Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

20 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil

Milá, ochotná, pečlivá a starostlivá, vždy ochotně poradí, zařídí návštěvu specialisty, milá a příjemná setřička - to vše po 30-leté zkušenosti s ní

V
Ověřený profil

Paní doktorka Dlasková je nejlepší lékařka,jakou znám.Chodím k ní už mnoho let a nedám na ní dopustit.Vyslechne,vysvětlí,pomůže a vždy s úsměvem(což není v dnešní době vždy obvyklé).A její sestra Květa též.

N
Ověřený profil

Paní doktorka je prostě nejlepší!! Milá, pečlivá a vždycky ochotná pomoci :)


A
Ověřený profil

Paní Dr. je velmi příjemná, milá a má zájem o pacienty, v klidu si vyslechne a ráda poradí. Mohu pouze doporučit!!!


Š
Ověřený profil

Nechápu zde toto negativní hodnocení. Dle mých zkušeností je paní doktorka vynikající, chápavá, pečlivá a milá.
Řekla bych - nejlepší ze všech doktorů co znám. Ona se o pacienty opravdu zajímá a snaží se vcítit i do psych.stavu pacienta.


Velmi milá a poctivá paní doktorka. Vždy svou práci odvádí na 100%. Výborná je i sestřička, vždy se pěkně usmívá a je také hodná.


Jsem velice spokojena s jednáním a profesionalitou


Velmi dobrá,poctivá,lidská lékařka.


T

Děkuji za vše pani doktorko...


M
Ověřený profil

Tuto lékařku znám již více jak 20 let (možná už 25). Věřím jí na 100%. Není to jen proto, že u ní najdu vždy pomoc lékařskou, ale také psychickou. Dokáže své pacienty povzbudit a vždy s úsměvem. Jsem jí moc vděčná i za to, že před léty, když jsem čekala svého syna a byla jsem v 7 měsíci těhotenství, zjistila u mě ledvinovou koliku a i když mě "hnala" do špitálu okamžitě, přesto velmi citlivě zareagovala na to, že jsem přes všechnu bolest co jsem cítila musela nejdříve ze všeho opatřit doma svého miláčka (morče). Dokázala mi vždy i dobře poradit a pomoci, když před lety umírala moje maminka na rakovinu. Nevím jak to ještě lépe vyjádřit......snad jen tím, že čas od času když mám dobrou náladu chci udělat radost i někomu jinému ....a to právě paní doktorce ......a třeba květinou.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti