Sam. ordinace PL - stomatologa
Barákova 575, Jičín

Jednička a hezká

Paní doktorka je super!! Všem jen a jen doporučuji.
Já, celá moje rodina i všichni známí, co k ní chodíme jsme spokojení. Ještě jsem na ní od nikoho neslyšela žádný negativ.
Díky ní jsem se jako malá přestala bát zubaře (po předchozích špatných zkušenostech s jinou zubařkou).
Je milá, příjemné vystupování, ráda vždycky se vším poradí.
Jsem ráda, že mi přibrala dcerku (1rok), jen je škoda, že už dospělé nebere. Ale chápu to. Aby se mohla všem věnovat dostatečně, i rodině a ještě nemoc, tak to už opravdu nejde.
Takže co dodat? Doporučuji opravdu všem!!!:-)

Moc příjemná doktorka, jsem s ní moc spokojená a za nic bych neměnila. Díky ní se moje děti zubaře nebojí.Jen je škoda, že nepřibírá.

S paní doktorkou jsem já (i všichni mojí známí) spokojená. Je milá, vždy ráda porádí a není z těch, kterým jde jen o to, aby měli co nejvíce pacientů - a tím i peněz, ale stará se o všechny (co vím) s co největší péčí, tedy perfektně!!!!

Nejlepší,nejšikovnější,nejpříjemnější.Prostě všechny Nej

S paní doktorkou mám jen dobré zkušenosti. Je sympatická, dobře poradí, ještě mě od ní nic nebolelo, prostě paráda.

S paní doktorkou jsem spokojená.Ochotně vám poradí.Jen mi vadí,že se mě na něco ptá,když mám zrovna otevřenou pusu v ní tu její odsávačku a ještě mi tam něco vyrábí v puse:-)Jinak můžu jen doporučit.