortopéd na svém místě který mě moc pomohl