Politických vězňů 576, Slaný
Nemocnice Slaný

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 2 Více

Zobrazit ostatní ortopedů v okolí

Umístění: Nemocnice Slaný Zlomenina Berce

Letos 4.února jsem měl zlomeninu levého berce na sádrovně mě to špatně zasadrovali páni doktoři si nikdo nevšiml vystřídali se 4 doktoři a ani jeden si toho nevšiml po pátý jsem šel na kontrolu po páté a byl na Ambulanci doktor Fabeš koukal se na rentgen a všiml si že berec roste na krivo doktor Fabeš mě poslal na rovnání do Prahy a jsem spokojen už mi sádru sundali a teď strašně spokojen už běhám a super. Pan doktor Fabeš je super doktor ????

Umístění: Nemocnice Slaný operace halluxu pravé nohy

Letos 11.7.2019 jsem byla operovaná panem MUDr. R. Fabešem. Je to skvělý, obětavý a pečlivý lékař. Byla jsem velmi spokojená a nohu mám v úžasném stavu. Moc a moc panu doktorovi děkuji. H. Jarolímová

Umístění: Nemocnice Slaný operace nervu

Pan Doktor při mé první operaci opravdu pomohl ,měla jsem nález karpálních tunelů na levé I pravé ruce.Operaci jsem měla v listopadu 2017 a druhou v Lednu 2018 dneska po 6měsících jizvička opravdu není skoro vidět a na druhé ruce vůbec ne .Byla jsem s panem Robertem F. opravdu spokojena a je to skvělí doktor a svoji práci udělal moc skvěle.??
Jsem moc ráda že jsem toho to Doktora poznala ,je to moc příjemný člověk,jenom má nepříjemnou sestru,málem my propíchla ruku,a je divná§!!!
Ruce my po operaci už nebrní a nebolí,???pokud budu někdy muset v budoucnu podstoupit jinou operaci ,vzpomenu si na doktora R. Fabeše!!! Dějuji Pane Doktore !!!! Jana A.