Odbor. lékař psychiatrie, psychoterap.
Výškovická 126, Ostrava

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Odbor. lékař psychiatrie, psychoterap. chodím k němu už pár let

Velice dobrý lékař ,poradí zhodnotí ,snaží se pomoct ve všech směrech. Je příjemný a velice ochotný.

Umístění: Odbor. lékař psychiatrie, psychoterap.

Pan doktor je muzem na svem miste . Jako lekar i clovek. Chodim k nemu uz 14let a jsem s jeho schopnostmi spokojen. Umi se vcitit umi poradit a pomoci. Lumir.

K panu doktorovi chodím již nějaký ten pátek a moc mi pomohl , vždy mi věnuje dostatek času. Odborník na pravém místě, lékař i člověk

Vy tam jdete, Vy si Ho vyberete a Vy si určíte, jak s Vámi druzí budou jednat. Pokud je někdo slabý, pan doktor je pomocnou hůlkou , pokud je někdo slabý a neposlušný, pak Ho pan doktor naučí i chovat se zodpovědně ke svému životu a Jeho profese , která nemá pochopení těch, kteří to vidí černobíle.Teoreticky je špička a prakticky je člověk a ještě pořád to dělá a píše recepty tak, jak jste informováni a Vaše zodpovědnost je 50% . Je to spolupráce, nikoliv si myslet ,že pan Bosák je Bůh. Mě se zdál za celou dobu různě a jevil se různě. Jenže důležité je, zda uzavřete spolu dohodu nebo ne. Pokud nevíte co je to dohoda, doporučuji 4 dohody od Miguele Ruize a český herec Dušek. Všem psychiatrům zdar!!!

Pan doktor bere léčení tak trošku hákem. Když už se Vám k němu vůbec podaří dovolat a objednat si termín, v čekárně zjistíte, že jste na daný termín objednáni hned 3. Podle toho také vypadá celé vyšetření. Než se otočíte na patě, jste z ordinace venku s receptem v ruce. Podle mě je pan doktor velmi ne spolehlivý a laxní.

Dobrý den, koukám, že všechny názory jsou již staršího data, tak tady jeden aktuální:
Pan doktor možná kdysi býval dobrý psychiatr a měl dostatek času na své pacienty a určitě mnoha z nich velmi pomohl.
Bohužel má zkušenost s panem doktorem Bosákem je naprosto negativní, nikdy jsem se naštěstí u něj neléčila, ale byla jsem nucena s ním konzultovat stav jedné jeho pacientky a jeho jednání bylo velice arogantní, nezdvořilé, dával mi najevo jak je mu to vše lhostejné, vůbec ho nezajímaly problémy, kterými jeho pacientka trpí, absolutně neměl zájem pomoci, natož léčit. Myslím, že pan doktor by sám potřeboval pomoc odborníka a měl by se nad sebou přinejmenším velmi zamyslet a začít jednat a léčit opět jako dřív, což soudím z Vašich pozitivních názorů, které jsou bohužel již minulostí :(

K panu doktoru Bosákovy chodím už rok,a nemůžu si stěžovat.Je vždy moc milý,a snaží se mě vyslechnout.Potřebovala jsem vyjádření na posudkovou komisi,a mamince na UP že se o mě stará,a vyšel mi bez problému vstříc.Ráda k němu chodím,a že zvedá telefony během toho když tam sedím?který doktor jej nebere.Nemůžu si stěžovat.

Přítelkyně k němu chodí a je ji stále hůř a hůř. A to jsem si myslel, že ji pomůže. Nestalo se tak! Psychiatry znám, měl jsem svého času těžké období. Tenhle chlap je jasný břídil a ignorant!!

Pan doktor Bosák je odborník na pravém místě. Vždy mi poskytne dostatek času a umí člověku poradit. Vždy odcházím s příjemným pocitem, že se vše dá zvládnout :-) Kdo nechce jen slepě užívat léky, ale svému problému i rozumět- doporučuji pana doktora. Pokud někomu vadí, že pan doktor zvedá telefony, tak jen chci upozornit, že každý pacient se musí telefonicky dopředu objednat... Moje zkušenost je taková, že pokud se snažím říct něco složitějšího, tak pan doktor telefon nezvedne a celou dobu mi plně věnuje svoji pozornost.

Pan doktor telefonuje, kdyz Vas vysetruje... Velmi zajimavy pristup k pacientum. Za ctyri roky jeho "terapie" mi vubec nepomohl a stanovil mi spatnou diagnozu. Kdyz jsem jej zazadal o vyjadreni pro ucely soudu, tak to odmitnul, a to je soudni lekar. Pro lidi, kteri jeste nikdy nebyli v peci psychiatra ci psychologa jiste skvely doktor, protoze se s nim da pekne popovidat. Pro cloveka, ktery potrebuje pomoc odbornika, zcela urcite nedoporucuji. S hezky klabosicim a naslouchajicim panem Bosakem skoncite na tezkych lecich (neuroleptika), ktere z Vas v lepsim pripade udelaji chodici mrtvolu. Dekuji, ale preferuji odbornika, ne klabosistu.