Richard Bejšovec, kardiolog Praha

MUDr. Richard Bejšovec

Kardiolog Více

20 názorů

Uložit


Adresa

Tovární 19, Praha
CENTRUM ZDRAVOTNÍ PÉČE JIRNY

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
20 názorů

S
Ověřeny pacient

Pan DOKTOR je vynikající profesionál, má velice lidský přístup k pacientovi. Má zájem vyřešit zdravotní problém. Mohu ho jen doporučit! Je moc ochotný a vstřícný. A sestřička je také moc milá a pečlivá! Jen víc takových lidí ve zdravotnictví.
A to, že někoho vyřadil z evidence, jen kvůli jediné absenci se mi nezdá! Asi to nebylo jen jednou! Také jsem se jednou přeobjednávala a nebyl žádný problém. Jen jsem si v tom případě musela počkat 2 měsíce. S.Burešová


P
Ověřeny pacient

Nemám pochybnosti o dovednostech pana doktora, ale aby vyřadil z evidence nemocného člověka jen pro to, že jednou jedinkrát zapomněl přijít na smluvenou kontrolu...to si myslím též není v pořádku :-( Naštěstí není jediný :-)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Dnes jsme byly s dcerou na vyšetření u pan doktora Bejšovce v Jirnech. Po zkušenostech s lékaři z velkých nemocnic v Praze , kam jsem jezdila se svým otcem, jsem očekávala rychlé neosobní jednání . Velmi mile mne překvapil lidský přístup pan doktora, klidná a neuspěchaná diskuze o problému, prostě profesionální vysoká úroveň.Děkujeme !


V
Ověřeny pacient

Pana doktora Bejsovce jsem poprosil o vysetreni me 80 lete maminky.Moje prosba byla velmi nalehava, nebot internim lekarem byl indikovan vazny problem. Pan dr.Bejsovec nasel termin behem 2 dnu, i kdyz nastupoval na dovolenou a jiste byl velmi vytizen. Po perfektnim vysetreni se o nem maminka vyjadrila, ze je laskyplny, mily, prijemny. Jednoduse receno, inteligentni,nadcasovy, skvely lekar.Jeste jednou moc diky za Vasi peci, Pane Doktore.Velkou chybou by take bylo nepodekovat skvele sestricce.V.Baumruk


L
Ověřeny pacient

Pan MUDr. Bejšovec byl velmi vstřícný, když jsem na poslední chvíli ve 36.týdnu těhotenství potřebovala preventivní kardiologické vyšetření, přijal mne k vyšetření bez odkladů, nevadila mu asistence mého pětiletého syna... oceňuji klid, pečlivost a lidská podpůrná slova...jinde jsem byla odmítnuta.


S
Ověřeny pacient

Pana doktora a jeho sestřičku mohu jen pochválit a vřele doporučit. Měla jsem čest potkat jiného karidologa a přístup se nedá vůbec srovnávat. V této ordinaci jsem byla velmi milé překvapená osobním přístupem a pomoci vyřešit zjištěnou anamnézu. Mohu jen doporučit.


H
Ověřeny pacient

Pan doktor Bejšovec je nejlepší lékař,s jakým jsme se kdy setkali.Mé mamince je 91let a myslím,že žije a je v dobré kondici jen díky jemu.Moc mu děkujeme.


J
Ověřeny pacient

Kdyby byl každý lékař takový, jako pan doktor Bejšovec, byli bychom nesmrtelní.


Ověřeny pacient

Stačí dvě slova - v ý b o r n ý l é k a ř


Pan doktor Bejšovec je výborný lékař, ale i člověk. On působí léčivě už jen svým přístupem k pacientům a musím říci, že hlavně díky jemu je můj stav takový jaký je, což myslím, že dost dobrý. Svým pacientům se vělmi věnuje a myslím, že nehledí ani na své volno, když ví, že ho jeho pacienti potřebují. Děkuji mu za příkladnou léčbu. Děkuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti