Mariánské náměstí 718, Černovice
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

2.5

Nevím, co vedlo paní doktorku k volbě této specializace, neb nemá absolutně žádný pozitivní vztah k dětem. Pracovala jsem několik let v zařízení, kde mimo jiné tato lékařka působí a nemohu si vybavit jediný okamžik, kdy by byla na děti alespoň trochu milá a empatická. Také používala dost nevybíravý slovník, typu: "otevři hubu, hajzle." apod. Vrcholem bylo, když odmítla přijít vyšetřit dítě s velmi vysokou horečkou přímo na oddělení, které se nacházelo cca 100 m v jiné budově. Bohužel Černovice je velmi malé město a možnost výběru lékařů žádná.

Chodím k paní Sadílkové již 17 let, vyléčila mi nespočet angín a zánětů průdušek. Kritiky ostatních nechápu.

Prázdná čekárna dnes a denně, to svědčí o vizitce paní doktorky. Pani doktorka je nepříjemná,pro děti nemá vlídné slovo. Nic nevysvětlí, neporadí, připadá mi,že jí člověk obtěžuje.

Pravděpodobně si měla vybrat jinou specializaci, s dětmi absolutně nekomunikuje (ani s rodiči), neusměje se, "dělá nám milost",že nás vůbec vyšetří, nedodržuje prac.dobu.Vše léčí antibiotiky.Na druhou stranu je dobrý diagnostik.

Špatný lékař, ale v Černovicích můžeme(te) být rádi za každého...