Praktický lékař pro dospělé
Lumírova 2/639, Ostrava

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

doktorka kterou svet nevidel! (neordinuje, nepracuje, obcas leci a predepisuje po telefonu)

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Velmi si vážím a oceňuji práci lékařů, bohužel paní doktorky si vážit nemůžu. Léčila naši babičku - v době, kdy byla babička svěží a velice inteligentní, se k ní chovala arogantně a zle natolik, že k ní babička odmítala pravidelně chodit a navštěvovala pouze specialisty. V momentě, když babička onemocněla, nastalo peklo... Babička potřebovala kompenzační pomůcky, různá potvrzení a pod., paní doktorka nebyla k zastižení. Odmítla návštěvu doma, nakonec tedy vše vyřešila po nátlaku "distančně", kdy se odvolávala na zprávy dvacet let mrtvých lékařů a napsala potvrzení pouze s vágními diagnózami jako křečové žíly, operace žlučníku před 40 lety, přestože jsme veškeré zprávy dodali. Tento stav trval půl roku a přestože jsme se mnohokrát paní doktorku snažili zastihnout, nikdy jsme ji neviděli - vlastně nevím, zde existuje. Vyřizování naprosto všeho nám zkomplikovala, odmítla předepsat některé pomůcky, na které byl nárok, a hlavně se ani jednou nepokusila léčit - přestože ze zákona jsou návštěvy povinné. Dokonce si vypsala dovolenou, aniž by napsala, kdo ji zastupuje. Potřebovali jsme pomoc hospicu a ona nebyla opět k zastižení, jenže umíraní nepočká a hospic nepřijede bez doporučení praktika. Jediné pozitivum je sestřička, učiněný anděl, věřím, že najde lepší místo. Kdo můžete, včas utečte

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Jaký je paní doktorka odborník vlastně nemůžu ani posoudit. Chtěla jsem jí navštívit už nejméně 5x ale přítomná byla pouze jednou. Za tři roky se mi tak nepovedlo dokončit ani preventivní prohlídku. S jakýmkoliv problém jí už rovnou obcházím a radši jdu rovnou k odborníkovi mám tak jistotu, že budou ordinovat. Dneska už moje trpělivost přetekla a začínám si hledat nového praktika.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Mamka 73let nemocná kyčel operována plíce.Bydlí sama a onemocněla covid19 .Paní dok ji poslala na testy na Fifejdy.Jak se tam dostane to už není její věc a poslat sanitku domů není v její kompetenci.Asi se zapomněla informovat,že je to její POVINNOST!!!Doporučila bych odevzdat diplom a každopádně na Vás podám stížnost.Píšu za svou mamku p.Kendziurovou

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

S pani doktorkou jsem velmi spokojena. Urcila diagnozu ihned, odeslala k odbornemu lekari, vysetreni potvrdila diagnozu pani doktorky. Vi, jake zdravotni problemy pacient ma, dle toho voli leky. Chodi k ni take moje maminka a je rovnez spokojena. Na doporuceni pani doktorky dame a vzdy se nam to vyplatilo.

Ordinační doba paní doktorky začíná v 8:00, ale jako každý den si přijde v 8:30 pohoda klídek. Když jsem ji sdělil že mně bolí na pravé straně v krku tak se mi koukla na levou. Takže uvažuji jestli nepřijít jinak. Jelikož k ní nerad chodím větší péči mi dají dole v lékárně.

Dnes jsem přišla na preventivku a zároveň s problémem, který mě trápí už delší dobu: bolest v pravém rameni, bolesti krční páteře, opakující se migrény, bzučení v pravém uchu, trnutí pravé ruky, nemožnost smečovat při volejbale či badmintonu, kvůli vystřelující bolesti do ramene při tomto pohybu - paní doktorka se ani na nic neptala, nic neprohlížela, nezjišťovala a ihned jsem dostala recept na nějaké oblbováky na uvolnění svalstva, týden klidový režim a prášky proti bolesti místo toho, aby se řešila příčina, jak jsem doufala :( dnes za mne tedy hodnocení velmi slabé... naštěstí jsem se stavovala i na ušním a tam byl šikovný pan doktor, který se ptal na co šlo a výsledek: poslal mne na neurologii, tak se ty bolesti snad časem vyřeší...

Paní doktorka je moc pečlivásympatická,příjemná,nic nezanedbá,mám s ní jen samé dobré zkušenosti.Rozhodně doporučuji!!!!

Nevím, jestli jsem měla pouze já to štěstí, že kdykoliv jsem potřebovala navštívit paní doktorku, měla vždy volno. Snad poprvé jsem se přímo s ní setkala tak na 5. návštěvě. Doktorka jako taková asi špatná nebude, když už se k ní dostanete, ale celkově na mě její praxe působí značně negativně. Jediné, co mi na ordinaci nevadilo byla sestra. Ta na mě byla vždy milá, vstřícná a uměla si, alespoň podle mého názoru, zorganizovat práci. Sestra, která tam je nyní pro mě byla silným zklamáním. Když jsem potřebovala vystavit potvrzení, pozvala si mě dovnitř, kde mě nechala sedět asi 15-20 minut bez toho, aby si mě všimla. Mezitím stihla, ať už po telefonu nebo s nějakou paní, která přinesla vzorky, probrat své dítě, školu a další věci. Podle mého názoru zcela neprofesionální přístup. Co mě dále velmi zarazilo bylo to, že na chodbě nemají vyvěšený ceník. Když jsem si přichystala stejnou částku jako vyžadují za potvrzení doktoři na stejné chodbě, bylo mi sděleno, že mám ještě 200 připlatit. Na otázku, proč nemají ceník na chodbě, mi bylo odpovězeno, že si jej pacienti stejně nečetli a nemělo cenu ho tam dávat. Nakonec mohu říct, že jsem šťastná, že jsem měla tu možnost přejít k doktorce Tiché, u které je to opravdu o něčem jiném.

co se týká systému a organizace příchodu pacientů k paní doktorce je to opravdu velmi špatné a chodí si k ní na přeskáčku kdo chce jak chce pokud se neozvete budete tam sedět dodnes - sestra i přes přívětivé chování velké mínus.
Paní doktorka působí sympaticky a mile. Vyslechne problém ,má doplňující otázky , prohledne, standart ,je pravda ,že působí velmi pečlivě a tomu odpovídá i čas strávený v ordinaci a předtím v čekárně (2 hod běžná doba)
potěšila mne jedna věc ,že na každé návštěvě se zeptá jak dopadla předešlá lěčba nebo problém