René Skoumal, urolog Brno

MUDr. René Skoumal

Urolog

Purkyňova 35 e, Brno
Urocentrum Brno

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Urocentrum Brno

Navštívil jsem Dr. Skoumala v podstatě na běžnou kontrolu, která skončila diagnostikováním nádoru na ledvině. Pokud se nedá hovořit doslova o záchraně života, protože pak následovala ještě další léčba ve FNUSA a MOU, tak určitě má Dr. Skoumal veliký podíl. Díky jeho pečlivosti nebylo nic přehlédnuto a nádor byl nakonec odstraněn.

S lékařskou péčí Dr. Skoumala jsem velmi spokojen.Proto neváhám jezdit za ním na kontroly ca 300 km a napříště bude k němu jezdit i moje žena

Nedávno se pacientkou pana MUDr. Skoumala stala moje babička a mohu jen potvrdit, že jsme se setkali s naprosto profesionálním přístupem, a to jak lékařským, tak i lidským. Děkuji tedy touto cestou panu MUDr. Skoumalovi za jeho pečlivý a velmi citlivý přístup, dle mého názoru je to odborník na svém místě.

MUDr. Skoumala jsem navštívil celkem 2x. Pokaždé měl špatnou náladu. Ve srovnání s urologem ve Fakultní nemocnici Brno, kam jsem následně zašel, během vyšetření se nechoval šetrně, ani zdvořile. Dotazy nevrle odbýval. Vážnější zákrok bych u něj neriskoval.
KN

Pana doktora si velice vážím. Moc mi pomohl když jsem minulý rok prodělala těžký zánět ledvin. Je velmi pečlivý a při kontrole se mi maximálně věnuje. Za vše mu MOC DĚKUJI!!!!
Gabriela Franková

S názory nesouhlasím, naštěstí díky prevenci na MOU Brno ŽK, následnému velmi akčnímu postupu FNUSA Brno a následné konzultaci na IKEM Praha jsem neskončila na dialýze, případně ještě fatálněji na hřbitově v pouhých 45 letech. Pan MUDr. Skoumal zcela zaměnil diagnózu.
JUDr. Martina Havlíková

Za doktorem Skoumalem chodím dlouho .Tet jen už na kontrolu.Vždy je velmi pečlivý a důkladný. Jsem si jista že je to jeden z nejlepších urologu v republice. Pozná pacienty kteří simuluji a pro te pan doktor je špatný. Doporučuji. Dana

Po objevení urologických obtíží s prostatou jsem začal navštěvovat ambulanci nemocnice Milosrdných bratří. Žádné objednání na určitou hodinu, zkrátka přijďte v ordinační době a počkejte si. Když jsem jednou přišel cca 30 minut před koncem ordinace, tak pan doktor (ne Skoumal!) projevil značnou nelibost. Začal jsem na doporučení známého chodit do urocentra k MUDr. Skoumalovi, doporučil mi operaci zbytněné prostaty, ta proběhla v Nemocnici u svaté Anny. Docela dobře, ale kdo zažil ponurou ambulantní chodbu alias čekárnu v této nemocnici, tak ví své. Časem MUDr. Skoumal na základě PSA zjistil nádor, odeslal mě k další vyšetřením a ta vyústil k ozařování ve FN Ostrava-Poruba. Nyní chodím k MUDr. Skoumalovi pravidelně na kontroly a musím konstatovat vysoce profesionální přístup jak lékařský, tak lidský. Ivan Nedělka

Již 10 let jsem pacientem pana doktora .Podle mého názoru je velmi dobrý odborník ,s jeho přístupem ke mně jako k pacientovi jsem velmi spokojen.Moje urologické problémy naprosto zmizely,cítím se velmi dobře.Rudolf.E.
69.let Brno.