Umístění: Poliklinika Dolní Břežany Jiný

Naprosto neprofesionální a arogantní přístup paní doktorky Bártové. Pokud přeobjednáte termín, je úplně jedno, že to je z důvodu nemoci, tak Vám to potom paní doktorka dá patřičně najevo, na křesle budete trpět. Nedej Bože, že máte smůlu a onemocníte opět v daném termínu a musíte se opět přeobjednat, potom Vás paní doktorka Bártová rovnou seřve. Tuhle doktorku nedoporučuji. Už nikdy víc. U téhle doktorky mě už nikdo neuvidí. Děkuji za zkušenost.

Umístění: Poliklinika Dolní Břežany Jiný

S paní doktorkou mám jenom ty nejlepší zkušenosti. Péče její přístup je na profesionální úrovni. Vždy mi pomohla. Věřím jí a to je důležité.

Umístění: Poliklinika Dolní Břežany Jiný

Od roku 2021 jsem pacientem paní doktorky Bártové a se službami paní doktorky a její sestřičky jsem spokojen.Ošetření probíhalo vždy k mé spokojenosti.

Otřesný zážitek. Bez ptaní mi paní doktorka zlomila zub, ze kterého mi předtím vypadla plomba. Na moji žádost alespoň na ten zbytek dát trn a korunku, mi udělala rentgen a sdělila, že zub je možno pouze vytrhnout. Šla jsem k jinému lékaři a mám korunku již 2 roky. Paní doktorka je vyhlášena v celém okolí jako neodbornice, a nešikovná lékařka. Zuzana Bombelaiová

Domnívám se, že jsem odolný a hned tak nějaké bolesti se nezaleknu. K p.Doktorce jsem chodil min 3 roky, ale mírka přetekla, jak už někdo uváděl s dětmi(manželka a známí už k ní dávno nechodili). Odešel jsem jinam a zjistil, že návštěva zubaře nemusí být nutně spojená s šílenými bolestmi a vrtáním s minimální chvilkou oddechu. Jsem nyní spokojený a na paní doktorku už začínám vzpomínat jen v dobrém.

Mě paní doktorka moc pomohla. Vzala mě jako jediná z širšího okolí jako cizího pacienta dokonce o prázdninách. Sice nevím, jestli se zub zachrání, ale snaha a soucit byly hodně znatelný. Já jsem byla spokojená. Uvidím, jak to bude vypadat při další případné návštěvě. Karolína, Libeř

Nechci se vyjadřovat k tomu, zda je paní doktorka milá či není. Každý jsme nějaký. Snažila jsem se za ty roky pokaždé zatnout zuby a na křesle to vydržet. Problém nastal, když jsem k paní doktorce vzala i své dítě. Byl to naprosto otřesný zážitek, paní doktorka neměla na syna trpělivost - a to je to kluk, který se jen bál, nedělal žádné scény. I tak na něj paní doktorka v jednu chvíli dokonce křičela, ať už proboha přestane vzlykat, vždyť už mu nic nedělá. Na někoho to možná platí.... Chvíli jsem si i říkala, že to tak prostě u zubaře chodí. Na další prevenci jsme už ale šli jinam, máme za sebou i další vrtání zubů a věřte mi - u zubaře to tak chodit vůbec nemusí.

Apsolutně ji nikomu nedoporučuji.Byla jsem u ní s dvouletým synem který měl nepatrný kaz a místo aby zub přeléčila flórem,tak mu zub tak rozvrtala,že mu tam posléze nedržela ani blomba.Pro syna i mně trauma na které nemůžeme zapomenout.

Od paní Bártové jsme s partnerem odešli zejména z důvodu jejího arogantního a neohleduplného jednání. Chodíme teď k stomatoložce, která vedle profesionality nepostrádá vstřícný přístup. I pacient je klient a je třeba si uvědomit, že to jde i jinak.

Je mi líto, ale bohužel nemohu s tímto hodnocením souhlasit. K Dr. Bártové chodí celá naše rodina již mnoho let. Nikdy se nestalo,že by někoho z nás odmítla pro pozdní příchod. Pokud se však ,některý pacient včas neomluví, nebo chodí chronicky pozdě,pak se není čemu divit. V jiných stomatologických ordinacích by za neomluvenou návštěvu ještě zaplatil Taková je praxe dnešních lékařů. Pokud se pacient nedostaví a řádně se neomluví lékař platí sestru,nájem a vše ostatni ze svého. O takové pacienty není co stát. A k její odbornosti? Těhotné ženy se jak je známo i méně vzdělaným lidem Nerentgenují. Neznám lékaře, který by si vymýšlel kazy. Znám jen lékaře, kteří je nevidí a těch není málo. Sama jsem se s tím setkala. To je totiž skutečnost, kterou lze velmi jednoduše dokázat. To bude z mé strany asi tak vše. Je škoda,že na tyto stránky píší poze pacienti,kteří jsou z nějakého důvodu nespokojeni.Protože těch spokojených je určitě víc. A hlavně takové věci se řeší přímo s lékařem a né anoymně. Jiřina Procházková Kunratice