Praktický lékař pro děti
Údolní 18, Brno

Umístění: Praktický lékař pro děti Jiný

Doktorka se zuby nehty brání navštívení svými pacienty v ordinaci, telefon ji bohatě stačí. Když stejně přijdete, neotevře a raději telefon nezvedne. Pokud jsou vám vaše děti ukradené nebo nemáte na koho nadávat, vřele doporučuji.

S paní doktorkou máme dvě zkušenosti z pohotovosti v Dětské nemocnici.
Poprvé měla dcera vysokou horečku, silný průjem, byla mimo sebe a vyčerpaná. Paní doktorka se nám skoro až vysmála, že je to běžná dětská viróza a proč jsme přijeli na pohotovost. Věřila jsem jí, ale další den jsem zoufalá volala obvodní. Byla z toho salmonelóza s dlouhou léčbou.

Včera po dvou letech znovu pohotovost a opět tato paní doktorka. Přístup opravdu hrozný, opět se usmívala, co jsme to za rodiče, že má dítě pouze zařazené větry, žádné vyšetření. Byla s námi hotová za tři minuty. Dcera celou noc plakala, břicho neustále bolí a musíme tedy znovu na vyšetření. Nechápu, proč nemohla být vyšetření udělaná už včera a musí se čekat na zhoršení stavu, kdy už je na tom dítě opravdu špatně.

Umístění: Praktický lékař pro děti Jiný

Před covidem byla paní doktorka ještě celkem ucházející. Aktuálně jí evidentně pacienti obtěžují¨a velmi ráda ordinuje po telefonu - když už ho tedy zvedne. Absolutně nesedí ordinační doba s uvedenou na webu. Musíte se s nemocným dítětem objednat a pak se hrozně pohoršuje nad tím, že všichni s virózou chodí k lékaři.

Umístění: Praktický lékař pro děti Jiný

Naprosto nedoporučuji a nabádám všechny, kteří s touto dámou, která si dovoluje býti lékařkou přijdou do styku, ať okamžitě odejdou k jinému lékaři.
Zkušenost z ambulance v Dětské nemocnici je až alarmující. Bolesti podbříška, vysoká horečka. Bez průjmu.
Poslala nás s Espumisanem a Algifenem domů, dceru ani neprohlédla.
Bez lékařské zprávy.
Dcera do půl hodiny hospitalizovaná s Apenditidou.
Pryč od ní.

Naprosto nedoporučuji, hrozná zkušenost s paní doktorkou v dětské nemocnici. Se synem, kterému je 11 měsíců a neustále zvracel nás do nemocnice dovezla záchraná služba. Při čekání v čekárně syn neustále zvracel, tak jsem zaklepala na doktorku zoufalá jestli ho může prosím vyšetřit, na mě i se sestřičkou vystartovala, že to je každému v čekárně špatně a jako co dělám, jestli syn ještě nikdy nemocnej nebyl, pak se mi celou dobu vysmívala, když mi říkala jak ho mám nemám krmit, ptala jsem se jí jestli ho můžu kojit a ona že rozhodně ne, jestli chci aby zase zvracel a byli jsme na začátku. Poté jsem si na internetu přečetla a od lékaře rodinného mi bylo doporučeno nepřestávat kojit, jsem ráda, že jsem ji neposlechla, syn je spokojený po nakojení a nezvrací. Taková doktorka tam nemá co dělat!

Umístění: Praktický lékař pro děti Jiný

Paní doktorka je super pokud nemate nemocné dítě. Do té doby na jedničku. Ale pokud vám onemocní rak totální nezájem. Nebere telefony i kdyz vstup do čekárny je pouze! pro nemocné objednané pacienty. V orsinačnich hodinách pro nemocné ma plnou čekaŕnu prevenci a zdravých děti i novorozenců a nemocné děti nechápavý čekat na chodbě u výtahu. A za 3 hodiny ošetři 2 nemocné pacienty. Nezájem a neodbornost. Nevyšetří, nenapíše léky prostě nic. Řekne že to přejde za měsíc. Syn měl dávivý kašel 2 měsice a ani si ho nevyšetřila a poslala nás do DN. Naprosto nedoporučuji!

Umístění: Praktický lékař pro děti Jiný

Nedoporučuji! Máme 4 měsíční miminko, které mělo vysoké teploty kolem 40 stupňů Celsia, rýmu a kašel. Po víkendové návštěvě na pohotovosti v Dětské nemocnici Brno nám bylo doporučeno, hned v pondělí navštívit svého pediatra s akutní infekcí horních cest dýchacích. Při příchodu k paní doktorce nebylo dítě ani poslechnuto, vyšetřeno "jen přes stůl" a synovi nebyl proveden ani CRP test ke stanovení onemocnění. Dva dny na to se synův stav zhoršil natolik, že jsme paní doktorku kontaktovali opět a trvali jsme na CRP. Výsledek testu byl velice vysoký a synovi nasazeny antibiotika, které byly určeny minimálně na 7 dní, ideálně však 14. Po 5 dnech doktora antibiotika ukončila. Za další 4 dny měl syn opět stav jako na začátku. Následně nám bylo řečeno, že se jedná o obyčejné nachlazení (vysoké horečky, dávivý kašel, přestal pít), máme si případně přijít za dva dny. Okamžitě jsme kontaktovali jiného lékaře, který zajistil rentgen plic a srdce. Synovy byl zjištěn akutní zánět průdušek a nasazeny antibiotika na 14 dnů. Tak tohle jsme ještě nezažili. Paní doktorka Bartošková by se měla nad sebou evidentně zamyslet!

Umístění: Praktický lékař pro děti

U pani doktorky jsem s dcerou rok a pul a vzdy mi vysla vstric, odkladali jsme ockovani a uplne v pohode jsem se s ni vzdy na vsem domluvila, dcera neni vubec tabulkovy priklad, je drobna po mne a pristup pani doktorky mi vyhovuje, do niceho me netlaci, vzdy vyslechne, poradi.

Umístění: Praktický lékař pro děti

Hrůza, paní doktorka je silně tabulková a máme s ní bohužel špatnou zkušenost... Trocha lidskosti by jí neškodila... Nepodporuje kojení, plete si výsledky testů, neuzná jiný názor...Neschvaluje odklad očkování

Vyborna pani doktorka. Vzdy nas trpelive vyslechne, poradi, vysvetli, pomuze a pani doktoria je velmi mila k detem, i k rodicum, vzdy s usmevem na tvari. Velice doporucuji, skvely, odborny pristup. Voracova Monika