Nemocnice Slaný
Politických vězňů 576, Slaný

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Nemocnice Slaný Jiný

Pan Fabeš mi dal dohromady rozdrcený loket,říkal,že to nebyla sranda a že se na mě i učil,že takhle utrhané kousíčky v jamce ještě neviděl a že se radil s týmem co se mnou,že prý mě chtěli poslat do Prahy,ale tam by mi vrazili jeden šroub a konec,místo toho jich mám v ruce,že bych se nedopočítal,ruka funguje,nee na 100% ale to ani nemůže po takovém zákroku.Jinak ty běžný chlapský kecy v ordinaci,no prostě borec.

Umístění: Nemocnice Slaný Jiný

Skvely pristup. Komplexni vysvetleni problemu a postupu lecby. Cekani na vysetreni primerene. Mohu doporucit.

Umístění: Nemocnice Slaný Jiný

Skvělý přístup, ochota, problém pacienta bere jako za svůj vlastní, formou výzvy udělat maximum. Doporučuji

Umístění: Nemocnice Slaný Jiný

V srpnu 2021 mi pan doktor Fabeš operoval úraz na pravém nártu. Je to naprostý profesionál, který dokáže vše srozumitelně vysvětlit a trpělivě zvládá i hloupé otázky nás lajků.
Obrovské plus za jeho lidský přístup
PS: nepřišel mi ten e-recept ;-)

Umístění: Nemocnice Slaný Jiný

Byl jsem objednán na 10.30 a v 10.30 bylo přede mnou 18! pacientů. Sestra mi sdělila, že na čas mi pan doktor nepřijme ani náhodou a když se přeobjednám, nepomůžu si, protože je to tam pořád stejné...
18 pacientů krát minimálně 10 minut jsou 3 hodiny čekání, takže jsem si vzal doporučení od svojí lékařky od sestry zpět a odešel. Takhle dlouhé čekání je absolutně nedůstojné a kromě toho si v čekárně nebylo kam sednout.
Možná je Mudr. Fabeš dobrý ortoped, ale organizace objednávání pacientů je tristní.

Umístění: Nemocnice Slaný Jiný

v roce 2012 jsem jsi při výkonu služby ( požár RD) přivodil úraz kolene...beyz berlí jsem neušel ani metr...operoval mě pan Mudr Robert Fabeš jeho výkon nemohu co by laik posoudit,ale následná se kterou se mi věnoval byla bezchybná, důkazem toho všeho je , že dnes chodim bez jakékoliv opory i když mi slibovali pravý opak, Chci tímto jenom říct...děkuji PANE doktore, díky Vám chodim ...Pepa Sobotka

Umístění: Nemocnice Slaný Jiný

Operace AC LUXACE Tossy III. Výborná zkušenost, mužů jen doporučit. Skvěle odvedena práce během jednání na úrovni.

Skvělý ortoped - chirurg v Nemocnici Slaný. Doporučuji, úžasná zkušenost
s výborným odborníkem. Dvě operace zlomeného kotníku v r.2017 a v r.2019, kotník je v pořádku. Přístup doktora Fabeše je vždy individuální, bez rozdílu, lidský a velmi profesionální. Takový přístup a kvalitu jsem zažila poprvé v životě. Moc si ho vážím.

Umístění: Nemocnice Slaný Zlomenina Berce

Letos 4.února jsem měl zlomeninu levého berce na sádrovně mě to špatně zasadrovali páni doktoři si nikdo nevšiml vystřídali se 4 doktoři a ani jeden si toho nevšiml po pátý jsem šel na kontrolu po páté a byl na Ambulanci doktor Fabeš koukal se na rentgen a všiml si že berec roste na krivo doktor Fabeš mě poslal na rovnání do Prahy a jsem spokojen už mi sádru sundali a teď strašně spokojen už běhám a super. Pan doktor Fabeš je super doktor ????

Umístění: Nemocnice Slaný operace halluxu pravé nohy

Letos 11.7.2019 jsem byla operovaná panem MUDr. R. Fabešem. Je to skvělý, obětavý a pečlivý lékař. Byla jsem velmi spokojená a nohu mám v úžasném stavu. Moc a moc panu doktorovi děkuji. H. Jarolímová