MUDr.

René Skoumal

Urolog

Kontaktní informace

• S lékařskou péčí Dr. Skoumala jsem velmi spokojen.Proto neváhám jezdit za ním na kontroly ca 300 km a napříště bude k němu jezdit i moje žena

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• J

Nedávno se pacientkou pana MUDr. Skoumala stala moje babička a mohu jen potvrdit, že jsme se setkali s naprosto profesionálním přístupem, a to jak lékařským, tak i lidským. Děkuji tedy touto cestou panu MUDr. Skoumalovi za jeho pečlivý a velmi citlivý přístup, dle mého názoru je to odborník na svém místě.

• MUDr. Skoumala jsem navštívil celkem 2x. Pokaždé měl špatnou náladu. Ve srovnání s urologem ve Fakultní nemocnici Brno, kam jsem následně zašel, během vyšetření se nechoval šetrně, ani zdvořile. Dotazy nevrle odbýval. Vážnější zákrok bych u něj neriskoval.
      KN

• Pana doktora si velice vážím. Moc mi pomohl když jsem minulý rok prodělala těžký zánět ledvin. Je velmi pečlivý a při kontrole se mi maximálně věnuje. Za vše mu MOC DĚKUJI!!!!
      Gabriela Franková

• S názory nesouhlasím, naštěstí díky prevenci na MOU Brno ŽK, následnému velmi akčnímu postupu FNUSA Brno a následné konzultaci na IKEM Praha jsem neskončila na dialýze, případně ještě fatálněji na hřbitově v pouhých 45 letech. Pan MUDr. Skoumal zcela zaměnil diagnózu.
      JUDr. Martina Havlíková

• Za doktorem Skoumalem chodím dlouho .Tet jen už na kontrolu.Vždy je velmi pečlivý a důkladný. Jsem si jista že je to jeden z nejlepších urologu v republice. Pozná pacienty kteří simuluji a pro te pan doktor je špatný. Doporučuji. Dana

• Po objevení urologických obtíží s prostatou jsem začal navštěvovat ambulanci nemocnice Milosrdných bratří. Žádné objednání na určitou hodinu, zkrátka přijďte v ordinační době a počkejte si. Když jsem jednou přišel cca 30 minut před koncem ordinace, tak pan doktor (ne Skoumal!) projevil značnou nelibost. Začal jsem na doporučení známého chodit do urocentra k MUDr. Skoumalovi, doporučil mi operaci zbytněné prostaty, ta proběhla v Nemocnici u svaté Anny. Docela dobře, ale kdo zažil ponurou ambulantní chodbu alias čekárnu v této nemocnici, tak ví své. Časem MUDr. Skoumal na základě PSA zjistil nádor, odeslal mě k další vyšetřením a ta vyústil k ozařování ve FN Ostrava-Poruba. Nyní chodím k MUDr. Skoumalovi pravidelně na kontroly a musím konstatovat vysoce profesionální přístup jak lékařský, tak lidský. Ivan Nedělka

• Již 10 let jsem pacientem pana doktora .Podle mého názoru je velmi dobrý odborník ,s jeho přístupem ke mně jako k pacientovi jsem velmi spokojen.Moje urologické problémy naprosto zmizely,cítím se velmi dobře.Rudolf.E.
      69.let Brno.

• Práci pana doktora znám již přes 10 let, jeho pacientem byl již můj manžel, kterého léčil s potížemi prostaty. Manžel byl s péčí pana doktora Skoumala velmi spokojen a já mohu nyní jeho názor jen potvrdit z vlastní zkušenosti poté, co u něj léčím své urologické potíže.
      M.K., důchodkyně z Králova Pole.

• Naprosto arogantní přístup, rozhodně nedoporučuji!