Adresa

Urocentrum Brno
Purkyňova 35 e, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

44 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Š
Umístění: Urocentrum Brno Jiný

Doktor Skoumal je naprosto arogantní a sebestředný člověk, alespoň vůči mé osobě. Neustálé mne slovně napadal, překrucoval má slova. Dva měsícej sem se s ním domlouvala na drcení ledvinového kamene, aby mě nakonec poslal na urologii ke sv. Anně, kde drcení vůbec nedělají. Už nikdy více.

P
Umístění: Urocentrum Brno Jiný

Četl jsem některé názory o špatné náladě pana doktora, sám jsem jednou u něj zažil totéž. Ale buďme objektivní, kdo z nás nemá občas horší náladu? MUDr. Skoumala si vážím pro jeho lidský a profesionální přístup. Jeho péči mohu jen doporučit a sám k němu rád budu docházet i nadále na pravidelné kontroly.

I
Umístění: Urocentrum Brno Jiný

Pan Mudr. Skoumal přišel pozdě po začátku ordinačních hodin a vyloženě špatně naladěn. Jeho arogantní jednání při komunikaci mne úplně rozhodilo. Při mém dotazu kdy mám příští návštěvu mi sdělil "máte to napsané ve zprávě, když budu každému vykládat kdy má přijít příště, nestihnu vyřídit další pacienty co čekají" myslím, že říct přijdete tehdy a tehdy je kratší než arogantní řeči. Já jsem nemohl za to, že přišel pozdě. Může být lékař jaký chce, ale slušný přístup dělá polovičního lékaře, protože si myslím, že on je tam pro pacienta a ne pacient pro něho.


L
Ověřený profil
Umístění: Urocentrum Brno

Navštívil jsem Dr. Skoumala v podstatě na běžnou kontrolu, která skončila diagnostikováním nádoru na ledvině. Pokud se nedá hovořit doslova o záchraně života, protože pak následovala ještě další léčba ve FNUSA a MOU, tak určitě má Dr. Skoumal veliký podíl. Díky jeho pečlivosti nebylo nic přehlédnuto a nádor byl nakonec odstraněn.


Ověřený profil

S lékařskou péčí Dr. Skoumala jsem velmi spokojen.Proto neváhám jezdit za ním na kontroly ca 300 km a napříště bude k němu jezdit i moje žena


J
Ověřený profil

Nedávno se pacientkou pana MUDr. Skoumala stala moje babička a mohu jen potvrdit, že jsme se setkali s naprosto profesionálním přístupem, a to jak lékařským, tak i lidským. Děkuji tedy touto cestou panu MUDr. Skoumalovi za jeho pečlivý a velmi citlivý přístup, dle mého názoru je to odborník na svém místě.


T
Ověřený profil

MUDr. Skoumala jsem navštívil celkem 2x. Pokaždé měl špatnou náladu. Ve srovnání s urologem ve Fakultní nemocnici Brno, kam jsem následně zašel, během vyšetření se nechoval šetrně, ani zdvořile. Dotazy nevrle odbýval. Vážnější zákrok bych u něj neriskoval.
KN


Ověřený profil

Pana doktora si velice vážím. Moc mi pomohl když jsem minulý rok prodělala těžký zánět ledvin. Je velmi pečlivý a při kontrole se mi maximálně věnuje. Za vše mu MOC DĚKUJI!!!!
Gabriela Franková


H
Ověřený profil

S názory nesouhlasím, naštěstí díky prevenci na MOU Brno ŽK, následnému velmi akčnímu postupu FNUSA Brno a následné konzultaci na IKEM Praha jsem neskončila na dialýze, případně ještě fatálněji na hřbitově v pouhých 45 letech. Pan MUDr. Skoumal zcela zaměnil diagnózu.
JUDr. Martina Havlíková


D
Ověřený profil

Za doktorem Skoumalem chodím dlouho .Tet jen už na kontrolu.Vždy je velmi pečlivý a důkladný. Jsem si jista že je to jeden z nejlepších urologu v republice. Pozná pacienty kteří simuluji a pro te pan doktor je špatný. Doporučuji. Dana


Došlo k chybě, zkuste to znovu