Praktický lékař pro dospělé
ISPAT NH a.s. Vratimovská, Ostrava

Skvela lekarka i sestricka,vrele vsem doporucuji.Dovedou obe poradit a maji lidsky pristup.Davam palec nahoru.

Jsem dlouholetý pacient dr.Štefkové.Navzdory občas plné čekárně má citlivý a milý
přístup k pacientům vždy se snahou maximálně pomoci nemocnému.
Tak si představuji rodinného lékaře.Děkuji za její péči.

Ukázkový příklad jak by to mělo fungovat.Nedává najevo že dneska má toho dost a vy jí jenom otravujete.

K paní doktorce Štefkové chodím hodně dlouho a přestože v současné době pracuji na dost odleholém místě, nikdy bych ji za nikoho nevyměnila. Je opravdu jedinečná jak po stránce odborné tak rovněž lidské. Přála bych si, aby takovýchto lékařů bylo více.

Má to se mnou těžké a přesto je vždy milá, starostlivá. Jsem velice ráda, že mám takovou paní doktorku.Neměnila bych!!!

C

Paní doktorka se svou profesionalitou a empatickým přístupem k pacientům patří mezi nejlepší.

Sympatická, příjemná, pečlivá lékařka. Pacientům se věnuje, aniž by se s nimi zbytečně vykecávala a zdržovala tak ostatní pacienty ve věčně plné čekárně. Odborné kvality neposoudím, nejsem expert, ale nemám žádný důvod ke stížnostem.

Ano je to profesionálka ve svém oboru, vždy ochotná neukvapuje se umí poradit.

Milá, příjemná, ochotná, ale i přísná - rozumí své práci - moc fajn!

vždy milá , ochotná jsme s manželem moc spokojeni (sestřička taky moc milá)