Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Tyršova 1581/39, Nymburk
Soukromá zubní ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřeny pacient

Pan doktor je asi ten nejlepší stomatolog s kterým jsem se setkala,po špatné zkušenosti s jednou paní doktorkou,která my omylem vytrhla zdravej zuub místo toho bolavého,jsem k ní přestala chodit a začla chodít jen o víkendech na pohotovost,Tentokrát mě začal bolet zub ve všední den,přežila jsem nadopovaná práškama dvě dvanáctihodunové směny po té jsem už noc nespala,prášky přestali zabírat otekla jsem celá šlo to až do ucha a krku,nemohla jsem ani otevřít pusu ani polykat.Obešla jsem všechny zubaře na poliklinice a i když jsem jim omdlívala před ordinací,tak mi první pomoc neposkytli,obvolala jsem i zubaře v Poděbradech ani tam mě nevzali,až pan doktor Navrátil,který má lidský přístup a je pečlivej a citlivej.Udělal mi rentgen což se mi vživotě u paní doktorky zdejší nestalo a na další mě poslal na polikliniku,podle toho mi pak zub ošetřil.Za co mu děkuju,protože jinak bych asi dostala otravu krve,nebo zánět okostnice,jiní zubaři by vás nechali chcípnout!

I
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím již 15.let a nemohu zde napsat špatného slova.Má velice lidský přístup,vždy mě informuje co mě čeká při ošetření a problémy po jakémkoli jeho zásahu neznám.Zubařů se bojím velice a naopak k panu Navrátilovi,jsem utekla od jiných.A že občas musíte čekat o něco déle?(jak zde bylo zmíněno)U jakého doktora tomu dnes není?!!Kdyby byl špatný doktor,jeho ordinace by byla prázdná a s tím,jsem se ještě opravdu nikdy nesetkala.Každý máme svůj názor a já pana doktora podpořím tím kladným.

P
Ověřeny pacient

já jsem spokojen s panem doktorem už jsem se pár zubaři spálil a ti i v Praze ve vojenské nemocnici a to už je co říct takže já jsem spokojen

M
Ověřeny pacient

Snad nejhorší zubař, na jakého jsme kdy narazily. Tvrdil mi, že mi odstraňuje zubní kámen, asi si zapsal akorát body pro pojišťovnu, ale zubní kámen mi vůbec neodstranil. Dceři trhal zub a byla z toho 3 týdny nemocná s neskutečnými bolestmi hlavy. Od několika dalších lidí jsme zjistili podobnou zkušenost. Utekly jsme, jak rychle to šlo a DŮRAZNĚ NEDOPORUČUJEME!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

Pan doktor mě léčil přes rok a půl se zubem ve kterém se mi za ten rok a půl (jeho léčbou) udělal zánět. Přešel jsem k nové zubařce, která zjistila, že zdaleka neodstranil všechen kaz, který měl odstranit, mastí kterou používal mi nechal odumřít veškerou dáseň kolem zubu... Nikdy bych k němu už nešel. to radši ke kováři!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K panu doktorovi chodím už několik let a jsem s ním opravdu velmi spokojená. Má skvělý přístup k pacientům a zatím mi vždy pomohl. Když jsem za ním přišla s ukrutnými bolestmi přijal mě téměř okamžitě i přes to, že měl plnou čekárnu lidí (žádná protekce). Takže DOPORUČUJI!!!

Ověřeny pacient

Kdo můžete, tak utečte!!! Pan doktor opravuje jen to, co je akutní!
K panu doktorovi jsem chodila na pravidelné kontroly. Moje poslední kontrola probíhala tak, že mi opět prohlédnul zuby- vše v pořádku a opravil mi vypadlou plombu. Na moje námitky, že mám uvolněnou plombu na jednom zubu mi řekl, že je to ještě dobré. Kdybych si nevymyslela, že mě pobolívá, tak by mi ho nechtěl ani opravit (plomba byla hodně uvolněná, stále jsem musela dolovat zaselké jídlo). Samozřejmě mi to neopravil hned, ale objednal mě na příští měsíc. To mě naštvalo a našla jsem si nového zubaře. A jak jsem u něho dopadla na kontrole hned další měsíc? Jen tím, že mě prohlédnul mi našel 7 kazů a z toho dva v dost špatném stavu. Bohužel jeden z těchto zubů už asi nepůjde zachránit. Ani nebudu psát, jak jsem dopadla ještě po provedeném rentgenu. Jak již psal někdo přede mnou, tak oprava všech špatných zubů mě bude stát několik tisíc a to mi je teprve 30 let.
Doporučuji opravdu zvážit, zda vám to stojí za to dále navštěvovat tohoto doktora. Pokud nechcete přijít o zuby, tak ho hodně rychle vyměňte!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Po několikaletém navštěvoání pana doktora jsem byla nucena vyhledat lékaře jiného - bohužel i přes ujištění MUDr Navrátila, že můj chrup je v pořádku, mě oprava jeho práce stála bezmála 60 000,-Kč ( pro případ uvádím raritu jako je ponechaná vata pod plombou - a nejednalo se o nějaký rozléčený zub či něco takového). Velmi jsem se v něm zklamala.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

vždy mi pomůže,skvělý přístup a vůbec žádné čekání - DOPORUČUJI!!!

Ověřeny pacient

Výborný, umí ošetřit i mentálně postižené.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti