Paní doktorka je nejlepší zubařka..Bála jsem se chodit k zubaři ale k paní doktorce jdu s úsměvem a s úsměvem odcházím...Výborná péče a výborný přístup k lidem...vždy mi řekne co a jak bude dělat...Je velmi příjemná a výborně se s ní povídá..Neměnila bych..:-)

náměstí J. z Poděbrad 156, Hořice
Sam. ordinace PL - stomatologa (mapa)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Bezvadná lékařka, vždy vyjde vstříc kvalitní péči poskytuje celé naší rodině.

Paní doktor je velmi dobrá, profesionální lékařka, na svém místě a rád do ordinace chodím a nebojím se. Neměnil bych.

MUDr. Renata Králová je pro mne nejlepší zubařka. Chodí k ní naše celá rodina a jsme moc spokojeni. Pani doktorka se snaží vždy zuby zachránit, ikdyž to dá víc práce. Je to profesionální a skvělá odbornice a navíc má velmi lidský přístup.

Bezvadná lékařka, vždy vyjde vstříc kvalitní péči poskytuje celé naší rodině.