Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Politických vězňů 576, Slaný
Nemocnice Slaný

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Nemocnice Slaný Jiný

Skvělý přístup, ochota, problém pacienta bere jako za svůj vlastní, formou výzvy udělat maximum. Doporučuji


L
Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice Slaný Jiný

V srpnu 2021 mi pan doktor Fabeš operoval úraz na pravém nártu. Je to naprostý profesionál, který dokáže vše srozumitelně vysvětlit a trpělivě zvládá i hloupé otázky nás lajků.
Obrovské plus za jeho lidský přístup
PS: nepřišel mi ten e-recept ;-)


M
Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice Slaný Jiný

Byl jsem objednán na 10.30 a v 10.30 bylo přede mnou 18! pacientů. Sestra mi sdělila, že na čas mi pan doktor nepřijme ani náhodou a když se přeobjednám, nepomůžu si, protože je to tam pořád stejné...
18 pacientů krát minimálně 10 minut jsou 3 hodiny čekání, takže jsem si vzal doporučení od svojí lékařky od sestry zpět a odešel. Takhle dlouhé čekání je absolutně nedůstojné a kromě toho si v čekárně nebylo kam sednout.
Možná je Mudr. Fabeš dobrý ortoped, ale organizace objednávání pacientů je tristní.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Umístění: Nemocnice Slaný Jiný

v roce 2012 jsem jsi při výkonu služby ( požár RD) přivodil úraz kolene...beyz berlí jsem neušel ani metr...operoval mě pan Mudr Robert Fabeš jeho výkon nemohu co by laik posoudit,ale následná se kterou se mi věnoval byla bezchybná, důkazem toho všeho je , že dnes chodim bez jakékoliv opory i když mi slibovali pravý opak, Chci tímto jenom říct...děkuji PANE doktore, díky Vám chodim ...Pepa Sobotka


J
Umístění: Nemocnice Slaný Jiný

Operace AC LUXACE Tossy III. Výborná zkušenost, mužů jen doporučit. Skvěle odvedena práce během jednání na úrovni.


J
Umístění: Nemocnice Slaný Jiný

Skvělý ortoped - chirurg v Nemocnici Slaný. Doporučuji, úžasná zkušenost
s výborným odborníkem. Dvě operace zlomeného kotníku v r.2017 a v r.2019, kotník je v pořádku. Přístup doktora Fabeše je vždy individuální, bez rozdílu, lidský a velmi profesionální. Takový přístup a kvalitu jsem zažila poprvé v životě. Moc si ho vážím.


P
Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice Slaný Zlomenina Berce

Letos 4.února jsem měl zlomeninu levého berce na sádrovně mě to špatně zasadrovali páni doktoři si nikdo nevšiml vystřídali se 4 doktoři a ani jeden si toho nevšiml po pátý jsem šel na kontrolu po páté a byl na Ambulanci doktor Fabeš koukal se na rentgen a všiml si že berec roste na krivo doktor Fabeš mě poslal na rovnání do Prahy a jsem spokojen už mi sádru sundali a teď strašně spokojen už běhám a super. Pan doktor Fabeš je super doktor ????


B
Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice Slaný operace halluxu pravé nohy

Letos 11.7.2019 jsem byla operovaná panem MUDr. R. Fabešem. Je to skvělý, obětavý a pečlivý lékař. Byla jsem velmi spokojená a nohu mám v úžasném stavu. Moc a moc panu doktorovi děkuji. H. Jarolímová


Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice Slaný operace nervu

Pan Doktor při mé první operaci opravdu pomohl ,měla jsem nález karpálních tunelů na levé I pravé ruce.Operaci jsem měla v listopadu 2017 a druhou v Lednu 2018 dneska po 6měsících jizvička opravdu není skoro vidět a na druhé ruce vůbec ne .Byla jsem s panem Robertem F. opravdu spokojena a je to skvělí doktor a svoji práci udělal moc skvěle.??
Jsem moc ráda že jsem toho to Doktora poznala ,je to moc příjemný člověk,jenom má nepříjemnou sestru,málem my propíchla ruku,a je divná§!!!
Ruce my po operaci už nebrní a nebolí,???pokud budu někdy muset v budoucnu podstoupit jinou operaci ,vzpomenu si na doktora R. Fabeše!!! Dějuji Pane Doktore !!!! Jana A.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti