Richard Bejšovec, kardiolog Praha

MUDr. Richard Bejšovec

Kardiolog Více

20 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Tovární 19, Praha
CENTRUM ZDRAVOTNÍ PÉČE JIRNY

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
20 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
S
Ověřeny pacient

Pan DOKTOR je vynikající profesionál, má velice lidský přístup k pacientovi. Má zájem vyřešit zdravotní problém. Mohu ho jen doporučit! Je moc ochotný a vstřícný. A sestřička je také moc milá a pečlivá! Jen víc takových lidí ve zdravotnictví.
A to, že někoho vyřadil z evidence, jen kvůli jediné absenci se mi nezdá! Asi to nebylo jen jednou! Také jsem se jednou přeobjednávala a nebyl žádný problém. Jen jsem si v tom případě musela počkat 2 měsíce. S.Burešová


P
Ověřeny pacient

Nemám pochybnosti o dovednostech pana doktora, ale aby vyřadil z evidence nemocného člověka jen pro to, že jednou jedinkrát zapomněl přijít na smluvenou kontrolu...to si myslím též není v pořádku :-( Naštěstí není jediný :-)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Dnes jsme byly s dcerou na vyšetření u pan doktora Bejšovce v Jirnech. Po zkušenostech s lékaři z velkých nemocnic v Praze , kam jsem jezdila se svým otcem, jsem očekávala rychlé neosobní jednání . Velmi mile mne překvapil lidský přístup pan doktora, klidná a neuspěchaná diskuze o problému, prostě profesionální vysoká úroveň.Děkujeme !


V
Ověřeny pacient

Pana doktora Bejsovce jsem poprosil o vysetreni me 80 lete maminky.Moje prosba byla velmi nalehava, nebot internim lekarem byl indikovan vazny problem. Pan dr.Bejsovec nasel termin behem 2 dnu, i kdyz nastupoval na dovolenou a jiste byl velmi vytizen. Po perfektnim vysetreni se o nem maminka vyjadrila, ze je laskyplny, mily, prijemny. Jednoduse receno, inteligentni,nadcasovy, skvely lekar.Jeste jednou moc diky za Vasi peci, Pane Doktore.Velkou chybou by take bylo nepodekovat skvele sestricce.V.Baumruk


L
Ověřeny pacient

Pan MUDr. Bejšovec byl velmi vstřícný, když jsem na poslední chvíli ve 36.týdnu těhotenství potřebovala preventivní kardiologické vyšetření, přijal mne k vyšetření bez odkladů, nevadila mu asistence mého pětiletého syna... oceňuji klid, pečlivost a lidská podpůrná slova...jinde jsem byla odmítnuta.


S
Ověřeny pacient

Pana doktora a jeho sestřičku mohu jen pochválit a vřele doporučit. Měla jsem čest potkat jiného karidologa a přístup se nedá vůbec srovnávat. V této ordinaci jsem byla velmi milé překvapená osobním přístupem a pomoci vyřešit zjištěnou anamnézu. Mohu jen doporučit.


H
Ověřeny pacient

Pan doktor Bejšovec je nejlepší lékař,s jakým jsme se kdy setkali.Mé mamince je 91let a myslím,že žije a je v dobré kondici jen díky jemu.Moc mu děkujeme.


J
Ověřeny pacient

Kdyby byl každý lékař takový, jako pan doktor Bejšovec, byli bychom nesmrtelní.


Ověřeny pacient

Stačí dvě slova - v ý b o r n ý l é k a ř


Pan doktor Bejšovec je výborný lékař, ale i člověk. On působí léčivě už jen svým přístupem k pacientům a musím říci, že hlavně díky jemu je můj stav takový jaký je, což myslím, že dost dobrý. Svým pacientům se vělmi věnuje a myslím, že nehledí ani na své volno, když ví, že ho jeho pacienti potřebují. Děkuji mu za příkladnou léčbu. Děkuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti